Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 25]

1Samuel Walker room - Page 3 Empty Samuel Walker room Sat Jul 16, 2011 7:47 am

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
First topic message reminder :

mine


51Samuel Walker room - Page 3 Empty Re: Samuel Walker room Sat Jul 16, 2011 4:29 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
(meni nije,nisam je nikad vidjela,XD kako glumi,al je jebeno zgodna .Nema odredjen izgled,al ima velike zelene oci,razbusenu kovrcavu crnu kosu,hot tijelo)



-udji

52Samuel Walker room - Page 3 Empty Re: Samuel Walker room Sat Jul 16, 2011 4:31 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
(a svi kazu da je losa glumica XD ja msm da sam gledala sve njene filmove i meni je super XD i hocu da izgledam ko ona jbm tii -.- haha)

*Udje*
"Smetam li?"

53Samuel Walker room - Page 3 Empty Re: Samuel Walker room Sat Jul 16, 2011 6:23 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
(ja ne zelim kao ona,XD)

-Ma sto pricas gluposti?-nasmijesi se od uha do uha i padne mu kosa u oci te izgleda neodoljivo

54Samuel Walker room - Page 3 Empty Re: Samuel Walker room Sat Jul 16, 2011 6:38 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
"A inače lupam gluposti." slegne ramenima i nasmije se.

"Ja sam Olivia.." osmjehne se i izgleda predivno.
"Ali me svi zovu Olive.."

55Samuel Walker room - Page 3 Empty Re: Samuel Walker room Sat Jul 16, 2011 7:02 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
-Ja sam Samuel-nasmijesi se siroko-I sto cura kao ti radi u popravnom domu?

56Samuel Walker room - Page 3 Empty Re: Samuel Walker room Sat Jul 16, 2011 7:06 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
"Drago mi je." osmjehne se.
"Ma, zbog gluposti..uopšte nije bilo potrebe da dolazim ovamo." namršti se, a onda prasne u smijeh.
"Zar izgledam fino i mirno?" pogleda ga.

57Samuel Walker room - Page 3 Empty Re: Samuel Walker room Sat Jul 16, 2011 7:07 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
-Ne-smije se-Izgledas opako

58Samuel Walker room - Page 3 Empty Re: Samuel Walker room Sat Jul 16, 2011 7:11 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
"O, stvarno?" pogleda ga zabavljeno xD
"Pa znaš, i ja to mislim..Ne izgledam si kao neka slatka, u miljata curica."

"A ti? Ti definitivno ne izgledaš kao da bi uradio nešto loše!"

59Samuel Walker room - Page 3 Empty Re: Samuel Walker room Sat Jul 16, 2011 7:12 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
-I nisam,Zapravo,prosao sam s 5 nula.Ali jedan incident i ode sve u ku*ac

60Samuel Walker room - Page 3 Empty Re: Samuel Walker room Sat Jul 16, 2011 7:16 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
"OMG i ja! Baš sam zato ovdje." namršti se.

"Ja sam trebala biti proglašena za njaboljeg učenika generacije, a onda su me zamijenili nekom glupačom koja uopšte nije dobra kao ja." kaže iznervirano i shvati da je jako bijesna xD
"Jbg, zbog toga sam pukla."
"I šta si uradio onda?"

61Samuel Walker room - Page 3 Empty Re: Samuel Walker room Sat Jul 16, 2011 7:17 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
-Pokusao ubiti boga u jednom staarcu bogatom,Ti?

62Samuel Walker room - Page 3 Empty Re: Samuel Walker room Sat Jul 16, 2011 7:19 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
*Prasne u smijeh*
"Sigurna sam da je zaslužio." osmjehne se.

"Zapalila sam direktorov mercedes ispred škole nakon što su mi to uradili." nasmije se.
"A auto je bilo tek kupljeno."

63Samuel Walker room - Page 3 Empty Re: Samuel Walker room Sat Jul 16, 2011 7:19 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
-Oh...-smije se i opet mu kosa padne u oci

64Samuel Walker room - Page 3 Empty Re: Samuel Walker room Sat Jul 16, 2011 7:21 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
"Mogla sam bii i originalnija i maštovita, ali u tom trenutku nisam razmmišljala." nasmijala se i pomislila kako je simpatican kad mu kosa padne u oci.
"Ali je osjećaj bio divan..auto gori,a direktor skoro plače.." prasnula je u smijeh.

65Samuel Walker room - Page 3 Empty Re: Samuel Walker room Sat Jul 16, 2011 7:22 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
-Vjerujem ti.Al mi nije bilo fora kad su me priveli u zatvor-smije se
-Koliko imas godina?

66Samuel Walker room - Page 3 Empty Re: Samuel Walker room Sat Jul 16, 2011 7:26 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
"Meni je bilo tako kul..." nasmije se.
"Policajci su bili zabavni, cak im je bilo smijesno to sto sam uradila." slegne ramenima.
"Mada se nisam zadrzala u zattvoru ni pola sata..roditelji su platili kauciju." nasmije se (valjda se tako kaze xd)

"Punim 18 sljedece sedmice." slegne ramenima. "Ti?"

67Samuel Walker room - Page 3 Empty Re: Samuel Walker room Sat Jul 16, 2011 7:28 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
-I ja....-smije se
-21.7

68Samuel Walker room - Page 3 Empty Re: Samuel Walker room Sat Jul 16, 2011 7:31 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
"Wow, ja 22.7." nasmije se. xD

69Samuel Walker room - Page 3 Empty Re: Samuel Walker room Sat Jul 16, 2011 7:31 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
-Stariji sam-smije se

70Samuel Walker room - Page 3 Empty Re: Samuel Walker room Sat Jul 16, 2011 7:33 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
"Ali izgledaš mladje." zeza ga.

71Samuel Walker room - Page 3 Empty Re: Samuel Walker room Sat Jul 16, 2011 7:33 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
-Ma nemoj-smije se-

72Samuel Walker room - Page 3 Empty Re: Samuel Walker room Sat Jul 16, 2011 7:40 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
"Šalim se.." nasmiješi se.
"Ja bih bar voljela da izgledam mlađe,..ovako izgledam kaoo da imam 25 godina." namrsti se

73Samuel Walker room - Page 3 Empty Re: Samuel Walker room Sat Jul 16, 2011 7:41 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
-Meni ne smeta-pogleda je u oci

74Samuel Walker room - Page 3 Empty Re: Samuel Walker room Sat Jul 16, 2011 7:48 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
"O, stvarno?" pogleda ga i nasmije se.

75Samuel Walker room - Page 3 Empty Re: Samuel Walker room Sat Jul 16, 2011 7:49 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
-Definitivno ne.Imas decka?

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 25]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 25  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Forum create on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com