Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 3]

1Emily's House - Page 2 Empty Emily's House Thu Jul 14, 2011 11:04 am

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
First topic message reminder :

Emily's House - Page 2 Big%20house%20pic


26Emily's House - Page 2 Empty Re: Emily's House Sat Aug 06, 2011 2:49 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Pijo je piče i kad je čuo,da je omenio njegovu kčer zataknuo mu se kojak."Molim?" pogledao je u njega.
Gledala jih je kroz prozor i primjetila,da se nešto dogodilo.Nije više bilo kao pre.

27Emily's House - Page 2 Empty Re: Emily's House Sat Aug 06, 2011 3:03 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
Kao i sto sam rekao, pricaju po mestu da je kulturna i fina. I upoznao sam je zna da se ophodi . I ne trazim miraz ne treba mi pravo je blago imati nju

28Emily's House - Page 2 Empty Re: Emily's House Sat Aug 06, 2011 3:10 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Ne mogu se baš potpuno složit sa vama ionako je moja kčer," odmahnuo je glavom."Vidim,da ste čuli samo onu dobru stranu.Koja je mala.Ono što bi vas odvrnulo od nje niste čuli."

29Emily's House - Page 2 Empty Re: Emily's House Sat Aug 06, 2011 3:10 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
O da cuo sam i to ,ali svakom se desi da pogresi verujem da zato nece ponavljati iste greske, ali gospodine ako odbijate,ima dosta udavaca ovde nema problema*pridigao se kao da krece*

30Emily's House - Page 2 Empty Re: Emily's House Sat Aug 06, 2011 3:22 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Mislio je,da je izgubio sve u životu.Da mu se čerka neče udat i rodit mu unučad."Ne,ne.Možemo se dogovorit," ustao je za njim.

31Emily's House - Page 2 Empty Re: Emily's House Sat Aug 06, 2011 3:25 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
Ne zelim ovakav pred nju , pomislice svasta,nego cu doci ujutru , moj jedini uslov je da , ne pravimo veliku svadbu ovde nas dvoje cemo otputovati negde i to je to ne zelim slavlje razumete?

32Emily's House - Page 2 Empty Re: Emily's House Sat Aug 06, 2011 3:30 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Da,da naravno.Dođite sutra kad vam odgovara," klimnuo je glavom."Sredičemo sve kako mislite,daje najbolje za va." Jošuvek nije mogao shvatit,da če mu se čerka udaje.Samo se nadao,da ga neče ponovo izdat i,da se ne bude htela udat.

33Emily's House - Page 2 Empty Re: Emily's House Sat Aug 06, 2011 3:32 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
uredu onda msmo se dogovorili

34Emily's House - Page 2 Empty Re: Emily's House Sat Aug 06, 2011 3:37 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Da,dogovoreni smo," puržio mu je ruku.

35Emily's House - Page 2 Empty Re: Emily's House Sat Aug 06, 2011 3:47 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
*rukovali su se* obavestite kcer molim vas ne zelim da se iznenadi

36Emily's House - Page 2 Empty Re: Emily's House Sat Aug 06, 2011 3:53 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Da,da naravno," klimnuo je glavom."Ne želim riskirat,da vas ostavi ispred oltara."

37Emily's House - Page 2 Empty Re: Emily's House Sat Aug 06, 2011 3:55 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
a ne vidite sto se toga tice, nas dvoje cemo se vencati u crkvi ali ne ovde ovo ne zasluzuje nego mnogo bolje sami nas dvoje to je moja zelja,prijatno*ode*

38Emily's House - Page 2 Empty Re: Emily's House Sat Aug 06, 2011 4:01 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Sreičemo i to.Ali kako mislite samo vas dvoje? A ja? I vaši roditelji?" gledao je zbunjeno u njega.

39Emily's House - Page 2 Empty Re: Emily's House Sat Aug 06, 2011 4:02 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
rekoh samo nas dvoje razumete? inace nista od vencanja*nasmeje se* bio sam jasan gospodine?

40Emily's House - Page 2 Empty Re: Emily's House Sat Aug 06, 2011 4:06 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
To ga je iznenadilo.U ovim vremenima su bili pored i roditelji ali ovo če bit bez njih.Nešto mu je čudno bilo ovde."Dobro,samo vas dvoje.A moči čemo doči kod vas na vaš grad posle venčanja?"

41Emily's House - Page 2 Empty Re: Emily's House Sat Aug 06, 2011 4:09 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
da naravno da hocete posle*nasmejao se*

42Emily's House - Page 2 Empty Re: Emily's House Sat Aug 06, 2011 4:18 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"U redu," nasmešio se."Jedva čekam,da vidim vaš grad."

43Emily's House - Page 2 Empty Re: Emily's House Sat Aug 06, 2011 4:19 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
o ja sam odavde ali tamo imam kucu preko okeana znate *nasmejao se* pa do skorijeg vidjenja*ode*

44Emily's House - Page 2 Empty Re: Emily's House Sat Aug 06, 2011 4:32 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
'Zato vas nisam puno video.' Klimnuo je glavom u pozdrav.'Doviđenja'.'Ane,pozovite Emily i kažite,da dože van.Moram razgovarat sa njom,' ponovo je sjeo.Naravno,gospodine,odgovorila mu je Anne i ušla u sobu po Emily.Gospođice Emily,vaš otac želi razgovarat sa vama."Hvala Ana,sad ču siči," nasmešila se.Kad je Ana izašla polako je sišla u vrt kod oca.Da nije doznao,da sam bila sa njim? I da mi sad želi sprečit,da se viđam sa njim? Ili da če me poslat nekamo? razmišljala je dok je hodala po stepenicama.Ne! Ovo nije moguče!Izašla je na vrt i sjela na stolicu pored svog oca."Ana mi je rekla,da želite razgovarat sa mnom?",'Da,čerko tako je.Imam jednu odličnu vest za tebe,' rekao je veselo uz osmeh."Pa recite onda," gledala ga je malo sumljivo.'Sutra se udajete!'.Šta?! povikla je u sebi.Očekivala je sve,samo to ne."Kako mislite,da se udajem.Za koga?",'Sigurno si videla onog koji je malo pre bio ovde?Za njega se udaješ,' rekao je još veselije.'Pitao me za dozvolu i naravno pristao sam'.Kako mi je to mogao napravit? Rekao je,da neče to napravit."Ko je rekao,da se ja želim udat za nekog? Moram iči," ustala je i krenula van na cestu.Morala je pričat sa njim.

45Emily's House - Page 2 Empty Re: Emily's House Sat Aug 06, 2011 9:47 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
*ujutru u deset caosva dosao je zapreznim kolima lepo obucen*

46Emily's House - Page 2 Empty Re: Emily's House Sat Aug 06, 2011 10:00 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Kad se vratila kuči počela je pakovat i poručila je Ani,da ide sa njom.Otac je naravno dozvolio jer je znao koliko se navezala na nju.Kad je videla,da je došla sišla je,da ga pozdravi."Dobar dan,gospodine," rekal je uz smešak.

47Emily's House - Page 2 Empty Re: Emily's House Sat Aug 06, 2011 10:01 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
dobar dan gospodjice*sagao se i poljubio joj ruku pa se pozdravio sa njenim ocem* poslacemo vam razglednice, obilazimo oevorpu i moramo krenuti nas brod samo sto nije posao

48Emily's House - Page 2 Empty Re: Emily's House Sat Aug 06, 2011 10:09 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Niste mi rekli,da idemo brodom," rekla je uz osmeh i pozvala Anu nek požuri.'Hvala vam najlepša.'Ajde Emily požuri.Nemoj ostavit verenika,da te čeka toliko.'

49Emily's House - Page 2 Empty Re: Emily's House Sun Aug 07, 2011 11:43 am

†CursedOne†
†CursedOne†
*Nasmejao se* pa kako bi smo preko okeana gospodine?

50Emily's House - Page 2 Empty Re: Emily's House Sun Aug 07, 2011 12:45 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
'Mislio sam,da čete sa zasebnim letalom iči,' gledao je u njega."Tako.Sve imam i sad možemo iči," nasmešila se.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Forum free | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com