Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 7 of 8]

1Grad i shopping centar - Page 7 Empty Grad i shopping centar Tue Mar 15, 2011 9:31 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Grad i shopping centar - Page 7 Hyllie



Last edited by Emma Cullen on Fri Mar 18, 2011 7:54 pm; edited 2 times in total


151Grad i shopping centar - Page 7 Empty Re: Grad i shopping centar Wed Nov 16, 2011 3:38 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Kad je ušla u skladišče potražila je broj police na kojoj bi pronašla knjigu. Za par minuta je pronašla policu,pošto je bilo visoko i nije imala lestve nije znala šta, da napravi. Merdevine nema jer su jih juče nešto trebali i nisu je doneli nazad.Sama sam u dučanu od svih radnika i zato ne mogu nikog od njih zamolit za pomoč. Mislila je u sebi dok je razmišljala šta bi mogla napravit, da bi dobila knjigu. Zatim se domislila, da bi možda mogla zamolit dečka sa kojim je prije pričala. Veči je od mene i mogao bi da dohvati knjigu pomislila je u sebi i nasmešila se. Prošla si je sa rukom kroz kosu,malo je sredila i krenula nazat prema vratima,da ga zamoli za pomoč.

152Grad i shopping centar - Page 7 Empty Re: Grad i shopping centar Fri Nov 18, 2011 3:12 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Šetao se po knjižari i razgledao knjige. Nije se trudio da čita misli od bilo koga osim Nessie-nih kako bi proverio da li je ona već našla knjigu zbog koje su došli. Kada je video da nije on ju je potražio i našao je. Uzeo je knjigu sa police i nasmešio se. Poslao je svoje misli Nessie. Našao sam knjigu koja nam je trebala, ali ti nastavi sa biranjem. Prelistao je knjigu pa je potražio još neku.

153Grad i shopping centar - Page 7 Empty Re: Grad i shopping centar Fri Nov 18, 2011 9:13 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Baš je uzela jednu knjigu sa police,koja joj je delovala zanimljivo kad je đula tuđe misli. Uredu.Još sam neke dve našla. Jesi ti još nešto našao? Smešila se i čitala opis knjige.

154Grad i shopping centar - Page 7 Empty Re: Grad i shopping centar Fri Nov 18, 2011 9:53 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se uglovima usana dok je listao neku knjigu. Jesam. Svideće ti se.

155Grad i shopping centar - Page 7 Empty Re: Grad i shopping centar Sat Nov 19, 2011 2:01 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Jedva čekam, da vidim šta si odabrao. I ove što sam ja uzela sviđeče ti se, nasmešila se.
Monica je izašla iz skladišča i pogledom tražila onog dečka zbog kojeg je morala po knjigu. Kad ga je vidla otišla je do njega. 'Izvinite.Mogu vas zamolit za našto?' pitala je ljubazno uz smešak.



Last edited by Baby I like it ♥ on Sun Nov 20, 2011 2:19 pm; edited 1 time in total

156Grad i shopping centar - Page 7 Empty Re: Grad i shopping centar Sat Nov 19, 2011 9:14 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se zbog njenih reči. Okrenuo se ka njoj. "Da, samo izvoli. Ne moraš da mi persiraš."

157Grad i shopping centar - Page 7 Empty Re: Grad i shopping centar Sun Nov 20, 2011 2:18 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
'Navikla sam tako pričat,' nasmešila se. 'Imam jedan problem. Ne mogu dohvatit knjige a danas sam sama, pa ne mogu nikog od drugih radnika zamolit za pomoč.Možeš mi ti pomoči?'

158Grad i shopping centar - Page 7 Empty Re: Grad i shopping centar Sun Nov 20, 2011 9:03 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se "Naravno. Samo kaži šta treba da skinem sa police." Spustio je knjige na policu i pošao za njom.

159Grad i shopping centar - Page 7 Empty Re: Grad i shopping centar Sun Nov 20, 2011 9:47 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
'Onu knjigu o kojoj smo pre pričali. Mislila sam, da čumoči sama ali ne ide,' smeje se.Kad su došli do police, na kojoj su bile sve one knjige zaustavila se i okrenula se premanjemu. 'Tako,ovde gore je,' pokazala je kažiprstom na policu.

160Grad i shopping centar - Page 7 Empty Re: Grad i shopping centar Mon Nov 21, 2011 1:50 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se pa je pogledao gore u policu. Nije bilo toliko visoko. Za njega možda i nije dok je bilo očigledno da za nju jeste. Prišao je polici prošavši pored prodavačice, podigao je ruku i dohvatio knjigu sa police. "Hoćeš da ti skinem nekoliko kako bi ih imala pri ruci, ako još neko dođe po ovu knjigu u toku dana?"

161Grad i shopping centar - Page 7 Empty Re: Grad i shopping centar Mon Nov 21, 2011 8:03 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Gledala je i pratila svaki njegov pokret uz smešak. 'Da,molim te. Ne bih želela ponovo,da molim njih, da mi pomognu.'

162Grad i shopping centar - Page 7 Empty Re: Grad i shopping centar Tue Nov 22, 2011 8:03 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Dodao joj je prvu knjigu koju je skinuo pa se opet nagao uz policu sa ispruženim rukama na gore i dohvatio joj još nekoliko primeraka iste te knjige.

163Grad i shopping centar - Page 7 Empty Re: Grad i shopping centar Fri Nov 25, 2011 10:08 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Malo je pospremila donju policu kako bi imala slobodno mesto za knjige koje jo je dobacio sa gornje police.'Moraču jim reči,da malo okrenu razpored. Ove knjige više idu u prodaju pa bi mogle,da stoje niže.'

164Grad i shopping centar - Page 7 Empty Re: Grad i shopping centar Fri Nov 25, 2011 10:34 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se "Moraćete da izmeni raspored. Uvek je bolje da su bliže knjige koje se najviše prodaju dok one koje idu slabije stoje gore." Poređao je knjige na policu koju je pripremila.

165Grad i shopping centar - Page 7 Empty Re: Grad i shopping centar Sat Nov 26, 2011 12:03 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Nasmešila se i klimnula glavom. 'Tako je. Hvala,' zahvalila mu se kad se složio knjige na donju policu.

166Grad i shopping centar - Page 7 Empty Re: Grad i shopping centar Sat Nov 26, 2011 5:36 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nema na čemu. Treba li još nešto da ti spustim ili je to sve?"

167Grad i shopping centar - Page 7 Empty Re: Grad i shopping centar Sat Nov 26, 2011 9:41 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
'Ne hvala.To bi bilo sve.' Nasmešila se.

168Grad i shopping centar - Page 7 Empty Re: Grad i shopping centar Sat Nov 26, 2011 10:26 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se "Pa onda idem da vidim šta još ima zanimljivo od knjiga."

169Grad i shopping centar - Page 7 Empty Re: Grad i shopping centar Sat Nov 26, 2011 11:15 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
'Hvala još jednom,' nasmešila se. 'Idi pogledat, a ja moram iči pogledat dal me neko traži.' Uzela je knjigu po kuju su došli i ispružila mu je. 'Da ne zaboravimo ono bitno,' nasmešila se i prošla sa rukom kroz kosu. Krenula je prema izlazu iz skladišča pitajuči se dal če još dolazit.

170Grad i shopping centar - Page 7 Empty Re: Grad i shopping centar Sat Nov 26, 2011 11:34 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se i uzeo knjigu koju mu je dala. "Hvala", krenuo je za njom ka izlazu iz skladišta.

171Grad i shopping centar - Page 7 Empty Re: Grad i shopping centar Sun Nov 27, 2011 9:40 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Izašla je iz skladišče i popravila si haljinicu dok je sačekala njega, da izađe pa da zatvori vrata.Uzela je pramen kose u ruku i vrtela ga oko prsta i nasmešila se.
Nessie je hodala po knjižari tražeči Damona sa puno knjiga u naručju.Želela je,da što pre dođe kuči pa,da jih počne čitat.Na vrtima skladišta videla je prodavačicu koja se zadovoljno smešila i igrala sa kosom. Napravila je još par koraka napred kad je čulapoznat glas. Okrenula se prema skladilištu i videla kako Damon izlazi. Zato se tako smešila! pričala je u sebi. U njoj se odmah prebudila ljubomora i osečala se izdato. Spustila je knjige na pod i iztrčala ljudskom brzinom iz knjižare. Nije je bilo briga dal je svi gledaju ili pričaju o njoj šta je napravila. Samo je htela iči što podalje od grada i biti sama.

172Grad i shopping centar - Page 7 Empty Re: Grad i shopping centar Sun Nov 27, 2011 9:46 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Izašao je za njom i nasmešio joj se pa se i zahvalio zbog knjiga. Zatim je pošao da uzme knjige koje je ostavio na policu i da potraži Renesmee.

173Grad i shopping centar - Page 7 Empty Re: Grad i shopping centar Mon Nov 28, 2011 6:41 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Trčala je i dalje želeči se što pre sakrit u šumu dok su joj suze i dalje tekle niz lica. Kako si mogla bit tako glupa,Nessie?! Znala si,da je puno stariji od tebe i da če si nači neku koja bi bila bolja za njega. Govorila je u sebi i pokušavala se smirit.

174Grad i shopping centar - Page 7 Empty Re: Grad i shopping centar Mon Nov 28, 2011 8:10 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Išao je po knjižari pokušavajući da je nađe. Probao je da je nađe i preko misli, ali je osetio da nije blizu.

175Grad i shopping centar - Page 7 Empty Re: Grad i shopping centar Mon Nov 28, 2011 10:42 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Pogled joj je počeo maglit od svih suza.Nisu joj pomogla ni vampirske oči a ni pogled.Trčala je po parkiralištu i poželela,da ne bi bilo nikog pa,da bi mogla brže trčat. Samo za tren je zatvorila oči i zaletela se u nekog. 'Pazi kuda ideš!' Izderao se za njom ali ona je samo nastavila trčat prema šumi. Gospodin je ušao u knjižaru ljut i sa pocepanom kesom u ruci. 'Ova današnja deca samo štetu prave!' Hoda je prema prodavačici.'Vidite šta mi je neka mala napravila i sad kako da idem kuči?! Ne mogu nosti tako sve če,da mi ispadne!' govorio je sve ljutije. 'Smirite se gospodine.Sigurno nije bilo namjerno i sredičemo mi to brzo,' rekla je ljubazno Monica i pokušavala smirit gospodina. Bacila je još jedan pogled prem dečku od pre Mogla si ga bar za ime pitat,glupačo! rekla je u sebi i okrenula se skupa sa gospodinom na drugu stranu,da srede kesu i stvari.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 7 of 8]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Make a forum | Roleplay forums | Movies, TV show, series | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com