Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 38 of 40]

1Fransoa's House - Page 38 Empty Re: Fransoa's House Sat Nov 12, 2011 9:26 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
First topic message reminder :

Eli je gurnula svoje cebence,pa je ona bolje ususkala i sklonila joj pramen kosice sa lica.Devojcice su se ucutale,pa su i one gledale kroz prozor i zadremale,ona je i dalje posmatrala Fransou,oprezno da moze da skrene pogled ukoliko pogleda u njenom pravcu.


926Fransoa's House - Page 38 Empty Re: Fransoa's House Sun Jan 01, 2012 11:58 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"IZAĐI IZ BIBLIOTEKE!" Pogledao ju je besno.

927Fransoa's House - Page 38 Empty Re: Fransoa's House Mon Jan 02, 2012 12:00 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Cimnula se i pogeldala ga u oci na svega delic sekunde,a onda se okrenula i izasla iz biblioteke,pa je otisla da tesi Eli.

928Fransoa's House - Page 38 Empty Re: Fransoa's House Mon Jan 02, 2012 12:09 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Okrenuo je fotelju i zagledao se kroz prozor.

929Fransoa's House - Page 38 Empty Re: Fransoa's House Mon Jan 02, 2012 12:12 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Eli joj je sedela u krilu i Sarah je mazila po kosici jednom rukom dok ju je drugom hranila.

930Fransoa's House - Page 38 Empty Re: Fransoa's House Mon Jan 02, 2012 12:16 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Neko vreme je tako gledao kroz prozor pa se onda vratio razgledanju kataloga.

931Fransoa's House - Page 38 Empty Re: Fransoa's House Mon Jan 02, 2012 12:29 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'De je tata?' "U biblioteci je mila.Radi." 'Mogu kod njega?' Uzdahnula je,nije znala sta da joj kaze. "Mislim da to ne bi bilo pametno." 'Zato?' Rekla je i ponovo pocela da place. "Tata nije dobro raspolozen,nesto je ljut,treba malo da bude sam." 'Na mene je jut.' Rekla je placuci. 'Ne voji me vise.' "Sshhh.Naravno da te voli.Samo treba malo da bude sam.Ti budi sa mnom."

932Fransoa's House - Page 38 Empty Re: Fransoa's House Mon Jan 02, 2012 9:34 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Felix se probudio i došao kod njega. Skočio mu je u krilo, a Fransoa ga je odsutno mazio i češkao gledajući kroz prozor.

933Fransoa's House - Page 38 Empty Re: Fransoa's House Mon Jan 02, 2012 9:44 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Uspela je da tesi Eli otprilike do podne,ali vise nije mogla da slusa kako tiho place i povremeno je pita da li ce tata stalno da bude ljut na nju ili ce ponovo da je voli.Umila je i uhvatila je za rucicu pa su otisle do biblioteke.Eli je pokucala.

934Fransoa's House - Page 38 Empty Re: Fransoa's House Mon Jan 02, 2012 9:52 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Rekao sam da hoću da budem sam!"

935Fransoa's House - Page 38 Empty Re: Fransoa's House Mon Jan 02, 2012 9:57 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Eli je odskocila od vrata i pocela da place."Shh." Cucnula je pored nje. "Hoces li da ga vidis?" 'Da.' Rekla je kroz suze."Evo idemo da ga vidimo.Budi dobra devojcica." Otvorila je vrata do pola,a Eli je provirila unutra. "Cerka zeli da vas vidi gospodine."

936Fransoa's House - Page 38 Empty Re: Fransoa's House Mon Jan 02, 2012 10:20 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Okrenuo je fotelju i pogledao u njih. "Nastaviš li ovako da se ponašaš zatražiću da odeš iz kuće. Ne treba mi neposlušna posluga."

937Fransoa's House - Page 38 Empty Re: Fransoa's House Mon Jan 02, 2012 11:53 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"U redu gospodine." Rekla je krotko,mada je u stvari nije bilo briga.Ako ce ovako da nastavi da se ponasa prema Eli reci ce mu ko je,pokazace mu,a onda ce da se nosi sa posledicama te odluke.Eli je izvukla rucicu iz njene.'Netu da mama ide.' Rekla je placno. 'Ti me ne jojis.'

938Fransoa's House - Page 38 Empty Re: Fransoa's House Tue Jan 03, 2012 12:04 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Elenora, Tanya ti nije majka. Nije ti majka. Nek ti to bude jasno. Tvoja majka se zove Sarah i ona nije ovde."

939Fransoa's House - Page 38 Empty Re: Fransoa's House Tue Jan 03, 2012 12:06 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala je u Tanyu pa u njega.'Mama.' Ponovila je smcajuci.

940Fransoa's House - Page 38 Empty Re: Fransoa's House Tue Jan 03, 2012 12:19 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nije ti majka."

941Fransoa's House - Page 38 Empty Re: Fransoa's House Tue Jan 03, 2012 12:23 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Jete!Ona je dobja i pazi me i joji me.' Smrcnula je. 'Ti me ne jojis ise.'

942Fransoa's House - Page 38 Empty Re: Fransoa's House Tue Jan 03, 2012 12:27 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nije. Valjda ja znam sa kojom ženom sam bio oženjen i ko te je rodio, a to svakako nije ona."

943Fransoa's House - Page 38 Empty Re: Fransoa's House Tue Jan 03, 2012 12:32 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Mozda bi prvo trebali da poreknete cinjenicu da je ne volite gospodine.Preplakala je celo jutro zbog toga."

944Fransoa's House - Page 38 Empty Re: Fransoa's House Tue Jan 03, 2012 12:36 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ona je ta koja je rekla da sam ja bezobrazan i da je ljuta na mene i zahtevala da je pustim."

945Fransoa's House - Page 38 Empty Re: Fransoa's House Tue Jan 03, 2012 12:40 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Uzdahnula je."Ona je dete.Deca to rade.Naljute se zbog sitnice,budu ljuti sat vremena ili manje i odljute se i hoce da se maze.Ne mozete da budete tako tvrdoglavi sa njom.Jos je mala."

946Fransoa's House - Page 38 Empty Re: Fransoa's House Tue Jan 03, 2012 12:50 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Neću joj dozvoliti da se ponaša kao razmaženo derište."

947Fransoa's House - Page 38 Empty Re: Fransoa's House Tue Jan 03, 2012 12:53 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne budite glupi.Treba joj vasa ljubav i paznja da bi bila normalno voljeno dete kao sto jeste.Nije razmazeno deriste i svesni ste toga.Ne izvoljeva igracke koje joj ne trebaju,a onda da ih kida i unistava,ne trazi hranu koju nece da pojede,ne bira,jede sve.Dete je kakvo samo moze da se pozeli." Rekla je potpuno zaboravljajuci ko je i kako treba da se ponasa.

948Fransoa's House - Page 38 Empty Re: Fransoa's House Wed Jan 04, 2012 8:16 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Razbesneo se zbog njenih reči. "Idi kod Lole i reci joj da ti ovde više ne radiš, a onda idi kod Leona da ti da poslednju platu, a sad izlazi iz moje biblioteke."

949Fransoa's House - Page 38 Empty Re: Fransoa's House Wed Jan 04, 2012 8:27 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Zatvorila je oci i progutala knedlu."Gospodine molim vas..." Prosaptala je tiho gledajuci u pod.

950Fransoa's House - Page 38 Empty Re: Fransoa's House Wed Jan 04, 2012 8:53 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Rekao sam da izađeš. Nećeš ti meni da pričaš kako ću da vaspitavam svoje dete."

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 38 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com