Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 40]

1Novinarska redakcija - Page 3 Empty Novinarska redakcija Wed May 04, 2011 7:53 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
First topic message reminder :

Za sve novinare ili one koji to zele postati ^^


51Novinarska redakcija - Page 3 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 7:56 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Imate nedelju dana. Mislim da je to sasvim dovoljno."

52Novinarska redakcija - Page 3 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 8:01 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Dovoljno je." potvrdi. "A kada cu dolaziti ovde?Mislim kojim danima?

53Novinarska redakcija - Page 3 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 8:04 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Vaš profesor mi je rako da tri puta u toku nedelje morati biti na praksi u redakciji, tako da mislim da bi bilo dobro da to bude ponedeljkom, sredom i petkom, ako se slažete?" Pogleda u nju.

54Novinarska redakcija - Page 3 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 8:06 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Naravno.Nemam nista protiv toga." rekla je odmah,pa premislila sta ima tih dana,a onda zakljucila da joj stvarno odgovara taj raspored.

55Novinarska redakcija - Page 3 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 8:15 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pa onda smo se dogovorili. Vidimo se u petak. Ostavite Marii vaše podatke kako bi vam sredila propusnicu za ulazak."

56Novinarska redakcija - Page 3 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 8:20 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Uredu." ustala je i pruzila ruku da joj da fasciklu.

57Novinarska redakcija - Page 3 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 8:24 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Zatvorio je fasciklu, podigao je i pružio joj je "Izvolite."

58Novinarska redakcija - Page 3 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 8:25 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Hvala Vam." nasmesila se izvezbanim osmehom koji je uvek 'koristila' u ovakvim situacijama. "Vidimo se u petak."

(Hoce odmah biti petak ili ne? xD )

59Novinarska redakcija - Page 3 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 8:31 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Doviđenja," podigao je slušalicu i rekao Marii da kaže Roganu da dođe do njega.

*Prvo da obavi i drugi razgovor xD*



Last edited by Emma Cullen on Fri May 06, 2011 7:28 pm; edited 1 time in total

60Novinarska redakcija - Page 3 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 8:32 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
(reci onda Steffy da kuca Razz )

"Dovidjenja." rekla je i izasla.

61Novinarska redakcija - Page 3 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 8:40 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
*Rekla sam joj xD*

Prekrstio je ruke na stolu čekajući Rogana. Želeo je da što pre završi sa tim i da nastavi sa poslom kako bi mogao ranije da ode kući.



Last edited by Emma Cullen on Fri May 06, 2011 7:29 pm; edited 1 time in total

62Novinarska redakcija - Page 3 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 9:07 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Pokuca i malo otvori vrata."Mogu uči?"

63Novinarska redakcija - Page 3 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 9:10 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogleda ka vratima "Uđi Rogane."

64Novinarska redakcija - Page 3 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 9:14 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Uđe i zatvori vrata."Imao si neke razgovore?"

65Novinarska redakcija - Page 3 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 9:19 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Da imao sam studentkinju sa faksa koju mi je poslao jedan od profesora. Pristao sam da budem predavač. A Maria mi je rekla da imam još jedan razgovor za posao, ali bih te zamolio da ti to obaviš. Ja moram na sastanak, a ti mi sutra reci kako ti se čini pa ću ja da odlučim hoćemo li je zaposliti. Uzmi sve podatke." Ustane i obuče jaknu "Posle sastanka ću kući pa se vidimo sutra." Izađe iz kancelarije i kaže Marii da ide i da se više neće vraćati. Ode do lifta, siđe dole i ode.

66Novinarska redakcija - Page 3 Empty Re: Novinarska redakcija Fri May 06, 2011 8:07 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Dosla je u petak ustajuci ranije da bi se spremila na vreme.Na sebi ima ovo : Novinarska redakcija - Page 3 331prvs
I za divno cudo ponovo je stgla na vreme.Nadala se da ce tako i ostati.Kada je usla u zgradu otisla je do Marie da uzme svoju 'stalnu' propusnicu jer joj je ova bila samo za jos danas dok ne bobije ovu,pa se uputila ka Ianovoj kancelariji i pokucala.

67Novinarska redakcija - Page 3 Empty Re: Novinarska redakcija Fri May 06, 2011 8:29 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Čuo je kucanje na vratima malo pošto je ušao u kancelariju i pustio televizor da čuje vesti. Na sebi ima ovo (gledaj Iana xD).

Novinarska redakcija - Page 3 Paul-wesley-and-ian-somerhalder

Okrenuo se ka vratima dok je skidao kaput. "Slobodno."

68Novinarska redakcija - Page 3 Empty Re: Novinarska redakcija Fri May 06, 2011 8:34 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
(Gledaaam *___* kako volim ovu sluku)

Usla je u kancelariju. "Dobro jutro gospodine O'sea." kaze uctivo.

69Novinarska redakcija - Page 3 Empty Re: Novinarska redakcija Fri May 06, 2011 8:38 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Dobro jutro gospođice McMillan," okači kaput na čiviluk. "Sedite."

70Novinarska redakcija - Page 3 Empty Re: Novinarska redakcija Fri May 06, 2011 8:41 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Sedne na stolicu i otkopca prvih par dugmica na kaputicu.Ispod ima neku haljinu iste boje kao i kaput.

71Novinarska redakcija - Page 3 Empty Re: Novinarska redakcija Fri May 06, 2011 8:46 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Dođe do stola i sedne na svoje mesto otvarajući svoj laptop.

72Novinarska redakcija - Page 3 Empty Re: Novinarska redakcija Fri May 06, 2011 8:49 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Posmatra ga razmisljajuci da li da mu kaze da je vec zavrsila prvi zadatak.Nije zelela da misli da je samo smandrljala da sto pre zavrsi jer to nije bila istina,potrudila se oko njega. Mozda ipak bolje da misli da ga spremam za ponedeljak.

73Novinarska redakcija - Page 3 Empty Re: Novinarska redakcija Fri May 06, 2011 8:55 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Proverio je svoju poštu kad se laptop uključio, a potom pogledao u nju. "Želite li nešto da popijete?"

74Novinarska redakcija - Page 3 Empty Re: Novinarska redakcija Fri May 06, 2011 8:56 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Moze kafa,hvala." Kaze i dalje se premisljajuci da li da mu sad pokaze ili ne,zanimalo je njegovo misljenje.

75Novinarska redakcija - Page 3 Empty Re: Novinarska redakcija Fri May 06, 2011 9:05 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Podigao je slušalicu "Maria donesi nam dve kafe. Molim?" Maria ga je zbunila pitanjem kakvu kafu pije. Mislio je da to zna "A da izvini sad ću da pitam," okrenuo se ka Sofii, "Kakvu kafu pijete?" Blago se nasmešio.

*A treba li on sad da bude grub zbog zadatka? Pošto stvarno ne znam na šta da se žali xD*

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 40]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


How to make a forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com