Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Vanessa Marigold Abrams Empty Vanessa Marigold Abrams Thu Dec 16, 2010 10:34 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
Danova bivša djevojka koja se ponovo vraća u grad i pokušava vratiti svoju staru ljubav. Što mislite o njoj?
Iskreno, meni se iz prva Vanessa nije svidjela. Jednostavno je nisam voljela, ne znam razlog, no sada mi je čisto okej cura.

Vanessa Marigold Abrams Vanessa-abrams

2Vanessa Marigold Abrams Empty Re: Vanessa Marigold Abrams Thu Dec 30, 2010 3:57 pm

Bring.Me.That.Horizon
Bring.Me.That.Horizon
posebno sam je zamrzila kada je sakrila Natovo pismo, a tako sam volejla Jenny kada joj je ono uradila na zabavi Very Happy
sama njena pojava me nervira, nezz zasto Razz

izuzev cinjenice da se petljala sa svakim mogucim momkom
krenuvsi od Dana, Nate-a i Chucka Razz

http://horizoninblack.tumblr.com/

3Vanessa Marigold Abrams Empty Re: Vanessa Marigold Abrams Thu Dec 30, 2010 7:51 pm

dRaMa.QuEeN
dRaMa.QuEeN
Nemam neko mišljenje o njoj jedino je ne voli. Nikad mi nije bila simpatična i stvarno se sa svakim spetljala. Samo još Eric fali... Ovo šta su producenti napravili od nje u 4. sezoni mi se gadi.

4Vanessa Marigold Abrams Empty Re: Vanessa Marigold Abrams Fri Dec 31, 2010 8:30 am

MISA
MISA
Nemam neko mišljenje o njoj !

5Vanessa Marigold Abrams Empty Re: Vanessa Marigold Abrams Sun Jan 02, 2011 1:42 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
I mene nervira.
Msm,bila je sa svakim muskim likom iz serije. xD
na pocetku me nervirala kad se petljala u vezu Dana i Serene.
Ni sad ju ne volim xD

6Vanessa Marigold Abrams Empty Re: Vanessa Marigold Abrams Sun Jan 02, 2011 3:17 pm

•Party Poison•
•Party Poison•
Pogledala sam samo prvu sezonu GG-a, i u njom mi je ok. Jednostavno ok, nije da me pretjerano živcira, ali ju ni ne obožavam baš.
Inače, u filmu mi je bolja nego u knjizi. Smile

7Vanessa Marigold Abrams Empty Re: Vanessa Marigold Abrams Sun Jan 02, 2011 3:51 pm

Chuck
Chuck
Prije mi je bila super, i ono kad je "bila" sa Chuckom.. Ali sada u zadnjoj sezoni mi je nekako postala skroz bzvz..

8Vanessa Marigold Abrams Empty Re: Vanessa Marigold Abrams Sun Jan 02, 2011 6:43 pm

Sara
Sara
Onako,slatka je ali ništa posebno.

9Vanessa Marigold Abrams Empty Re: Vanessa Marigold Abrams Sun Jan 02, 2011 8:01 pm

*Fabulous Killjoy*
*Fabulous Killjoy*
bila je ok dok nije pocela na mlati u ove zadnje epizode

10Vanessa Marigold Abrams Empty Re: Vanessa Marigold Abrams Wed Jan 05, 2011 7:28 pm

♥Cherrie♥
♥Cherrie♥
Slatka je.

11Vanessa Marigold Abrams Empty Re: Vanessa Marigold Abrams Mon Jan 10, 2011 8:19 pm

Serena Van Der Woodsen
Serena Van Der Woodsen
Izuzetno mi je lijepa,ali i isto tako užasno antipatična

12Vanessa Marigold Abrams Empty Re: Vanessa Marigold Abrams Fri Jan 14, 2011 5:54 pm

KIKI
KIKI
Nije mi nesto..Nezz

13Vanessa Marigold Abrams Empty Re: Vanessa Marigold Abrams Sun Jan 23, 2011 2:09 pm

Wwinner
Wwinner
ne gotivim.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Make a forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com