Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Just let me be myself (Sophie's diary) Empty Just let me be myself (Sophie's diary) Wed Mar 02, 2011 10:18 am

Natty
Natty
2. mart, sreda

Dragi dnevniče,
polako prolazi 1. dan proveden ovde. Još uvek nikoga nisam upoznala, ali mi to ne prestavlja neki problem obzirom da sam navikla da budem sama. Pomalo sam osobenjak, znam, ali šta mogu? To jednostavno ide sa mnom. Nisam kao ostali, živim u nekom svom svetu , volim čudne stvari. Zato ni nemam prijatelje. Niko ne razume, ili se, bar, ne trudi da razume.


Sve nestaje, samo uspomene ostaju.




Last edited by Natty on Fri Mar 11, 2011 1:01 pm; edited 2 times in total

2Just let me be myself (Sophie's diary) Empty Re: Just let me be myself (Sophie's diary) Thu Mar 03, 2011 10:18 pm

Natty
Natty
3. mart, četvrtak

Dragi dnevniče,
2. dan. Polako se navikavam na ovaj život i nekako sam se navikla da sam daleko od porodice. Juče sam upoznala Nicka i čini mi se kao ok mladić. Ostale još uvek ne znam, ali ima vremena. Upoznaću ih. Škola je ok za sada, polako se uklapam i navikavam na nove nastavnike. Jako mi nedostaje Megan. Navikla sam da je uvek tu, a sada je to neizvodljivo.



Last edited by Natty on Fri Mar 11, 2011 1:02 pm; edited 1 time in total

3Just let me be myself (Sophie's diary) Empty Re: Just let me be myself (Sophie's diary) Sat Mar 05, 2011 10:58 am

Natty
Natty
5. mart, subota

Dragi dnevniče,
tako mi nedostaje Megan. Mislila sam da će mi biti puno bolje kad odem negde daleko i da mi neće nedostajati, ali pogrešila sam. Sve do sada nisam shvatala koliko sam zapravo vezana za nju. Kad se samo setim koliko smo se ranije svađale i koliko sam puta poželela da sam jedinica, plače mi se. Možda nije uvek bila fer prema meni, ali je, na kraju krajeva, ipak moja sestra.


Learn from yesterday.
Live for today.
Hope for tomorrow.

Natty
Natty
11. mart, petak
Dragi dnevniče,
umirem ovde. Bukvalno brojim dane do povratka kući. Juče sam se čula sa Megan. Prošle nedelje je bila na koncertu Gren day-a. Mrzim je. Hoću i ja!

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Create a forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com