Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 5]

1Club  Empty Club Fri May 13, 2011 9:54 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Najbolji provod u gradu.

2Club  Empty Re: Club Fri May 13, 2011 9:57 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pošto je ispratio Lili i Carly na avion rešio je da ode u club na piće pa da ide kući. Izgleda ovako.

Club  Ian-somerhalder-as-damon

3Club  Empty Re: Club Fri May 13, 2011 10:01 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Dosla je sa drugaricom koja je citav dan pokusavala da je oraspolozi,mada joj nikako nije polazilo za rukom.Ni sama nije znala sta joj je.Na sebi ima ovu haljinicu Club  Qxjn8h i crne stikle i torbicu,a kosa joj je pustena.

4Club  Empty Re: Club Fri May 13, 2011 10:06 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Naručio je neki voćni koktel i pogledao na sat da vidi hoće li stići kući pre nego što počne film koji je hteo da gleda.

5Club  Empty Re: Club Fri May 13, 2011 10:08 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Dobro,dobro idem ja po pice." prevrnula je ocima na drugaricu i otisla do sanka "Dacete mi dva 'zalaska sunca'" kaze konobaru pa dok ceka okrene se i vidi Iana.Crno mu fenomenalno stoji. pomisli gledajuci ga.

6Club  Empty Re: Club Fri May 13, 2011 10:16 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Kada podigne pogled sa sata vidi je i sretne njen pogled. Izgleda baš lepo. Namršti se sebi što je to pomislio i skrene pogled.

7Club  Empty Re: Club Fri May 13, 2011 10:22 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Zasmeta joj sto je tako skrenuo pogled.Sta je njegov problem? Pomisli iziritirano i gleda u konobara.

8Club  Empty Re: Club Fri May 13, 2011 10:25 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Igra se sa ključem od kola i gleda u suprotnom pravcu.

9Club  Empty Re: Club Fri May 13, 2011 10:26 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pocne da cupka nogom od cega su se resice na haljin mrdale i nestrpljivo lupka noktima o plocu sanka.

10Club  Empty Re: Club Fri May 13, 2011 10:34 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Popije samo nekoliko gutljaja koktela, plati ga i ustane kako bi pošao kući.

11Club  Empty Re: Club Fri May 13, 2011 10:36 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Gleda za njim osecajuci da ide zbog nje.Zapita se da li bi trebala da ode i lepo vidi u cemu je problem.Ako to ne rese moglo bi uticati na njihov 'poslovni' odnos.

12Club  Empty Re: Club Fri May 13, 2011 10:42 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Znao je da je glupo to što ide jer je ona došla, ali nije znao šta bi pa radio, ako ostane pa se uputio ka izlazu.

13Club  Empty Re: Club Fri May 13, 2011 10:50 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Resi da je pametnije da to sad srede nego u redakciji,pa krene za njim.

14Club  Empty Re: Club Fri May 13, 2011 10:53 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Izađe napolje i krene ka parkingu.

15Club  Empty Re: Club Fri May 13, 2011 10:54 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Izadje za njim "Mozete li mi reci u cemu je problem?" upita direktno preskocivsi pozdrav.

16Club  Empty Re: Club Fri May 13, 2011 11:02 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Iznenadi se kad čuje njen glas, a zatim i pitanje pa se okrene ka njoj "Molim?"

17Club  Empty Re: Club Fri May 13, 2011 11:05 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Vec nekoliko dana se ponasate kao da ne mozete da me podneste zanima me u cemu je problem." kaze trudeci se da zvuci smireno.

18Club  Empty Re: Club Fri May 13, 2011 11:09 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ja se ponašam sasvim normalno i koliko znam nema nikakvih problema," gleda u nju.

19Club  Empty Re: Club Fri May 13, 2011 11:12 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Mhm a meni se sve ucinilo zar ne?" kaze sarkasticno "Gospodine uvek mozete da zahtevate od profesora novog studenta." gleda u njega.U sustini je znala da je on u pravu,on joj je dao zadatak i njeno je da ga ispuni,nije duzan da bude ljubazan ili uctiv prema njoj,niti je duzan da je vozi kuci u sat do ponoci po pljusku,ali je to uradio. Zasto mi onda ovo ovoliko smeta? pitala se jer je znala da je uocila neke promene u njegovom ponasanju,kojih nije bilo ranije,a onda kao da je udario grom. O Boze. Gledala je i dalje u njega ne progovarajuci.

20Club  Empty Re: Club Fri May 13, 2011 11:19 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pa hvala vam na savetu možda ga i poslušam. Bolje se vratite svom dečku ili kome već ne tiče me se, a mene ostavite na miru." Gleda u nju sa stegnutom vilicom. Nije mu bilo jasno što ga napada. Ima dečka i šta hoće od mene? Ja neću bilo kakve avanture.

21Club  Empty Re: Club Fri May 13, 2011 11:23 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Uredu poslusajte ga ako hocete." kaze ljutito,pa ga odjednom belo pogleda ne shvatajuci o cemu prica "Decku?" namrsti se "Nemam decka!"

22Club  Empty Re: Club Fri May 13, 2011 11:25 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Rekao sam da me se Vaš privatni život ne tiče. A sad me izvinite," okrene se i nastavi svojim putem.

23Club  Empty Re: Club Fri May 13, 2011 11:28 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogleda u njega zabezeknuto pa se ljutito okrene i vrati u kafic.

24Club  Empty Re: Club Fri May 13, 2011 11:33 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Dođe do kola, uđe unutra i zatvori vrata. Možda je stvarno bolje da kažem profesoru da odustajem. Upali kola, da gas i ode.

25Club  Empty Re: Club Fri May 13, 2011 11:35 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nakon pola sata kada je Viv odustala od pokusaja da je oraspolozi otisla je kuci jos neraspolozenija nego ranije i resila da mora do ponedeljka da zavrsi onu glupu anketu.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 5]

Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Forum create on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com