Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 6 of 8]

1Grad i shopping centar - Page 6 Empty Grad i shopping centar Tue Mar 15, 2011 9:31 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Grad i shopping centar - Page 6 Hyllie



Last edited by Emma Cullen on Fri Mar 18, 2011 7:54 pm; edited 2 times in total


126Grad i shopping centar - Page 6 Empty Re: Grad i shopping centar Fri Nov 04, 2011 8:40 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se "Pa... saznaću za koji trenutak."

127Grad i shopping centar - Page 6 Empty Re: Grad i shopping centar Fri Nov 04, 2011 9:28 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Ma daj," smejala se i udarila ga drugom rukom po ruci.

128Grad i shopping centar - Page 6 Empty Re: Grad i shopping centar Fri Nov 04, 2011 10:48 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se "Ništa ja ne znam dok ne vidim svojim očima."

129Grad i shopping centar - Page 6 Empty Re: Grad i shopping centar Fri Nov 04, 2011 11:02 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Onda češ videt,da neče bit tako strašno," smešila se.

130Grad i shopping centar - Page 6 Empty Re: Grad i shopping centar Sat Nov 05, 2011 12:37 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Verujem da neće biti. Ipak kupujemo knjige, a ne cipele."

131Grad i shopping centar - Page 6 Empty Re: Grad i shopping centar Sat Nov 05, 2011 12:02 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Baš tako," nasmešila se. "Treba nam još nešto iz grada kad smo več ovde ili ne?" Pogledala je u njega.

132Grad i shopping centar - Page 6 Empty Re: Grad i shopping centar Sat Nov 05, 2011 10:43 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ti si domaćica u kući, a ne ja. Tako da bi to trebalo ti da znaš", nasmešio se.

133Grad i shopping centar - Page 6 Empty Re: Grad i shopping centar Sun Nov 06, 2011 2:12 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Znam.Samo nisam se još navikla na to," smešila se i razmišljala šta jim još treba.

134Grad i shopping centar - Page 6 Empty Re: Grad i shopping centar Sun Nov 06, 2011 6:50 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Imaš dosta vremena da se navikneš." Razgledao je knjige.

135Grad i shopping centar - Page 6 Empty Re: Grad i shopping centar Sun Nov 06, 2011 7:46 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Imam," nasmešila se za sebe i počela, da razgledava knjige.

136Grad i shopping centar - Page 6 Empty Re: Grad i shopping centar Sun Nov 06, 2011 10:12 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se i uzeo neku knjigu sa police dok im se prodavačica približavala kako bi ih uslužila.

P.S. Totalno me zbuni sa novim setom, zapitah se ko je sad kucao u ovoj temi xD

137Grad i shopping centar - Page 6 Empty Re: Grad i shopping centar Mon Nov 07, 2011 3:17 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Popravila si je kosu i uzela neku knjigu, koja je bila na sniženju i počela čitat opis.

138Grad i shopping centar - Page 6 Empty Re: Grad i shopping centar Mon Nov 07, 2011 8:30 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Listao je neki vodič Kako se odbraniti od Vampira.

139Grad i shopping centar - Page 6 Empty Re: Grad i shopping centar Tue Nov 08, 2011 7:03 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
(Može,da izgleda ovako ? I da se zove recimo Monica, da ne pišemo uvek prodavačica? Razz )

Prodavačica mu je prišla i pogledala mu preko ramena. 'Zanimaju vas vampiri?' pitala je sa smeškom i u sebi pomislila, da je baš zgodan dečko.
Nessie je u među vremenu bila na drugoj strani knjižare i razgledavala se.

140Grad i shopping centar - Page 6 Empty Re: Grad i shopping centar Tue Nov 08, 2011 7:28 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
*Može, može xD*

Okrenuo se ka njoj i nasmešio se zbog njenih misli. "Ne baš, samo me je zanimalo o čemu je knjiga. Mada su vampiri popularni ovih dana."

141Grad i shopping centar - Page 6 Empty Re: Grad i shopping centar Tue Nov 08, 2011 9:09 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
* Ok xD*

Baš ima lep osmeh, pomisli i nasmeši se. 'Jeste. Ovih dana smo prodali več dosta knjiga o vampirima.'

142Grad i shopping centar - Page 6 Empty Re: Grad i shopping centar Wed Nov 09, 2011 7:29 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Podigao je obrvu kada joj je čuo misli. "A koje se knjige najviše prodaju?" Dodao je kako bi znala na šta misli. "O vampirima?"

143Grad i shopping centar - Page 6 Empty Re: Grad i shopping centar Sat Nov 12, 2011 2:36 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
'Najviše ide u prodaju Kako postati vampir. Svi traže ove knjige,' nasmešila se.

144Grad i shopping centar - Page 6 Empty Re: Grad i shopping centar Sat Nov 12, 2011 10:38 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pa onda bih mogao i ja da kupim jedan primerak ove knjige", nasmešio se.

145Grad i shopping centar - Page 6 Empty Re: Grad i shopping centar Sun Nov 13, 2011 11:19 am

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
'Mogli bi,' nasmešila mu se. 'Samo mislim,da bih morala po knjigu u skladišče,' pogleda preko njegovog ramena, da proveri ima li još ovih knjiga ovde ili ne. 'Da.Moram iči tamo po knjigu.'
Nessie je u rukama več držala 2 knjige koje je želela pročitat. Nastavila je sa razgledavanjem uz smešak.

146Grad i shopping centar - Page 6 Empty Re: Grad i shopping centar Sun Nov 13, 2011 7:30 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio joj se "Bio bih vam zahvalan na tome. A ja ću potražiti Prohujalo s vihorom. Zapravo zbog nje smo ovde."

147Grad i shopping centar - Page 6 Empty Re: Grad i shopping centar Sun Nov 13, 2011 9:55 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Nasmešila se.'Nema problema. Lepa je knjiga.Predpostavljam, da ste i film pogledali.'

148Grad i shopping centar - Page 6 Empty Re: Grad i shopping centar Mon Nov 14, 2011 1:34 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Klimnuo je glavom "Jesam, više puta. Pa mi sad treba i knjiga."

149Grad i shopping centar - Page 6 Empty Re: Grad i shopping centar Mon Nov 14, 2011 3:58 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
'Dok budem ja tražila onu knjigu, možete potražit ovu knjigu.' Nasmešila mu se . 'Brzo ču,' rekla je i krenula prema vratima koja su vodila u skladišče knjiga.

150Grad i shopping centar - Page 6 Empty Re: Grad i shopping centar Tue Nov 15, 2011 10:14 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"U redu", klimnuo je glavom i vratio knjigu na policu pa je otišao do police sa klasicima da potraži knjigu zbog koje su i došli u knjižaru.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 6 of 8]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com