Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 38 of 40]

1Luke Drai's room - Page 38 Empty Re: Luke Drai's room Sat Apr 02, 2011 8:55 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
First topic message reminder :

Pocne da se smeje "Da ide,prvo stavi vodu da prokljuca pa onda sipas povrce."


926Luke Drai's room - Page 38 Empty Re: Luke Drai's room Thu Apr 21, 2011 7:11 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmeje se "A ti bi da ideš na tu plažu?"

927Luke Drai's room - Page 38 Empty Re: Luke Drai's room Thu Apr 21, 2011 7:16 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Nee!" zavrti glavom "Ali ljudi se skidaju pred potpunim strancima,pa ja valjda mogu pred tobom." nasmesi se

928Luke Drai's room - Page 38 Empty Re: Luke Drai's room Thu Apr 21, 2011 7:20 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"O pa moram da se zahvalim tom časopisu što je pisao o nudizmu," smeje se.

929Luke Drai's room - Page 38 Empty Re: Luke Drai's room Thu Apr 21, 2011 7:23 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Moras." nasmeje se "Posalji im mail.Cini mi se da je bio News week to sam nasla u avionu"

930Luke Drai's room - Page 38 Empty Re: Luke Drai's room Thu Apr 21, 2011 7:32 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Važi. Poslaću im. Ali sutra. Sada imam preča posla," smeje se.

931Luke Drai's room - Page 38 Empty Re: Luke Drai's room Thu Apr 21, 2011 7:38 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Stvarno?" kaze smeskajuci se "Koja?"

932Luke Drai's room - Page 38 Empty Re: Luke Drai's room Thu Apr 21, 2011 7:41 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Hmmm, koja? Pa ne znam. Možda da opet vodim ljubav sa tobom."

933Luke Drai's room - Page 38 Empty Re: Luke Drai's room Thu Apr 21, 2011 7:43 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmeje se "A ne znam...boli me glava." kaze tipican zenski izgovor kada ne zele da spavaju sa svojim partnerima,naravno sali se.

934Luke Drai's room - Page 38 Empty Re: Luke Drai's room Thu Apr 21, 2011 7:50 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Gleda u nju "Ti to pokušavaš da mi kažeš da nećeš da spavaš sa mnom?"

935Luke Drai's room - Page 38 Empty Re: Luke Drai's room Thu Apr 21, 2011 7:52 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne budi blesav,salila sam se." namrsti se jer nije shvatio da se samo sali.

936Luke Drai's room - Page 38 Empty Re: Luke Drai's room Thu Apr 21, 2011 8:14 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Skloni se sa nje i legne pored.

937Luke Drai's room - Page 38 Empty Re: Luke Drai's room Thu Apr 21, 2011 8:17 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Naravno idemo iz pocetka.Ti i tvoj veliki jezik. Pomisli ljuta na sebe i uzdahne. Kako samo mozes upropastiti ovako lepo vece?Glupaco!

938Luke Drai's room - Page 38 Empty Re: Luke Drai's room Thu Apr 21, 2011 8:41 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Laku noć," okrene se na drugu stranu i pokrije se.

939Luke Drai's room - Page 38 Empty Re: Luke Drai's room Thu Apr 21, 2011 8:44 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Laku noc." kaze tiho i ostane da lezi na ledjima samo navuce prekrivac i pokrije se.

940Luke Drai's room - Page 38 Empty Re: Luke Drai's room Thu Apr 21, 2011 8:51 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Gleda u lampu na noćnom stočiću.

941Luke Drai's room - Page 38 Empty Re: Luke Drai's room Thu Apr 21, 2011 8:55 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Gleda u plafon ni ne trudeci se da pokusa da zaspi jer je znala da nema sanse da spava.Da li bi trebalo da odem? pitala se.Nije zelela da ode,ali ova situacija je bila neverovatno glupa i osecala se uzasno sto je odvalila ono.

942Luke Drai's room - Page 38 Empty Re: Luke Drai's room Thu Apr 21, 2011 9:00 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
I dalje gleda u lampu. Nije mu se spavalo i nije mu se sviđala situacija između njih. U poslednje vreme se uvek posvađaju oko gluposti. "Da li ja tebe uopšte nešto značim?"

943Luke Drai's room - Page 38 Empty Re: Luke Drai's room Thu Apr 21, 2011 9:04 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Molim?" upita gledajuci ga sokirano.Nije mogla da veruje da je to pita.U jednom trenutku bila je sigurna da nije dobro cula.Uspravila se u sedeci polozaj i dalje ga gledajuci.

944Luke Drai's room - Page 38 Empty Re: Luke Drai's room Thu Apr 21, 2011 9:16 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pitam da li ti ja nešto značim?" Nije se okrenuo iako je osetio da se ona pridigla.

945Luke Drai's room - Page 38 Empty Re: Luke Drai's room Thu Apr 21, 2011 9:19 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Sad je bila besna.Odjednom kao da je neki prekidac kliknuo i nije bila ni zbunjena ni sokirana nego stopostotno besna "Ne!Bas nista mi ne znacis!Imam obicaj da vodim ljubav sa svakim muskarcem koga sretnem na ulici!" Viknula je,ustala iz kreveta i odmarsirala u dnevnu sobu,pocevsi da se oblaci.

946Luke Drai's room - Page 38 Empty Re: Luke Drai's room Thu Apr 21, 2011 9:23 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Stegao je vilicu i zatvorio oči. "Pa onda i vodi ljubav sa kim hoćeš. Baš me briga."

947Luke Drai's room - Page 38 Empty Re: Luke Drai's room Thu Apr 21, 2011 9:26 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Uredu!" viknula je iz dnevne sobe i navukla mantil. "Hjdemo Rovere." rekla je tiho pokusavajuci da proguta knedlu koja joj se napravila u grlu i spreci suze.Pomazila je psa koji je pogledao tuzno i zacvileo,na sta je samo tiho pocela da place "Idemo." rekla je tiho i nezno ga povukla za ogrlicu da krene za njom.

948Luke Drai's room - Page 38 Empty Re: Luke Drai's room Thu Apr 21, 2011 9:32 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ustao je iz kreveta, obukao bademantil i otišao do svog radnog stola i uzeo njene ključeve. Otišao je do dnevne sobe i pruži joj ključevi. "Više mi nisu potrebni."

949Luke Drai's room - Page 38 Empty Re: Luke Drai's room Thu Apr 21, 2011 9:35 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Uzela ih je ne gledajuci ga da ne vidi da place,pa je krenula prema vratima "Ocigledno ti vise nista nije potrebno,uzeo si sta si hteo.Na kraju sam ipak bila u pravu." kaze bezizrazajno misleci na to kako ce mu dosaditi.Uvek se sve svodilo na isto,Otvorila je vrata propustajuci Rovera da izadje a zatim i sama izasla.

950Luke Drai's room - Page 38 Empty Re: Luke Drai's room Thu Apr 21, 2011 9:41 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Sručio se u fotelju i naslonio glavu na ruke. Mrzeo je sebe zbog ovog što je uradio, ali ni ona mu nije olakšavala stvari. Prvo se sledila kada sam slučajno spomenuo nešto u vezi budućnosti. Zatim je slagala da nema dečka jer 'nisam dovoljno dobar' za nju. Može da mi kaže da me voli, ali nikada neću biti dovoljno dobar. Ustao je i ugasio muziku vadeći CD iz mini linije. Bacio je CD na sto i vratio se u krevet.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 38 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com