Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 28  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 7 of 28]

1Damon's house - Page 7 Empty Re: Damon's house Tue May 03, 2011 12:01 am

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
First topic message reminder :

"Imaš razgled kao iz bajke i kažeš samo 'Nije loš'?"


151Damon's house - Page 7 Empty Re: Damon's house Tue Aug 09, 2011 8:46 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Muškarac je muškarac," smejala se."Videčeš sam kako je.Zar misliš,da sam ja takva?" nasmešila mu se."Ja ču do tad sve sredit,da budeš došao ti do zadovoljstva," zakikoče se.

152Damon's house - Page 7 Empty Re: Damon's house Tue Aug 09, 2011 8:51 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se "Oho, jedva čekam to da vidim. Idem odmah dole da radim na sređivanju, a posle... posle ću da uživam."

153Damon's house - Page 7 Empty Re: Damon's house Tue Aug 09, 2011 8:56 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Nasmešila mu se."Idi,jer pre što završiš pre češ doči do onog tako željnog zadovoljstva."

154Damon's house - Page 7 Empty Re: Damon's house Tue Aug 09, 2011 9:08 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Budi sigurna da ću biti brz", namignuo joj je i sišao dole.

155Damon's house - Page 7 Empty Re: Damon's house Tue Aug 09, 2011 9:19 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Ne sumjam u to," doviknula mu je.Kad je izašao,počela je sa nameštanjem nameštaja na druge kutove.Brzo je sredila sobu i počela je razmišljat šta,da napravi Damonu.Htela ga je iznenadit ali nije još znala kako.

156Damon's house - Page 7 Empty Re: Damon's house Tue Aug 09, 2011 9:24 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Sišao je dole u podrum i po njemu on je bio savršeno sređen. Znao je gde šta stoji, ali kako bi njoj udovoljio malo je pospremio. Lepo je složio stari nameštaj, kutije sa stvarima je razvrstao po policama. Uklonio je paučinu i prašinu pa je stao da pogleda kako to izgleda. Morao je da prizna sam sebi da sad stvarno deluje sređeno nego pre nekoliko minuta.

157Damon's house - Page 7 Empty Re: Damon's house Tue Aug 09, 2011 9:49 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Domislila se nečeg i odlučila je,da se prvo okupa.Uzela ej stvari koje su joj trebale,ušla u kupatilo i napunila vodom kadu.Ušla je u kadu i parminuta ležala unutra.Zatim se je okupala i počela je sa sređivanjem svoje zamisli.

158Damon's house - Page 7 Empty Re: Damon's house Tue Aug 09, 2011 9:53 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Popeo se u prizemlje i oprao ruke u donjem kupatilu pa je sipao sebi viski. "Završio sam!" Rekao je samo malo glasnije kako bi ga čula.

159Damon's house - Page 7 Empty Re: Damon's house Tue Aug 09, 2011 9:57 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Trenutno nemam vremena,da bi sišla tako,da ti verujem," odgovorila mu je poluglasno.Obukla se u svoj veš 'iznenađenja' i počela sa sređivanjem kose.Znala je,da če joj se brzo uništit ali obožavala je radit sa kosom."Nemoj dolazit dok ti ne kažem," rekla je dok je izlazila iz kupatila nazat u sobu.

160Damon's house - Page 7 Empty Re: Damon's house Tue Aug 09, 2011 10:00 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Rekao sam ti da neću prihvatiti nećkanje", pogledao je u stepenice baš kada mu je rekla da ne dolazi gore pa je seo u fotelju i iskapio viski. "Šta radiš tamo gore?"

161Damon's house - Page 7 Empty Re: Damon's house Tue Aug 09, 2011 10:05 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Izplatiče ti se čekanje.I neču te zeznut ako to misliš," hodala je po sobi i pripremala nešto specialno."Neču ti otkrit i biče iznenađenje.I da se nisi osudio mi čitat misli,jer posle neče bit iznenađenje." Izvadila je neke sveče iz nočnog omarčiča i razporedila jih po sobi.Zatim je uzela svoj omiljeni parfem i malo poprskala po sobi.

162Damon's house - Page 7 Empty Re: Damon's house Tue Aug 09, 2011 10:24 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pa da ti čitam misli ne bih te pitao šta radiš. Ali da znaš da neću dugo da čekam. Tako da požuri sa tim, sa čim već radiš. Sad je na tebe red da ispuniš svoj deo našeg dogovora", ustao je i sipao još viskija pa je ponovo seo.

163Damon's house - Page 7 Empty Re: Damon's house Wed Aug 10, 2011 8:48 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Znam,da ti ne možeš dugo,da čekaš,pa ču brzo,odgovorila mu je u mislima jer je bila previše zaposlena pripremama sobe.Kad je sve završila i sredila se,legla je na sredinu kreveta."Sad možeš doči," pozvala ga je poluglasno.Soba izgleda ovako(odmisli one zavese iza xD) i ona je obučena ovako.

164Damon's house - Page 7 Empty Re: Damon's house Wed Aug 10, 2011 10:05 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Dobro je da znaš, odgovorio joj je u mislima i nasmešio se ispijajući viski. "Odlično", ustao je i spustio praznu čašu na sto. "Stižem", polako se popeo uz stepenice i otišao do svoje sada njihove sobe. Ušao je unutra i pogledao u sveće i latice ruža sa osmehom. "Pa ovo deluje kao baš sređena i preuređena spavaća soba", a onda je pogledao u nju i osmeh mu je postao bezobrazan. "A ovo deluje kao", gledao je u nju dok joj je prilazio. "Ti mi deluješ kao zasluženi poklon u tom crvenom sexy vešu. Potrudiću se da ne pocepam omot."

165Damon's house - Page 7 Empty Re: Damon's house Thu Aug 11, 2011 10:02 am

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Drago mi je,da ti se sviđa," nasmešila se."Rekla sam ti,da češ bit dobro nagrađen ako pospremiš podrum," nasmešila mu se kad je došao do nje."Izplatilo se čekanje?"Prošla mu je sa prstom preko lica.

166Damon's house - Page 7 Empty Re: Damon's house Thu Aug 11, 2011 7:25 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se "Rekla si mi i čini mi se da ću sada stalno pospremati podrum." Nagao se ka njoj "Isplatilo se."

167Damon's house - Page 7 Empty Re: Damon's house Thu Aug 11, 2011 7:34 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Nasmešila se."Čini mi se,da sam rekla da češ i neke ostale prostorije meni,da pomogneš pospremat." Podigla je glavu i približila mu se još više.

168Damon's house - Page 7 Empty Re: Damon's house Thu Aug 11, 2011 7:38 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ako je nagrada ovako dobra onda nemam ništa protiv", smeškao se dok se naginjao ka njoj kako bi je poljubio.

169Damon's house - Page 7 Empty Re: Damon's house Thu Aug 11, 2011 7:39 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Ili če možda bit još bolja," nasmešila se i prošla mu sa rukom kroz kosu.

170Damon's house - Page 7 Empty Re: Damon's house Thu Aug 11, 2011 7:47 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Jedva čekam", spustio je svoje usne na njene i strasno je poljubio.

171Damon's house - Page 7 Empty Re: Damon's house Thu Aug 11, 2011 7:51 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Mhm," promrmljala je uz njegove usne i uzvratila mu strastan poljubac.

172Damon's house - Page 7 Empty Re: Damon's house Thu Aug 11, 2011 7:54 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Popeo se na krevet bliže sredini kako bi mogao da je zagrli oko struka.

173Damon's house - Page 7 Empty Re: Damon's house Thu Aug 11, 2011 7:56 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Pomaknula se skupa sa njim ljubeči ga.Jednom rukom se naslonila na krevet drugu je spustila na njegova leđa.

174Damon's house - Page 7 Empty Re: Damon's house Thu Aug 11, 2011 7:59 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Jednom rukom ju je zagrlio oko struka, a drugu je upleo u njenu loknastu kosu i dalje je ljubeći.

175Damon's house - Page 7 Empty Re: Damon's house Thu Aug 11, 2011 8:03 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Šarala je sa rukom po leđima ljubeči ga."Mmm nedostajalo mi je ovo," rekla je tiho uz njegove usne.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 7 of 28]

Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 28  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com