Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 7 of 7]

1Dvoriste isrped skole - Page 7 Empty Dvoriste isrped skole Mon Jul 04, 2011 10:50 am

†CursedOne†
†CursedOne†
First topic message reminder :

*izadje i sedne na klupu*


151Dvoriste isrped skole - Page 7 Empty Re: Dvoriste isrped skole Thu Aug 04, 2011 3:03 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
Dođe Valerie ovako obučena
Dvoriste isrped skole - Page 7 2z73f6e (ali izgleda ovako u faci xD http://weheartit.com/entry/12807472 )

*Ugleda Adriana i nasmije se*
Dodje do njega i pokloni se xD "Na Vasoj usluzi." smije se i sjedne na klupu. XD

"Otkud ti moj broj?" pogleda ga.

152Dvoriste isrped skole - Page 7 Empty Re: Dvoriste isrped skole Thu Aug 04, 2011 3:17 pm

•Party Poison•
•Party Poison•
-To ja zovem spektakularnim dolaskom.- odmjeri ju sa smješkom u kutu usana.
-Pa znaš da ja dobijem što hoću, samo trebam pucnuti prstima... pa tako i tvoj broj.-

153Dvoriste isrped skole - Page 7 Empty Re: Dvoriste isrped skole Thu Aug 04, 2011 3:44 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
"Ah, sva sam takva." prasne u smijeh.
"Skoro sam zaboravila da si ti Ivashkov." zeza ga.
"I, ja sad služim kao neka zabava, jel? 'Dosađujem se. Nađemo se u dvorištu? Čekam pola sata, kasnije više ne - čak ni tebe.' " pročita poruku sa mobitela i pogleda ga.

154Dvoriste isrped skole - Page 7 Empty Re: Dvoriste isrped skole Fri Aug 05, 2011 11:22 am

•Party Poison•
•Party Poison•
-U svakoj šali je pola istine, kad kažeš da si sva takva.- namigne u šali.
-Zabava?- upita pa malo razmisli o tome. -Hmm, možda malo, ali to bi ti više trebalo laskati.- kaže.
-Ali ako ti je draže, nazovi to 'upoznavanjem svoje buduće čuvarice'- nasmije se.

155Dvoriste isrped skole - Page 7 Empty Re: Dvoriste isrped skole Fri Aug 05, 2011 1:22 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
*Nasmije se*
"To cemo zasad ostaviti neotkriveno." (misli na ovo sva spektakularna xD)

"I ne zelim biti ozbiljna, ali vise mi se svidja drugi dio, upoznavanje cuvarice. Ne volim biti nicija razonoda." smije se.

156Dvoriste isrped skole - Page 7 Empty Re: Dvoriste isrped skole Sat Aug 06, 2011 10:47 am

•Party Poison•
•Party Poison•
-U tom slučaju, nazovi to kako god želiš.- nasmije se pa ju primi za ruku i povuče do neke klupice pa sjednu.

157Dvoriste isrped skole - Page 7 Empty Re: Dvoriste isrped skole Sat Aug 06, 2011 10:51 am

Quinn F.♡
Quinn F.♡
(vec je sjedila Razz hahaha)

*Nasmije se*
"Okej..pa, šta želiš znati? Ako uopšte želiš znati nešto.." nasmije se kad shvati kako je to zvučalo xD

158Dvoriste isrped skole - Page 7 Empty Re: Dvoriste isrped skole Sat Aug 06, 2011 10:53 am

•Party Poison•
•Party Poison•
Nakašlje se i nasmije. -Zabavljaš me.- kaže. -To je jako dobro jer ne uspijeva svima...-

159Dvoriste isrped skole - Page 7 Empty Re: Dvoriste isrped skole Sat Aug 06, 2011 10:57 am

Quinn F.♡
Quinn F.♡
"Wow!" nasmije se.
"Sad stvarno jesam polaskana." nasmije se.

160Dvoriste isrped skole - Page 7 Empty Re: Dvoriste isrped skole Sun Aug 07, 2011 10:54 am

•Party Poison•
•Party Poison•
Namigne joj kroz šalu pa kaže. -I trebaš biti.- osmjehne se pa otrgne neki lijepi cvijet i umota joj ga u kosu. -Pristaje ti...-

161Dvoriste isrped skole - Page 7 Empty Re: Dvoriste isrped skole Sun Aug 07, 2011 11:45 am

Quinn F.♡
Quinn F.♡
"Aa hvala ti." nasmiješi se simpatično xD
"To je prva nekako slatka stvar koju sam vidjela od tebe." nasmije se.

162Dvoriste isrped skole - Page 7 Empty Re: Dvoriste isrped skole Sun Aug 07, 2011 12:11 pm

•Party Poison•
•Party Poison•
Osmjehne se. -Ne pokazujem često svoju drugu stranu... i ne pokazujem svima.- naceri se.

163Dvoriste isrped skole - Page 7 Empty Re: Dvoriste isrped skole Sun Aug 07, 2011 3:10 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
*Nasmijesi se*
"Drago mi je da sam ja vidjela makar mali djelic."

"Pa, da ne gubimo vise vremena, voljela bih upoznati osobu zbog koje cu mozda u buducnosti riskirati svoj zivot." nasmije se.
"Daj, reci mi nešto zanimljivo o sebi. Nemoj reći da sam sigurno sve čula." pogleda ga.

164Dvoriste isrped skole - Page 7 Empty Re: Dvoriste isrped skole Wed Aug 17, 2011 5:39 pm

•Party Poison•
•Party Poison•
-Riskirati život za mene... hm, počašćen sam, jako...- nasmije se.
-Nitko ne zna sve o meni.-

165Dvoriste isrped skole - Page 7 Empty Re: Dvoriste isrped skole Fri Aug 19, 2011 4:44 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
*Osmjehne se*
"Pa, to mi je posao." slegne ramenima.

"I, ne moram znati sve. Mozes reci nesto..osnovno, nesto sto bi mi moglo posluziti u opasnim situacijama."

166Dvoriste isrped skole - Page 7 Empty Re: Dvoriste isrped skole Mon Aug 22, 2011 8:00 am

•Party Poison•
•Party Poison•
-Volim kivi i naranču, a mrzim smokve...- nasmije se.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 7 of 7]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Forumotion's free forums | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com