Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 14]

1Restoran Empty Restoran Fri Apr 08, 2011 1:17 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Restoran RestoranPodl

2Restoran Empty Re: Restoran Fri Apr 08, 2011 1:19 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Kad je usla u kantinu i cula spekulacije o jutrosnjem dogadjaju odlucila je da jede negde u gradu i usla u prvi restoran na koji je naisla.Sela je pored prozora i narucila spagete.

3Restoran Empty Re: Restoran Fri Apr 08, 2011 1:26 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Šetao se po gradu jer i nije bio nešto gladan pa je ušao u jedan restoran i naručio voćnu salatu. To će mu biti dosta. Ješće kod kuće.

4Restoran Empty Re: Restoran Fri Apr 08, 2011 1:29 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Kada joj je konobar doneo spagete pogledala je u njega i osmehnula se,a zatim bacila pogled po restoranu i ugledala ga.Spustila je pogled na tanjir ne znajuci da li da mu se javi.Sipala je sos i pocela da namotava spagete na viljusku.

5Restoran Empty Re: Restoran Fri Apr 08, 2011 1:34 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao je po restoranu i ugledao nju. Rešio je da joj priđe pa je ustao i otišao do njenog stola. "Da li je slobodno?" pokazao je na stolicu pored nje.

6Restoran Empty Re: Restoran Fri Apr 08, 2011 1:36 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je "Pa kolko ja vidim jeste." osmehnula se i uzela zalogaj spageta.

7Restoran Empty Re: Restoran Fri Apr 08, 2011 1:39 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Znaš na šta mislim," nasmeši se i sedne pored nje.

8Restoran Empty Re: Restoran Fri Apr 08, 2011 1:40 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Klimne glavom "Znam." kaze kad proguta. "Ti nista ne jedes?"

9Restoran Empty Re: Restoran Fri Apr 08, 2011 1:42 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nisam gladan. Prijatno." Gleda u nju dok jede premišljajući se kako da počne temu.

10Restoran Empty Re: Restoran Fri Apr 08, 2011 1:44 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Hvala.Nisam bas stigla da doruckujem jutros,nekako sam to zaboravila." slegne ramenima i ponovo namota spagete na viljusku.

11Restoran Empty Re: Restoran Fri Apr 08, 2011 1:48 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Kako možeš da zaboraviš da jedeš?" gleda u nju.

12Restoran Empty Re: Restoran Fri Apr 08, 2011 5:49 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Pa nisam bila gladna,a mislila sam o koje cemu i to sam jednostavno smetnula s pameti." osmehne se i uzme zalogaj.

13Restoran Empty Re: Restoran Fri Apr 08, 2011 6:18 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Klimne glavom i dalje gledajući u nju.

14Restoran Empty Re: Restoran Fri Apr 08, 2011 6:21 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Kad proguta pogleda ga pa predje salvetom preko usta "Sta umazala sam se?" nasmeje se.

15Restoran Empty Re: Restoran Fri Apr 08, 2011 6:32 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nesmeši se i iskoristi njeno pitanje kao izgovor da joj se približi. "Aha," nagne se preko stola ka njoj. "Samo malo tu," poljubi je.

16Restoran Empty Re: Restoran Fri Apr 08, 2011 6:36 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Uzvrati mu skoro refleksno kao i prvi put pa se odmakne i pogleda ga jos uvek drzeci u jednoj ruci salvetu a u drugoj viljusku.

17Restoran Empty Re: Restoran Fri Apr 08, 2011 6:41 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogleda je u oči sa osmehom na licu jer je srećan što mu je uzvratila poljubac.

18Restoran Empty Re: Restoran Fri Apr 08, 2011 6:44 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Prodje rukom kroz kosu,i pocne da namotava spagete gledajuci u njih iako vise nije bila gladna,bile su dobar izgovor da skrene pogled sa njega.

19Restoran Empty Re: Restoran Fri Apr 08, 2011 6:51 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Posmatra je šta radi "I sad nećeš da me pitaš što sam te poljubio?" Čekao je da čuje šta će reći. Rešio je da joj prizna da je još voli.

20Restoran Empty Re: Restoran Fri Apr 08, 2011 6:54 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je "Pa nisi mi rekao prvi put ne znam zasto bi sad."

21Restoran Empty Re: Restoran Fri Apr 08, 2011 7:02 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"A šta, ako sad hoću da ti kažem?"

22Restoran Empty Re: Restoran Fri Apr 08, 2011 7:05 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Pa onda mi reci." gleda ga u oci.Nadala se da nece ponovo da kaze nesto kao sto je ono sa hormonima.Nekako joj se nije cinilo da je to u njegovom stilu,da se ponavlja i da se posle izvinjava.Uzela je casu vode koju je konobar doneo sa spagetama i popila par gutljaja.

23Restoran Empty Re: Restoran Fri Apr 08, 2011 7:29 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Stalo mi je do tebe. Nisam ravnodušan. Pokušao sam da budem, ali mi ne ide. Bolelo me je što nisi htela da mi odgovoriš na pozive i hteo sam da te zaboravim, ali nisam uspeo. Bilo mi je drago kada sam te video ono veče u clubu. I poljubio sam te zato što sam ja to hteo, a ne moji hormoni ili zato što je to neka muška potreba." Pogledao je u oči.

24Restoran Empty Re: Restoran Fri Apr 08, 2011 7:35 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Gledala je u njega zabezeknuto,umalo se zagrcnula sa vodom.Spustila je casu na sto ne znajuci sta da mu kaze.Rekao je ono sto je ona zelela da cuje svim svojim srcem,ali to jos uvek nije bilo dovoljno da nadvlada razum i da jednostavno zaboravi koliko je sposoban da je povredi.Mnogo puta si je govorila da ono sto se jednom desi ponovice se,ali sada je jedva mogla da se seti tih reci.Mogla je da dopusti sebi da mu kaze ono sto oseca,ali kolika je cena toga? Vise ce patiti posle. "Ja..." zautila je i nije znala kako da nastavi.

25Restoran Empty Re: Restoran Fri Apr 08, 2011 7:44 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"U redu je. Ne moraš ništa mi kažeš. Samo sam hteo da ti kažeš šta osećam i to mi je dovoljno. Ne očekujem da mi ti uzvratiš. Nisam zaslužio tako nešto. Pa neću ti više smetati u jelu. Zdravo." Ustane od stola i ode do konobara da plati salatu koju nije ni pipnuo.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 14]

Go to page : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Similar topics

-

» Restoran
» Restoran
» Restoran
» Restoran
» Restoran

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


How to make a forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com