Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 3]

1Jared Lavine's House - Page 2 Empty Jared Lavine's House Sat Apr 02, 2011 2:50 pm

Lusi.<3
Lusi.<3
First topic message reminder :

Jared Lavine's House - Page 2 Home-equity-loan-3

Welcome.


26Jared Lavine's House - Page 2 Empty Re: Jared Lavine's House Sat Apr 09, 2011 1:57 pm

Lusi.<3
Lusi.<3
"Hoćeš da idemo malo do parka?"

27Jared Lavine's House - Page 2 Empty Re: Jared Lavine's House Sat Apr 09, 2011 1:57 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
hajde.. samo nesto da radimo... ne ajde ovako.. idem po kupaci pa te cekam kod jezera oke?

28Jared Lavine's House - Page 2 Empty Re: Jared Lavine's House Sat Apr 09, 2011 2:00 pm

Lusi.<3
Lusi.<3
"Može, vidimo se."

29Jared Lavine's House - Page 2 Empty Re: Jared Lavine's House Sat Apr 09, 2011 2:01 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
okej pozuri*ode*

30Jared Lavine's House - Page 2 Empty Re: Jared Lavine's House Thu May 12, 2011 1:32 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
*Pokuca Chalice*

31Jared Lavine's House - Page 2 Empty Re: Jared Lavine's House Thu May 12, 2011 1:44 pm

Lusi.<3
Lusi.<3
(što su oni? xD ne sjećam se, a ne vidim prijavu nigdje)
"Slobodno."

32Jared Lavine's House - Page 2 Empty Re: Jared Lavine's House Thu May 12, 2011 1:58 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
(on je u vezi s njenom najboljom prijateljicom xD i ne slazu se bas najbolje...msm,ona njega stalno nervira.. XD)

*Udje*
"Hej,Jared." kaze i nasmijesi se,pokusavajuci bar jednom biti ljubazna prema njemu.

33Jared Lavine's House - Page 2 Empty Re: Jared Lavine's House Thu May 12, 2011 2:24 pm

Lusi.<3
Lusi.<3
(aham hvala Smile)

-digne pogled- "Da? Trebaš nešto?" -pita se što ona sad hoće-

34Jared Lavine's House - Page 2 Empty Re: Jared Lavine's House Thu May 12, 2011 3:42 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
*Pogleda ga i frkne,te prevrne ocima*
"I meni je drago sto te vidim.." pogleda ga i nasmije se,pokusavajuci ga iznervirati. xD

35Jared Lavine's House - Page 2 Empty Re: Jared Lavine's House Thu May 12, 2011 3:53 pm

Lusi.<3
Lusi.<3
"Nisam raspoložen danas. Što hoćeš?" -kaže iznervirano-

36Jared Lavine's House - Page 2 Empty Re: Jared Lavine's House Thu May 12, 2011 3:59 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
"Jooooooj.Zao mi je,stvarno." kaze sarkasticno,a onda slegne ramenima.
"Ionako nisam dosla zbog tebe.." kaze drsko,iako je takva bila samo kad je neraspolozena,a danas je bila bas sretna.
Uvijek se pitala zasto se ona i Jared ne slazu,ali nikad se nije prva htijela izvinuti za svoje ponasanje i slagati se s onim sto on govori ili radi. xD
"Jesi li vidio Ivy?Nema je skoro 7 dana,ni u skoli,a nije me ni zvala..." namrsti se.

37Jared Lavine's House - Page 2 Empty Re: Jared Lavine's House Thu May 12, 2011 7:24 pm

Lusi.<3
Lusi.<3
"Da želi da znaš rekla bi ti." -zlobno se nasmije-

38Jared Lavine's House - Page 2 Empty Re: Jared Lavine's House Thu May 12, 2011 8:47 pm

Bring.Me.That.Horizon
Bring.Me.That.Horizon
*pokuca*

http://horizoninblack.tumblr.com/

39Jared Lavine's House - Page 2 Empty Re: Jared Lavine's House Fri May 13, 2011 10:51 am

Quinn F.♡
Quinn F.♡
*Prostrijeli ga pogledom i prevrne ocima*
"A tebi se javila,jel?" nasmije se.

"Da brine o tebi,davno bi ti rekla ono sto je meni,Jared..." nasmije mu se u facu XD
"Zato ne budi glup,kao sto si uvijek,nego mi molim te reci gdje je Ivy.Hitno mi je."

40Jared Lavine's House - Page 2 Empty Re: Jared Lavine's House Fri May 13, 2011 12:26 pm

Lusi.<3
Lusi.<3
"Nema šanse." -prkosno kaže i pogleda prema vratima- "Otvoreno je!"

41Jared Lavine's House - Page 2 Empty Re: Jared Lavine's House Fri May 13, 2011 12:55 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
"Koji si ti kreten." prevrne ocima.

"Tek sad vidim zasto Ivy vise ne zeli biti s tobom." nasmije se.

42Jared Lavine's House - Page 2 Empty Re: Jared Lavine's House Fri May 13, 2011 1:59 pm

Lusi.<3
Lusi.<3
-ljutito ju pogleda- "Molim?"

43Jared Lavine's House - Page 2 Empty Re: Jared Lavine's House Fri May 13, 2011 8:51 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
"Cuo si me,jared." kaze i nasmije se bezobrazno xD

"Ooo." pogleda ga tuzno. "Nije valjda da nisi znao?Jooooj." pravi se tuzna,a onda prevrne ocima. xD

44Jared Lavine's House - Page 2 Empty Re: Jared Lavine's House Sat May 14, 2011 12:23 pm

Lusi.<3
Lusi.<3
"Smiješna si."

45Jared Lavine's House - Page 2 Empty Re: Jared Lavine's House Sat May 14, 2011 12:26 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
"Mozda,ali sam barem realna." nasmije se.

"I nikad ne lazem.Nikad."

46Jared Lavine's House - Page 2 Empty Re: Jared Lavine's House Sat May 14, 2011 12:47 pm

Lusi.<3
Lusi.<3
"Ne vjerujem ti." -slegne ramenima i ode si po piće-

47Jared Lavine's House - Page 2 Empty Re: Jared Lavine's House Sat May 14, 2011 1:27 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
"Uskoro ces znati da sam govorila istinu,Jared." kaze i pogleda ga,pa prevrne ocima.

"Zasto ne shvatas?Ti si kriv za to?Vidjela sam ja kako se ponasas kad si s Ivy...Svaka cura bi te ostavila." kaze iskreno,sad nije htijela da ga uvrijedi,nego mu je samo govoirla ono sto misli.

48Jared Lavine's House - Page 2 Empty Re: Jared Lavine's House Sat May 14, 2011 3:46 pm

Lusi.<3
Lusi.<3
-prostrijeli je pogledom- "Možeš ići sada."

49Jared Lavine's House - Page 2 Empty Re: Jared Lavine's House Sat May 14, 2011 8:39 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
"Gledaj,stvarno mi je zao." pogledala ga.

"Nije do mene." rekla je iako to nije istina.Ona je nekim dijelom ucestvovala u tome. xD

50Jared Lavine's House - Page 2 Empty Re: Jared Lavine's House Sun May 15, 2011 7:55 am

Lusi.<3
Lusi.<3
"I dalje ti ne vjerujem. Zašto i bih?" -digne obrvu-

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com