Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 40]

1Fransoa's House - Page 3 Empty Re: Fransoa's House Sat Nov 12, 2011 9:26 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
First topic message reminder :

Eli je gurnula svoje cebence,pa je ona bolje ususkala i sklonila joj pramen kosice sa lica.Devojcice su se ucutale,pa su i one gledale kroz prozor i zadremale,ona je i dalje posmatrala Fransou,oprezno da moze da skrene pogled ukoliko pogleda u njenom pravcu.


51Fransoa's House - Page 3 Empty Re: Fransoa's House Tue Nov 15, 2011 7:21 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Da,to je normalno.Nije lako pripremiti slavlje.' Nasmesila se pomalo usiljeno.Zelela je da se resi te sluzavke.Sada joj je odjednom ona postala trn u oku.I pocela je da smilja sta bi mogla da uradi da to postigne.

52Fransoa's House - Page 3 Empty Re: Fransoa's House Tue Nov 15, 2011 9:17 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Da, nije. Sutra ću valjda biti u formi kao i pre."

53Fransoa's House - Page 3 Empty Re: Fransoa's House Tue Nov 15, 2011 9:29 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Neprimetno je zaskrgutala zubima,i dalje joj se cinio otsutnim.'Nadam se i ja.Ne znam da li sam ti rekla da imas divan dom.'

54Fransoa's House - Page 3 Empty Re: Fransoa's House Tue Nov 15, 2011 9:36 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Trudio se da gleda i sluša Auroru, a ne Tanyu. "Mislim da jesi."

55Fransoa's House - Page 3 Empty Re: Fransoa's House Tue Nov 15, 2011 9:41 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesila se.'Drago mi je.Nadam se da cu nekom prilikom da vidim i ostatak.' Simon im je prisao.'Moram na kratko da ga ukradem gospodjice Aurora.' Nasmesio se i odvukao Fransou od nje. 'Sta to radis covece?' Upitao je gledajuci ga.

56Fransoa's House - Page 3 Empty Re: Fransoa's House Tue Nov 15, 2011 9:55 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Bio mu je zahvalan što ga je sklonio od Aurore. Pogledao ga je zbunjeno. "Radim 'šta'?"

57Fransoa's House - Page 3 Empty Re: Fransoa's House Tue Nov 15, 2011 9:58 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Slusas li ti uopste tu devojku?Samo saras pogledom,i znas nisi uopste diskretan,verovatno se oseca kao guska.Skloni malo pogled od Eli,Tanya je pazi i bice dobro,nista joj nece biti ne budes li je gledao neko vreme.' Rekao je ne zeleci da spominje da je primetio da gleda i Tanyu.

58Fransoa's House - Page 3 Empty Re: Fransoa's House Tue Nov 15, 2011 10:07 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Slušam je, ali mi nije zanimljivo to o čemu priča. Ne volim tračeve. I ne mogu da je ne gledam. To je jače od mene. Plaši se nepoznatih lica. A što se diskrecije tiče, baš me briga. I onako svašta pričaju."

59Fransoa's House - Page 3 Empty Re: Fransoa's House Wed Nov 16, 2011 7:21 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Uzdahnuo je.'Fransoa ima dovoljn poznatih lica da se ne bi plasila onih nepoznatih.Zasto si uopste ostavio Tanyu ovde?I Fleur i ja,a verovatno i ostali smo primetili kada si je uhvatio za ruku.Ima li nesto izmedju vas?'

60Fransoa's House - Page 3 Empty Re: Fransoa's House Wed Nov 16, 2011 8:51 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Tanya je čuva i ona se navikla na nju." Odmahnuo je glavom. "Naravno da nema. Nisam progovorio sa njom ni tri pune rečenice."

61Fransoa's House - Page 3 Empty Re: Fransoa's House Wed Nov 16, 2011 8:55 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Navikla je i na tebe,a zna i Fleur i decu,a ni ja joj nisam bas stranac.' Odmahnuo je glavom.'Nisam ustvari to hteo da te pitam,nego da li mislis da ides dalje sa gospodjicom Aurorom?'

62Fransoa's House - Page 3 Empty Re: Fransoa's House Wed Nov 16, 2011 9:24 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Digao je obrvu "Kako to misliš dalje?"

63Fransoa's House - Page 3 Empty Re: Fransoa's House Wed Nov 16, 2011 9:26 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Mislim hoces li je zaprositi?Ili joj bar reci da ti je stalo do nje ili nesto slicno? Cini mi se da si rekao da ti se svidja...Mislim onoliko koliko tebi moze neko da se svidja.' Nasmesio se zezajuci ga.

64Fransoa's House - Page 3 Empty Re: Fransoa's House Wed Nov 16, 2011 9:46 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Usiljeno se osmehnuo uglovima usana. "Ako si zaboravio ja sam još uvek oženjen čovek i ne mogu da se ženim sa drugom. A ni Sarah-i nisam priznao da mi se sviđa tako da ne vidim zašto bih to radio sa Aurorom kad mi se ne sviđa ni deseti deo koliko mi se Sarah sviđala."

65Fransoa's House - Page 3 Empty Re: Fransoa's House Wed Nov 16, 2011 9:49 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Oh Gospode,Fransoa ozenjen si zenom koja te napustila pre pola godine i nije se javila od tada,niti je poslala pismo,niti se pojavila ovde,otisla je ,koliko ti znas,sa drugim,ostavljajuci tebe i dete,razvod bi dobio za milisekund.' Rekao je razdrazljivo,iako je znao da to nije bilo bas tako.Zeleo je da njegov prijatelj bude srecan.

66Fransoa's House - Page 3 Empty Re: Fransoa's House Wed Nov 16, 2011 10:02 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ona mene nije ostavila. Nek ti to bude jasno. I neću da pričam o tome. Današnji dan pripada Elenori i posvetiću ga njoj." Okrenuo se i otišao kod Tanye.



Last edited by Emma Cullen on Wed Nov 16, 2011 10:18 pm; edited 1 time in total

67Fransoa's House - Page 3 Empty Re: Fransoa's House Wed Nov 16, 2011 10:06 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Uzdahnuo je i vrato se kod Fleur.'Jos pati za njom.' 'Znam.' Rekla je tiho gledajuci ga.Sarah ga nije ni primetila,ali se Eli nasmejala i okrenula u njegovom smeru sto je i nju nateralo da uradi isto.

68Fransoa's House - Page 3 Empty Re: Fransoa's House Wed Nov 16, 2011 10:20 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se Elenori i dao joj jedan cvetić koji je uzeo usput dok je išao ka njima dvema. Devojčica ga je uzela i veselo počela da maše sa njim pokazujući ga Tanya-i.

69Fransoa's House - Page 3 Empty Re: Fransoa's House Thu Nov 17, 2011 7:16 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesila se."Lepo." Rekla je tiho Elenori gledajuci u nju i cvetic.Nije je bilo tesko obradovati.

70Fransoa's House - Page 3 Empty Re: Fransoa's House Fri Nov 18, 2011 3:25 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Gledao je u Elenoru, a pogledao bi i u Tanyu, ali je ovaj put pazio da ostali to ne vide kao ni Tanya. Nije ga toliko zanimalo šta će ljudi reći. Već je bio glavna tema svih tračeva. Svi su pričali kako ga je Sarah ostavila i otišla sa drugim i da je sav njegov trud oko vina, proslava i svega što je uradio bio uzaludan i da mu nije uspelo da sakrije šta se zaista dešavalo u njihovom braku. On je znao da to nije tačno, da sve što je uradio za Sarahu nije bila farsa kako bi sakrio krah svog braka već je sve bilo iz ljubavi prema njoj. Mnogi su se pitali zašto mu je ostavila dete, zašto nije ponela devojčicu sa sobom. A pročulo se i da gospodin Dubois 'šeta' neku gospođicu po gradu i da joj ide u posete. Nije hteo da toj listi tračeva dodaje i vezu sa služavkom koja mu čuva dete. Nije mario zbog sebe već zbog Tanye. Nije znao ništa o njoj. Mogla bi biti udata, razvedena, udovica, verena. Mogla bi imati decu. On nije znao ništa o tome. A, ako bi se upustio u vezu sa njom više štete bi naneo njoj nego sebi. Frknuo je u sebi kada je shvatio da već pomišlja na mogućnost veze sa svojom služavkom.

71Fransoa's House - Page 3 Empty Re: Fransoa's House Fri Nov 18, 2011 7:25 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Gledala je u Eli koja je izgledala kao princeza.Stvarno je ovo njen dan. pomislila je veselo.Nije mogla da bude tuzna kada je njena cerka bila ovako razigrana i vesela.Isprva nije prepoznala svoju vencanicu u njenoh haljini tek kasnije je shvatila da je to to i bilo joj je drago sto je Fransoa to uradio.Pitao se da li ponekad misli na nju i da li mu je sada zao sto je Elenori dao ime Elenora Sarah Dubois,predpostavljala je da je morao da pomisli na nju kada je svestenik izgovorio puno ime njihove cerke,ili je jednostavno zeleo da je izbrise iz svog secanja,pa nije mario,jednostavno ga je 'zaboravio'.Ne danas. Naredila je sebi i nasmesila se Eli kada joj je gurnula cvet da ga pomirise.Pitala se kad je Eli jela i da li je gladna,predpostavila je da je vreme da je nahrani.

72Fransoa's House - Page 3 Empty Re: Fransoa's House Fri Nov 18, 2011 8:11 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se kada je Elenora gurnula cvet Tanya-i da ga pomiriše. Zbog cvetića, a i drugog imena svoje ćerke setio se svoje žene i onog dana kada su planirali njeno krštenje. Dan je bio divan i oni su bili tako srećni. Uživali su u svom detetu, a sada ona nije tu. Još uvek se pitao gde bi ona mogla da bude. Nadao se da je živa i zdrava. Iako je pričao da mu ne bi smetalo da je vidi sa drugim znao je da je to laž. Odlično je znao da bi poludeo od ljubomore da je vidi sa drugim muškarcem. Ludački ju je voleo i bio bi spreman da je na kolenima moli za oproštaj i da mu se vrati samo kad bi uspeo da joj uđe u trag. Bez Simonovog i Fleurinog znanja unajmio je detektiva, ali nije bilo nikakvog pomaka u istrazi pa je počeo da gubi nadu. Nije mu ni padalo na pamet da zove advokata i da traži razvod. Odlagao je ženidbu sa drugom jer nije želeo da se ženi.

73Fransoa's House - Page 3 Empty Re: Fransoa's House Fri Nov 18, 2011 9:30 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Mislim da treba da jede." Rekla je tiho i pogledala Eli kao da je pita da li je gladna.Eli je ispustila cvet,ali ga je Sarah uhvatila pre nego sto je pao na zemlju. "Izvili." Kada se Eli veselo nasmesila,nije mogla da ne uzvrati osmehom.

74Fransoa's House - Page 3 Empty Re: Fransoa's House Fri Nov 18, 2011 9:50 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Vodi je da jede", nagao se i poljubio Eli u glavicu pa je otišao kod gostiju.

75Fransoa's House - Page 3 Empty Re: Fransoa's House Fri Nov 18, 2011 10:08 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Spustila je Elu na noge i uhvatila je za rucicu pa su otisle do kuhinje.'Kako ide?' "Pa...cini mi se dobro." Nasmesila se i stavila je na stolicu pa je pocela polako da je hraci.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 40]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com