Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 11 of 13]

1Liquid Nightclub - Page 11 Empty Liquid Nightclub Sun Jun 26, 2011 9:41 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Liquid Nightclub - Page 11 Liquid_jerseyevents_470x320


251Liquid Nightclub - Page 11 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Sep 13, 2011 7:31 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Video je da ide u toalet pa je ustao od svog stola i krenuo za njom.

252Liquid Nightclub - Page 11 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Sep 13, 2011 7:38 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
(I sad i ja moram da pisem toalet? xP )

Usla je u toalet (xP ) i stala ispred ogledala gledajuci se,pa se namrstila.Uzdahnula je i otvorila torbicu trazeci bilo sta sto bi mogla da radi,jer je znala da joj je sminka savrsena.Kler nista ne radi polovicno.Jos jednom je uzdahnula pre nego sto je zatvorila torbicu.

253Liquid Nightclub - Page 11 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Sep 13, 2011 8:00 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
*Pa ti ga piši kako hoćeš xP*

Sačekao je da sve žene izađu iz toaleta i onda je ušao unutra. Zaključao je vrata i pogledao u nju. "Moramo da razgovaramo."

254Liquid Nightclub - Page 11 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Sep 13, 2011 8:06 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Gotovo je vrisnula kad mu je cula glas,ali je uspela nekako da se suzdrzi i samo se trgla.Prvo je bila iznenadjena i bilo joj je neizmerno drago sto ga vidi,a onda je to ugusila i hladno ga pogledala."Ne mislim da ne moramo.Skloni se."

255Liquid Nightclub - Page 11 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Sep 13, 2011 8:12 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Neću da se sklonim." Gledao je u nju.

256Liquid Nightclub - Page 11 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Sep 13, 2011 8:17 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Disanje joj se neznatno ubrzalo.Ni sama nije znala da li je zbog straha ili uzbudjenja. "U zenskom si toaletu.Vristacu." Rekla je dobro svesna cinjenice da je niko nece cuti uz onu buku.

257Liquid Nightclub - Page 11 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Sep 13, 2011 8:26 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Baš me briga. Neću se skloniti s vrata dok me ne saslušaš." Znao je da je to loš pristup, ali nije imao vremena za bolji.

258Liquid Nightclub - Page 11 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Sep 13, 2011 8:29 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Mislim da kao pravnik znas da mogu da podnesem neku vrstu tuzbe zbog osecaja pretnje ili tako necega." Rekla je trudeci se da zvuci samouvereno.

259Liquid Nightclub - Page 11 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Sep 13, 2011 8:40 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Znam, a takođe i znam da ti to ne bi uradila." Pogledao ju je i nije mogao u njoj da nađe devojku koju voli. Barem mislim da ne bi uradila.



Last edited by Emma Cullen on Tue Sep 13, 2011 8:49 pm; edited 1 time in total

260Liquid Nightclub - Page 11 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Sep 13, 2011 8:46 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Znala je da je u pravu i trenutno je mrzela i sebe i njega zbog toga."Reci sta imas da kazes." Rekla je hladno,skrivajuci koliko joj je tesko sto ga gleda dok joj njohovi zajednicki trenutci jurcaju kroz glavu."Kler ce se zabrinuti." Rekla je uverljivo,iako je znala da njena 'brizna' sestra verovatno ne bi primetila da je nema dok ne krene kuci.

261Liquid Nightclub - Page 11 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Sep 13, 2011 8:52 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ono za opkladu je tačno. Neću da lažem. Znam da je to glupo i detinjasto. Prišao sam ti samo zbog toga, ali ono posle nije bila laž. Stvarno osećam sve ono što sam ti rekao. Nisam se pretvarao." Gledao ju je u zelene oči koje je toliko voleo.

262Liquid Nightclub - Page 11 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Sep 13, 2011 8:58 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Skrenula je pogled.Zvucao je iskreno.Zelela je da mu veruje,toliko da jednostavno nije mogla da veruje svom rasudjivanju u vezi toga da govori istinu.Predpostavljala je da jednostavno to previse zeli i da joj zbog toga zvuci toliko istinito.Nekoliko puta je dugoko udahnula da se smiri i naredila sebi da joj oci ostanu suve. "Je li to sve?" Upitala je verujuci da ce zvucati hladno,ali je jedva sprecila da joj glas podrhtava sto se osetilo.

263Liquid Nightclub - Page 11 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Sep 13, 2011 9:00 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Zasmetalo mu je što je skrenula pogled. Znao je da mu ništa nije poverovala i da je sve bilo džabe, ali je bar nešto uradio i to ga je tešilo. "Jeste."

264Liquid Nightclub - Page 11 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Sep 13, 2011 9:09 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je u oci imajuci osecaj da jos nesto mora da mu kaze,a zapravo je znala da ne zeli da izadje. "Zao mi je sto ti ne verujem.Stvarno jeste." Rekla je iskreno.Nema pojma koliko. "Ne mogu sebi da dozvolim da budem ponizena." Rekla je razmisljajuci o svojoj neveselo zavresnoj igranci. "Ne mogu." Ponovila je tise,skrenuvsi pogled,a onda jos jednom duboko udahnula i 'postala' ona 'hladna'. "Skloni se sada."

265Liquid Nightclub - Page 11 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Sep 13, 2011 9:12 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Skrenuo je pogled kad mu je to rekla i samo se sklonio od vrata ne rekavši joj ništa. To ga je zabolelo više nego što je očekivao da će boleti.

266Liquid Nightclub - Page 11 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Sep 13, 2011 9:16 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Otisla je do vrata i otkljucala ih,a onda ga pogledala jos nekoliko trenutaka.Boze ili je stvarno dobar glumac ili ne glumi. Rekla je boreci se sa velikim delom sebe koji je hteo da ga zagrli. On je advokat.Oni su najbolji glumci.Idi!

267Liquid Nightclub - Page 11 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Sep 13, 2011 9:27 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Sačekao je da ona izađe kako bi on izašao za njom. Nije imao više šta da traži u klubu. Mogao je da ide kući i nije imao šta sebi da prebacuje kako ju je samo pustio i ništa nije probao kako bi je povratio. Izgubio si je i to je kraj. Više nema povratka.

268Liquid Nightclub - Page 11 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Sep 13, 2011 9:30 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je zadnji put i otvorila vrata."Volim te." Promrmljala je dok je muzika trestala i nadala se da je nije cuo.Pustila je da se vrata zatvore za njom i utuceno otisla do stola.'Gde si ti?' Upitala je Kler kad se pojavila.Samo je slegla ramenima i sela na stolicu mesajuci pice kisobrancicem.

269Liquid Nightclub - Page 11 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Sep 13, 2011 9:35 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Učinilo mu se da mu je rekla da ga voli, ali zbog muzike nije mogao da bude siguran da je ona to zaista i rekla. Umišljaš. Toliko želiš to da čuješ da misliš da si čuo. Ona te više ne voli. Uzdahnuo je i izašao iz ženskog toaleta. Dopustio je sebi poslednji pogled pre nego što izađe iz kluba. Pogledao ju je, a onda je izašao.

270Liquid Nightclub - Page 11 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Sep 13, 2011 9:41 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nije joj bilo ni do cega.Pogledala je na sat i videla da bi trebala da ostane ovde jos 25 minuta.Potrazila je Kler pogledom ali je nije nasla.Slegla je ramenima i rekla nekoj devojci da joj prenese da je otisla.Ova je klimnula glavom,mada Lara nije imala pojma da li je cula,ali resila je da ne razmislja o tome.Izasla je napolje i pozvala taxi da bi Kler imala kako da se vrati kuci.

271Liquid Nightclub - Page 11 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Sep 13, 2011 9:45 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Otišao je do parkinga po svoja kola. Seo je u njih i odvezao se svojoj kući.

272Liquid Nightclub - Page 11 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Sep 13, 2011 9:47 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Zapazila je njegov auto kako ide sa parkinga i skrenula pogled.Cekala je taxi nekih 10-ak minuta,a onda sela i otisla kuci.

273Liquid Nightclub - Page 11 Empty Re: Liquid Nightclub Sun Sep 18, 2011 1:00 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Nakon dugo vremena ponovo je sam izašao u klub. Na sebi ima crne pantalone i crnu košulju.

274Liquid Nightclub - Page 11 Empty Re: Liquid Nightclub Sun Sep 18, 2011 1:07 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Jenny je u klub dosla u ovome. 'Koga moje oci vide?' Upitala je Jerry-ja provokativno se smeseci.

275Liquid Nightclub - Page 11 Empty Re: Liquid Nightclub Sun Sep 18, 2011 1:14 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Okrenuo se ka njoj i odmerio je "Jenny. Lepa kao uvek", nasmešio se.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 11 of 13]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Forum create on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com