Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 24]

1Restoran Empty Restoran Sat May 21, 2011 9:51 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Restoran Zal-restoran

2Restoran Empty Re: Restoran Sat May 21, 2011 9:55 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Dođe u restoranza vreme ručka,kako su se dogovorili sa Ian-om.U ruki drži članak,koji je obečao,da če mu ga predat.Sedne za prazan sto,naruči čašu vina i čeka Iana.

3Restoran Empty Re: Restoran Sat May 21, 2011 9:57 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Dođe u restoran i kaže na recepciji koga traži pa ode do stola kada mu pokažu gde je Rogan. "Ćao," sedne i naruči sebi vino.

4Restoran Empty Re: Restoran Sat May 21, 2011 10:09 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Napravi gutljaj vina."Čao.Izgledaš umorno,puno posla?"

5Restoran Empty Re: Restoran Sat May 21, 2011 10:15 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Uzme gutljaj svog vina. "E kamo lepe sreće da je samo to u pitanju. Ljubavni problemi."

6Restoran Empty Re: Restoran Sat May 21, 2011 10:24 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Vrti čašu u rukama."O tome si želio pričat?"

7Restoran Empty Re: Restoran Sat May 21, 2011 10:32 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Da. Lois me ostavila (to mu je bila devojka). I to baš kada sam sa Brendom (njihova koleginica) kupio prsten da je zaprosim. I onda se pojavi Sofia. Studentkinja kojoj sam predavao. I tu ja uprskam stvar," namršti se.

8Restoran Empty Re: Restoran Sat May 21, 2011 10:42 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Klimuje glavum shvatajučii šta želi reči."Šta si uradio?"

9Restoran Empty Re: Restoran Sat May 21, 2011 10:52 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ništa. U tome i jeste stvar. Lili (njegova sestričina) je bila kod mene nedelju dana i svuda sam je vodio sa sobom. Tako se jednog dana upoznala sa Sofiom i znaš već kakva je Lili neće kod nikog osim kod mene, ali kod nje je htela. Sprijateljile su se i ja sam bio malo ljubomoran zbog toga. Počela je da mi se sviđa od tog trenutka i Lili se izlanula da sam rekao kako je lepa, a ona je samo pobegla. Ja sam postao hladan odbijajući da priznam šta osećam. Ona je to primetila i mislila je da mi smeta i posvađali smo se i tako je otišla iz redakcije i nisam je viđao svakog drugog dana. A onda pošto sam pristao da menjam Jamesa (drug sa faxa) na predavanjima ponovo sam je video. A i pristao sam samo zbog nje u nadi da je vidim. Bila je hladna. Kasnije mi se izvinila i opet smo se posvađali. Poljubio sam je što nije ispalo kako treba pa smo opet zahladneli. I poslednje što sam uradio je to da sam pobegao iz parka čim sam je video, a onda sam je pozvao sutra kod sebe i sad ne znam šta da radim," popije vino.

10Restoran Empty Re: Restoran Sat May 21, 2011 11:04 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Sluša ga."Ovo je baš komplikovano.Ne znam šta da ti kažem,nisam još bio u takvom iskustvu.Možda se bojite svojih osečaja jedan prema drugom,pa zato dođe do svađe."

11Restoran Empty Re: Restoran Sat May 21, 2011 11:07 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Dovoljno je što me slušaš," nasmeši se. "Sad mi je lakše kad sam nekom rekao. Pa kad sam joj konačno rekao da mi se sviđa, ali da neću kratke veze, ona ništa nije rekla. Ali je pristala da se sutra vidimo."

12Restoran Empty Re: Restoran Sat May 21, 2011 11:21 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Za ovo sam uvek tu" nasmeši se. "Možda je pogrešno shvatila.Samo nemoj si još više uprskat stvari."

13Restoran Empty Re: Restoran Sat May 21, 2011 11:25 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Hvala ti," nasmeši se. "Neću," uzdahne "potrudiću se da ovaj put ne uprskam jer stvarno mi se sviđa, a posle Lois nisam hteo da čujem za žene."

14Restoran Empty Re: Restoran Sat May 21, 2011 11:37 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Nasmeši se i klimne glavom."Onda ti se mora stvarno sviđat" nasmeši se.

15Restoran Empty Re: Restoran Sat May 21, 2011 11:43 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmeši se kad se seti nje i klimne glavom. "Sviđa mi se. Moram to da rešim jer moji misle da sam u vezi sa njom pošto Lili samo o njoj priča."

16Restoran Empty Re: Restoran Sat May 21, 2011 11:50 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Nasmeši se "Mala zna o čemu mora pričat.Kako je? Nisam je vidio več dugo vremena."

17Restoran Empty Re: Restoran Sun May 22, 2011 12:02 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmeje se "Zna. Samo me u probleme uvaljuje, ali je ipak obožavam. Super je. Hteo sam da idem kod njih u New York, ali odložiću dok ne vidim šta će biti sa Sofiom."

18Restoran Empty Re: Restoran Sun May 22, 2011 12:11 am

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Smeši se"Koje ne bi obožavao.Pa možete posle iči skupa,ako sve prože dobro sa Sofiom,što se i nadam,da če bit."

19Restoran Empty Re: Restoran Sun May 22, 2011 12:18 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmeši se na njegovu ideju koja je bila divna. "To bi bilo odlično. Ali ne smem da se radujem unapred. Možda se ja njoj ne sviđam," vrati konobaru jelovnik kad mu kaže šta želi.

20Restoran Empty Re: Restoran Sun May 22, 2011 12:39 am

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Sumjam ,da joj se ne sviđaš." Okrenese prema konobaru i kaže mu šta želi.

21Restoran Empty Re: Restoran Sun May 22, 2011 12:41 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Zašto sumnjaš? Da ti ne znaš nešto?" Odmahne glavom za sebe i sam odgovori na svoja pitanja. "Ma šta je meni? Vi se niste ni upoznali."

22Restoran Empty Re: Restoran Sun May 22, 2011 12:50 am

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Ne poznajem je.Ali ne bih imao ništa protiv toga.Nemoj me krivo shvatit" brzo odgovori kad pomisli,na šta bi mogao pomislit.

23Restoran Empty Re: Restoran Sun May 22, 2011 12:56 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmeje se na to "Ma daj Rogane nisam ni mislio na to. Ne znaš ni kako izgleda da bih ja mogao da pomislim da bi da je upoznaš zbog toga." Počne da jede svoje jelo.

24Restoran Empty Re: Restoran Sun May 22, 2011 1:00 am

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Samo želim razčistit nesuglasice" nasmeje se i počne da jede.

25Restoran Empty Re: Restoran Sun May 22, 2011 1:04 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Znam, ali nema potrebe za tim," nastavi da jede.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 24]

Go to page : 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next

Similar topics

-

» Restoran
» Restoran
» Restoran
» Restoran
» Restoran

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com