Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 2]

1Advokatske kancelarije - Page 2 Empty Advokatske kancelarije Wed Sep 14, 2011 6:58 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
First topic message reminder :

Radno mesto najboljih advokata ^^


26Advokatske kancelarije - Page 2 Empty Re: Advokatske kancelarije Thu Sep 15, 2011 7:51 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
*Dobro xD*

"Vratila si se!" Uzviknuo je srećno ostavljajući fasciklu na sto. "Treba mi slučaj Black-ovih. Nemam pojma gde je."

27Advokatske kancelarije - Page 2 Empty Re: Advokatske kancelarije Thu Sep 15, 2011 7:55 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmejala se.'Naci cu ga za 10-ak minuta.Mozda i brze,moram da se snedjem u onom haosu.' Rekla je toboze kao kritiku i ponovo se nasmejala pa je otisla da nadje te dokumente.

28Advokatske kancelarije - Page 2 Empty Re: Advokatske kancelarije Thu Sep 15, 2011 8:01 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Slatko joj se nasmešio "Izvini i hvala." Zavalio se u fotelju i ponovo uzeo fasciklu čitajući medicinski izveštaj.

29Advokatske kancelarije - Page 2 Empty Re: Advokatske kancelarije Thu Sep 15, 2011 8:06 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nessie je volela svoj posao.Bio je lagan i solidno placen,bila je zadovoljna.Svidjao joj se i Jerry kao sef,nije bio gundjalo i nije mu smetalo ako malo zakasni sa pauze.Slagala je dokumente koje je on prevrnuo i nasla slucaj Blackovih.

30Advokatske kancelarije - Page 2 Empty Re: Advokatske kancelarije Thu Sep 15, 2011 8:13 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Udubio se u čitanje dokumentacije koju mu je David dao. Iz lekarskog izveštaja je saznao da je devojka mlada, da ima oko 19-20 godina i da joj je to bila prva trudnoća. Još uvek mu nije bilo jasno zašto bi htela da abortira mada nije ni znao da li je Davidovo mišljenje o tome tačno. Pogledao je slike automobila koji je bio uništen kao što je on napomenuo. Ovakav auto imao i ona. Taman što je pomislio na nju pročitao je njeno ime u izveštaju i zanemeo.

31Advokatske kancelarije - Page 2 Empty Re: Advokatske kancelarije Thu Sep 15, 2011 8:15 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nessie je ponovo pokucala i bez cekanja na odgovor otvorila vrata.'Evo dokumenata gospodine.' Rekla je veselo,a onda mu videla lice.'Jeste dobro?Hocete vode?'

32Advokatske kancelarije - Page 2 Empty Re: Advokatske kancelarije Thu Sep 15, 2011 8:19 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Donja usna mu je zadrhtala kad je sklopio kockice u glavi. Ona je čekala njegovo dete i nije ga htela pa je zato želela da abortira. Pogledao je u Nessie "Dobro sam, ali bi mi voda prijala."

33Advokatske kancelarije - Page 2 Empty Re: Advokatske kancelarije Thu Sep 15, 2011 8:22 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Sipala mu je hladne vode i brzo mu donela.'Izvolite.'

34Advokatske kancelarije - Page 2 Empty Re: Advokatske kancelarije Thu Sep 15, 2011 8:29 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Uzeo je vodu od nje i iskapio je. "Hvala."

35Advokatske kancelarije - Page 2 Empty Re: Advokatske kancelarije Thu Sep 15, 2011 8:30 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Nema na cemu.' Rekla je pomalo zbunjeno. 'Evo izvolite dokumentaciju.' Rekla je spustivsi je na sto.

36Advokatske kancelarije - Page 2 Empty Re: Advokatske kancelarije Thu Sep 15, 2011 8:38 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Hvala", pogledao je u papire. "Otkaži mi sve sastanke za danas." Podigao je pogled "Nessie..." zastao je pa je nastavio. "Molim te reci mi. Da slučajno upoznaš čoveka koji nije za tebe, koji je gad i ostaneš trudna sa njim, da li bi zadržala dete ili bi abortirala?"

37Advokatske kancelarije - Page 2 Empty Re: Advokatske kancelarije Thu Sep 15, 2011 8:40 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je potpuno zabezeknuta pitanjem.'Ja...' Zamislila se. 'Dete nije nista krivo.' Slegla je ramenima. 'Ne verujem da bih abortirala.Ali ako verujem da cu se tako osvetiti ocu ili nesto slicno dok sam povredjena mozda bih u trenutku slabosti i podlegla tome,a onda se kajala.'

38Advokatske kancelarije - Page 2 Empty Re: Advokatske kancelarije Thu Sep 15, 2011 8:47 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Ali ako verujem da ću se tako osvetiti ocu...' Reči su mu odzvanjale u glavi. "Hvala na iskrenom odgovoru." Ustao je uzeo fascikle sa stola pa ih ubacio u svoju aktovku. "Vidimo se sutra."

39Advokatske kancelarije - Page 2 Empty Re: Advokatske kancelarije Fri Sep 16, 2011 8:07 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Dovidjenja gospodine.' Rekla je i sela za svoj sto,pa je pocela da zove ljude i da odkazuje sastanke.

40Advokatske kancelarije - Page 2 Empty Re: Advokatske kancelarije Fri Sep 16, 2011 6:40 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Izašao je iz zgrade i seo u kola. Bez mnogo razmišljanja krenuo je ka njenom stanu pošto je našao adresu u dokumentaciji.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com