Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 17]

1Bazen - Page 2 Empty Bazen Wed Jun 22, 2011 8:26 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
First topic message reminder :

Bazen - Page 2 4q66gi



Last edited by *Bella Swan* on Thu Jun 23, 2011 8:30 pm; edited 1 time in total


26Bazen - Page 2 Empty Re: Bazen Wed Jun 22, 2011 10:48 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Čekaj to znači da imam mesec dana fore da je zavedem i odvedem u krevet, Ali dok se bavim zavođenjem ne mogu sa nekom drugom u krevet ili mogu?" Popio je svoj koktel. 'A u šta se kladimo, ako pristane?'

27Bazen - Page 2 Empty Re: Bazen Wed Jun 22, 2011 10:51 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Pa rekao si da hoces mirne,tako da ne vidim kako mozes sa nekom drugom u krevet,to mi se nekako protivi toj tvojoj tezi.' nasmejao se 'Tako da ne mozes.' pogledao je u Mike-a,a onda u Jerry-a 'Ako pobedis ja necu ni sa jednom mesec dana u krevet.' podigao je obrvu u precutnom pitanju.

28Bazen - Page 2 Empty Re: Bazen Wed Jun 22, 2011 10:57 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ufff, pa to je kao da sam pop." Frknuo je zbog toga što neće imati sex mesec dana. "Ti bez sexa mesec dana?" Nasmejao se "E to moram da vidim. Pristajem," pružio mu je ruku.

29Bazen - Page 2 Empty Re: Bazen Wed Jun 22, 2011 10:59 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmejao se i rukovao se sa njim.'Mike seci.' rekao je veselo. 'E sada da vidis koga sam imao na umu.' pogledao je po plazi da vidi da nije otisla,ali bila je tamo u istom polozaju.

30Bazen - Page 2 Empty Re: Bazen Wed Jun 22, 2011 11:06 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao je u njega čim je Mike presekao. "Ti si to već odabrao?" Zinuo je u čudu kada je shvatio da neće sam birati svoj 'plen'.

31Bazen - Page 2 Empty Re: Bazen Wed Jun 22, 2011 11:16 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Naravno da jesam.Ipak je na kocki i mesec dana mog celebata...ako uspes.' nasmesio se i okrenuo mu glavu u odgovarajucem smeru. 'Mislim da ne moze mirnije.Plava,beli kupaci,pored ovolikog mora,sunca,peska i momaka ona cita u hladu,gde ces mirnije.' nasmesio se zadovoljno. 'Tvojih 30 dana pocinje sada.Sta cemo ako ne uspes dogovoricemo se sutra,sada moras da zuris.Ne zelis da ti pobegne.'

32Bazen - Page 2 Empty Re: Bazen Wed Jun 22, 2011 11:22 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao je u pravcu koji mu je pokazao i zinuo. "Pa jesi li ti normalan? Našao si mi knjiškog moljca. I sa kojom forom ja njoj da priđem kad u životu nisam pročitao neku knjigu osim prava i zakona? Barmen jedan viski," sasuo je viski u grlo i duboko udahnuo. "Platićeš mi za ovo budi siguran." Ustao je sa svog mesta i uputio se ka devojci u belom bikiniju.

33Bazen - Page 2 Empty Re: Bazen Wed Jun 22, 2011 11:26 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Ja placam ovo sto smo popili' rekao je gledajuci ga dok ide ka njoj a on i Mike su se i dalje cerekali.'Ovo ce da bude zanimljivo.' rekao je posmatrajuci ih.

Okrenula je sledecu stranicu i nastavila da cita jedno rukom tapkajuci pored peskira da izvadi flasicu sa vodom iz torbe iako je znala da je mlaka nije joj smetalo.

34Bazen - Page 2 Empty Re: Bazen Wed Jun 22, 2011 11:32 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ispružio je ruke ispred sebe i upleo ih dok prsti nisu pucnuli, tako je uradio i sa glavom levo desno i duboko udahnuo. "Pa idemo." Uzeo je ključeve od kola i kada joj je prišao namerno ih je ispustio pored njene torbe. Savio se da ih dohvati i 'slučajno' joj je dodirnuo ruku kojom je posegla ka flašici. "Izvinjavam se."

35Bazen - Page 2 Empty Re: Bazen Wed Jun 22, 2011 11:35 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala je u njega potpuno smetena jer je potpuno izgubila dodir sa 'stvarnim' svetom. "Uredu je." nasmesila se i uzela svoju vodu gledajuci ga u oci a zatim postidjeno skrenula pogled.

36Bazen - Page 2 Empty Re: Bazen Wed Jun 22, 2011 11:43 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio joj se gledajući je u oči. Moram da priznam da jeste lepa. Dohvatio je svoje ključeve "Izvinjavam se na ometanju."

37Bazen - Page 2 Empty Re: Bazen Wed Jun 22, 2011 11:45 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Odmahnula je rukom."Nema potrebe da se izvinjavate,ja sam se samo zanela."uspravila se u sedeci polozaj i popila malo vode koja je bila uzasna.

38Bazen - Page 2 Empty Re: Bazen Wed Jun 22, 2011 11:52 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Šta kažeš da te častim pićem?" Gledao je u nju diskretno je odmeravajući.

39Bazen - Page 2 Empty Re: Bazen Wed Jun 22, 2011 11:56 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je iznenadjeno.Znala je da oko nje nema niko drugi ali je ipak bacila pogled preko ramena da bude sigurna da njoj prica."Mene?" upitala je zbunjeno "Zasto?" Bio je lep i kad god bi ga pogledala u oci imala je osecaj da crveni sto joj je strasno islo na zivce,ali je znala da se moze pripisati i vrucini,imao je tako lepe oci.

40Bazen - Page 2 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 12:04 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Da, tebe. Ne vidim nikog više u blizini," pravio se da gleda okolo. Ovo će biti teže nego što sam mislio. Kako da smuvam žensku koja čita na plaže? E čita! Pa ona nije normalna. Ja bih sa njom da radim nešto drugo. Nasmejao se na tu misao "Pa deluje mi da ta voda nije baš nešto ukusna."

41Bazen - Page 2 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 12:06 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmejala se kada je videla kako gleda oko nje.Pogledala je u flasicu."Zgrejala se na suncu." nabrala je nos.

42Bazen - Page 2 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 12:13 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pa jesi li onda za piće ili nisi?" Gledao je u nju Reci da, reci da. Molio se u sebi.

43Bazen - Page 2 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 12:17 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Ponovo je pogledala u flasicu. "Pa jedno pice?" Ne moze skoditi. Nasmesila se

44Bazen - Page 2 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 12:24 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Da, jedno piće. Nije to tako strašno." Nasmešio se Ubiću Jima. Em ću biti bez sexa mesec dana i još, ako izgubim ko zna šta ću morati da uradim.

45Bazen - Page 2 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 12:26 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Nije." nasmesila se i ustalla ubacivsi knjigu i peskir u torbu,pa ga je pogledala. "Ja sam Lara."

46Bazen - Page 2 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 12:33 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Yes! Pružio joj je ruku "Drago mi je Laro. Ja sam Jerry."

47Bazen - Page 2 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 12:39 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Uhvatila ga je za ruku da se rukuju."Drago mi je." prebacila je torbu preko ramena i pogledala oko sebe kao da je tek stigla na plazu pa je resila da pusti da je odvede gde je planirao.

48Bazen - Page 2 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 12:47 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se Pa Laro bićeš moja. Rešio je da je ne vodi u bar na plaži jer su mu ortaci bili tu i nije hteo da mu zeznu stvar samo da bi on izgubio pa ju je poveo u kafić blizi plaže. Rešio je da glumi džentlmena pa joj je otvorio vrata i propustio je da uđe prva.

49Bazen - Page 2 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 12:49 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesila se "Hvala." usla je prva.Nije navikla da se momci tako ponasaju prema njoj.Takvo ponasanje je obicno bilo rezervisano za njenu sestru ili najbolju drugaricu,a ona je ostajala sa svojim knjgama.Deluje kao vrlo kulturan muskarac.

50Bazen - Page 2 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 12:55 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Ponudio joj je stolicu i dalje igrajući džentlmena, a onda je ljubazno pozvao konobara. "Ja ću viski, a dama će?" Pogledao je u nju.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 17]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Forum free | Roleplay forums | Movies, TV show, series | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com