Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

Bring.Me.That.Horizon
Bring.Me.That.Horizon

Na snimanju četvrte sezone vrlo popularnog serijala “Tračerica” iza kamera je jednako napeto kao i ispred. Dvije glavne glumice Blake Lively i Leighton Meester navodno su u svađi i na snimanju se ne mogu podnijeti, a prva kojoj je pukao film bila je dugonoga Lively, jer da je zasićena “jednoličnim scenarijem” i želi se posvetiti novim projektima. Obijesne avanture privilegiranih njujorških školaraca s viškom novca i mašte u četvrtoj su sezoni započele na pariškim ulicama. Glavna tračerica Leighton Meester koja glumi neodoljivu zlicu Blair Waldorf bila je oduševljena snimanjem u francuskoj prijestolnici, ludim modnim kreacijama i skupocjenim nakitom koji je čuvala četa zaštitara.


– Zbog nas je na jedan dan bio zatvoren muzej d’Orsay, bilo je baš cool. Mogu se pohvaliti da sam pola sata nosila ogrlicu Harryja Winstona od ljubičastih safira. Bio je to dosad naš najbolji provod na snimanju – kazala je Meester koja se na nedavnoj dodjeli nagrada Teen Choice Awards okitila priznanjem za najbolju glumicu u seriji. Da bi smirila nemirnu mlađariju u publici koja žudi za svim detaljima vezanim uz omiljeni serijal demantirala je svađu s kolegicom rekavši da među svima na setu uvijek ima samo pozitivne kemije.
U novim epizodama priče, koja neodoljivo nalikuje na šahovsku igru, u prvom je planu odnos dvoje glavnih negativaca koji se istodobno mrze i vole, Blair i Chucka Bassa kojeg glumi Ed Westwick. Nakon prometne nesreće u Pragu Chuck objavljuje “karakterni preporod”, no njegove manipulacije nanjuši jedino pronicljiva Blair. Na pitanje hoće li se njihova ljubavna turbulencija polako ugasiti Leihton je šapnula:
– Čudnom frajeru poput Chucka teško je odoljeti, a to će ponajmanje uspjeti Blair!

http://horizoninblack.tumblr.com/

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com