Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 30 of 40]

1Ian O'Shea's House - Page 30 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat Nov 05, 2011 10:56 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
First topic message reminder :

Namrstila se."Zasto ga se plasi?Mislim ona je odrasla zena.Ne moze da joj naredjuje sta da radi." Uzdahnula je."Iane kakva god da je ne bih joj nikada pozelela da je neko zlostavlja ili...na bilo koji nacin."


726Ian O'Shea's House - Page 30 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Jan 13, 2012 1:46 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmejala se."Pa to je onda objasnjenje." Rekla je veselo i zavrsila sa jelom.

727Ian O'Shea's House - Page 30 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Jan 13, 2012 1:56 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se dok je završavao sa jelom. 'Imam čokoladni kolač i kolač sa jagodama. Koji želiš? Ili želiš oba? Znam da sam ja imala užasnu želju za slatkišima dok sam bila u drugom stanju.' Nasmešila se sećajući se tih dana.

728Ian O'Shea's House - Page 30 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Jan 13, 2012 2:00 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmejala se."Moze samo sa jagodama.Ne zelim bas odmah da se udebljam pa da mi ga neko ukrade." Pogleda u Iana i potapse ga po ruci.

729Ian O'Shea's House - Page 30 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Jan 13, 2012 2:05 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se "Teško da neko može da me ukrade od tebe." Doris se nasmešila gledajući ih dok je sekla kolač.

730Ian O'Shea's House - Page 30 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Jan 13, 2012 2:08 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Pa..." Nasmejala se."Necemo da rizikujemo." Zahvalila se Doris kada joj je dala kolac.

731Ian O'Shea's House - Page 30 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Jan 13, 2012 2:13 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se i uzeo kolač.

732Ian O'Shea's House - Page 30 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Jan 13, 2012 2:14 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Veselo su caskali,a posle rucka i deserta nekako je uspela da nagovori Doris da joj malo pomogne oko sklanjanja.Bila je tako prijatno drustvo.

733Ian O'Shea's House - Page 30 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Jan 13, 2012 2:21 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Dok su one sklanjale on se igrao sa Leom i njegovom lopticom.

734Ian O'Shea's House - Page 30 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Jan 13, 2012 2:26 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Doris joj je skuvala caj pa su neko vreme sedele u kuhinji i pricale,a onda su svi presli u dnevnu sobu.

735Ian O'Shea's House - Page 30 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Jan 13, 2012 2:29 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Oko 15h došli su Carly i Philip zajedno sa Lili.

736Ian O'Shea's House - Page 30 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Jan 13, 2012 2:32 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Bila je uzbudjena sto ce ponovo da vidi Lily i da upozna Ianovu sestru.

737Ian O'Shea's House - Page 30 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Jan 13, 2012 2:35 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Lili je dotrčala do njih dvoje čim je ušla u kuću. 'Ujka! Sofia!'

738Ian O'Shea's House - Page 30 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Jan 13, 2012 2:36 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Sofia se veselo smesila gledajuci je pa je zagrlila."Cao Lily!" Rekla je veselo i zavrtela je.Predpostavljala je da i Ian hoce to isto da uradi,pa se nadala da se ne ljuti na nju sto ga je 'preduhitrila'.

739Ian O'Shea's House - Page 30 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Jan 13, 2012 2:41 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se gledajući ih pa se pozdravio sa sestrom i zetom. 'Znači to je, Sofia?' "Jeste", rekao je ponosno. 'Lepa je', šapnuo mu je Philip. "Jeste", pogledao je u nju.

740Ian O'Shea's House - Page 30 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Jan 13, 2012 2:44 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Lily se veselo smejala,a ona je spustila na pod."Kako si Lily?Porasla si velika." 'Jesam.' Rekla je Lili ponosno.'Doblo sam." Otisla je do njenih roditelja i nasmesila se."Cerka vam je divna."

741Ian O'Shea's House - Page 30 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Jan 13, 2012 2:48 am

Emma Cullen
Emma Cullen
'Hvala, Sofia. A i ti si lepa.' Carly joj se nasmešila.

742Ian O'Shea's House - Page 30 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Jan 13, 2012 2:49 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Sofia se zacrvenela i malo zbunila."Hvala...Ian mi je pricao o vama tako da znam kako se zovete,drago mi je da se konacno upoznajemo."

743Ian O'Shea's House - Page 30 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Jan 13, 2012 2:58 am

Emma Cullen
Emma Cullen
'I nama je drago. Čuli smo mnogo toga o tebi od naše Lili.' Philip joj se nasmešio. 'Dosta je pričala o tebi i Ianu nakon što je došla kući.' 'Malo je bila tužna kad nam je rekla da joj ti nećeš roditi brata.'

744Ian O'Shea's House - Page 30 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Jan 13, 2012 2:59 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesila se i pogledala u Iana,cekajuci da on kaze kako je trudna."Pa ona je to tada pogresno shvatila,ali eto,predivedela je da cemo biti zajedno."

745Ian O'Shea's House - Page 30 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Jan 13, 2012 3:10 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se "I ipak će joj ona roditi brata. Mada to nije sto posto sigurno jer još ne znamo šta Sofia čeka. Dečaka ili devojčicu." Carly ju je pogledala i nasmejala se. 'Trudna si?!'

746Ian O'Shea's House - Page 30 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Jan 13, 2012 12:48 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmejala se gledajuci u Lily koja ih je veselo posmatrala,sva svecana u svojoj maloj haljini."Jesam." Rekla je Sofia veselo. 'Dobicu batu!' Rekla je Lily pocesvsi da poskakakuje.

747Ian O'Shea's House - Page 30 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Jan 13, 2012 5:05 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ian se nasmejao gledajući je. "Pa već je i sama shvatila o čemu pričamo. Baš je porasla." Carly je zagrlila Sofiju i čestitala joj kao i Philip pa su onda zagrlili Iana i čestitali mu.

748Ian O'Shea's House - Page 30 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Jan 13, 2012 7:04 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Zahvalila im se na cestitkama,smesila se veselo i gledala u Lily koja je bila istinski srecana.Lily je dosla do Iana i podigla ruke ka njemu.

749Ian O'Shea's House - Page 30 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Jan 13, 2012 8:10 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Sagao se i uzeo je u naručje.

750Ian O'Shea's House - Page 30 Empty Re: Ian O'Shea's House Fri Jan 13, 2012 8:17 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Cvrsto ga je zagrlila i poljubila a onda naslonila glavicu na njegovo rame.'Mnogo je lepa ulko.' Krisom je pogledala u Sofiu tiho pricajuci. 'I bata te da bude lep.'

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 30 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com