Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Love.Oh this..love! Empty Love.Oh this..love! Sat Jan 15, 2011 8:28 pm

Little.Miss.Nothing ♡
Little.Miss.Nothing ♡
Likovi:
Alexa McRayan
Love.Oh this..love! LAUNCHED_Julianne_Hough_1
Glavna junakinja.Bogata,sebicna naslednica lanca hotela,,McRayan"..Pola skole je zaljubljeno u nju..i ako je ona srce dala jednom..bogatasu!

Peyton Mayer
Love.Oh this..love! Fotos-de-ashley-olsen
Isti opis kao Alexa..Samo sto je ona naslednica hotela ,,Mayer's" i ona je spremna da da svoje srce..obicnom tipu

Jack Stenford
Love.Oh this..love! 103535_paul-wesley-as-stefan-salvatore-in-the-vampire-diaries
Preslatki bogatas..Sebican,zao i nezainteresovan za sve ozim za Lexu...

Stef Rich
Love.Oh this..love! Justin_bieber2
Lexin i P. najbolji prijatelj iz osnovne..zaljubljen u Alexu!

Drue Long
Love.Oh this..love! 90210-The-gorgeous-Matt-Lanter-plays-Liam-Court_thumb
Zanimljiv,siromas..decko...Koji se pali na Lexu..ali ga je ona otkacila jer uvek gleda materijalnu stranu!

Bloom Jenet& Emily O'Relly
Love.Oh this..love! 95731_behind-the-scenes-selena-gomez-and-demi-lovato-talk-one-and-the-same-music-video
Alexine i Peytonine "Najbolje drugarice"..dobre..nezanimljive i kao sto je ostavila Drua zvog novca..Lex ce da ostavi i Bloom i Em!

Ted McRayan
Love.Oh this..love! Ed-westwick-90617001
Lexin Brat.Zao,siledžija..koji je rođen da poniži njegovu sestru..ide na 3. godinu.

*Uvod*

Ovo nije život?Ovo je zatvor!Imam 15 godina i već sam robijaš?Škola.Mrzim tu reč.Kao što i moji roditelji mrze mene.Da me vole ne bi me poslali u internat!Tnx Good stu su Peyton,Bloom i Emily ovde!Inace bi stalno morala da upoznajem nove ljude!"Hy..Ja sam Alex McRayan.Drago mi je.",kako da ne...to bi bio užasno.Soba je savršena(jedina dobra stvar ovde),delim je sa P,Em i Bloom,super nam je.Najgore je to sto je moj stariji brat(sliedžija i davež)na 3.godini pa može da me muči!Pa da počnem priču...



Last edited by One.Crazy.Blonde♡ on Fri Feb 25, 2011 5:50 pm; edited 1 time in total

http://dh-serbia.free-forums.biz/forum

2Love.Oh this..love! Empty Re: Love.Oh this..love! Tue Jan 18, 2011 11:21 am

Bring.Me.That.Horizon
Bring.Me.That.Horizon
Svida mi se Very Happy

pisi dalje

http://horizoninblack.tumblr.com/

3Love.Oh this..love! Empty Re: Love.Oh this..love! Fri Feb 25, 2011 3:58 pm

Little.Miss.Nothing ♡
Little.Miss.Nothing ♡
Tnx ..evo nastavak:
1.

Prvi dan ove glupe skole.Mrzim je.Nemam pojma zasto sam ovde.Nije normalno sto mrzim skolu u kojoj sam jedan dan.Ali bas me briga.Nisam mnogla da biram.Mama i tata su krivi za sve...i Ted manje-vise.Sedim u trecoj klupi do prozora sa Peyton.Iza nas su Em i Bloom.A ispred su...ko je ispred?To je...nije moguce ...to je Stef!Sta ce on ovde?Ko to sedi sa njim?I zasto nosi tu groznu majcu?Hmm koliko pitanja,a ni jedan odgovor!
-Da li je to Stef?-pitam tiho Peyton
-Da!OMG bas sam srecna!-Kaze veeeoooma uzbudjeno.
Peyton je zaljbljena u Stefa.On je u mene...koji uzas.Ja ga ne volim...mnogo smara..Ulazi razredna.Zove se Hannah Johanson i predaje matematiku.
Lici na zmiju...vitka je...mozda i previse...ima crne oci..poput mraka i pistav glas.
-Tisina-Prodra se glasom od koga se ledi krv u venama.
-U mom odeljenju zelim mir...i tisinu!
Da kao da ce to da dobije.Ona je malo luda.Malo vise…
Gledam na sat.Jos minut do zvona.Jedva cekam.Moram da pricam sa Stefom.Sta ce on ovde?Mrzim ga.Ali on mene voli.
Zvoni!!!Izlazi iz ucionice poput verta I oslanjam se na svetlo plavi zid.Cekam Stefa ili Peyton.Izlazi P.Drago mi je.Ne bih znala sta da kazem Stefu.
-Hej P.-Hvatam Peyton za rame I guram je u zenski WC.
-Sta je bilo Lex?-Pita zbunjeno.
-Zasto je Stef ovde?-Setam po WC-u I zakljucavam vrata tako da niko ne udje.
-Zasto?Stvarno pitas zasto?-Kaze hladno.
-Da!Zasto?
Zasto?Da li je to dobro pitanje?Bolje je reci :Zbog koga?
-Pa zbog tebe Lexi!-Kaze ljubomorno.
-Ne!Ja ga mrzim.I on to zna!I kako je u opset plati ovakvu skolu?
-Socijalno mu je pomoglo.-Kaze Peyton tuzno.
Decko zeli da bude samnom.Kao I ostali normalni momci u skoli.To razumem.Ali zar stvarno misli da bih ja Alexa McRayan bila sa njim?
-Ok…nadam se da mi nece smetati dok osvajam skolu-Smejem se I otkljucavam vrata.
U sobi:
Lezim na mom krevetu.Koji je pored Peytoninog.Gledam u plafon.Kao da na njemu ima neceg zanimljivog.Peyton lezi na svom krevetu i radi isto sto i ja.Gleda u plafon.Ocekuje da je roditelji pozovu.Ocekuju da kazu da je ona naslednik hotela “Mayer’s”a ne njena starija sestra Jenn.Ocekuje ga.Ali izgleda da je ocekivanju kraj.Zvoni telefon.Ona se javlja I otrcava u kupatilo.I dalje gledam u plafon.Ne usuđujem se da ustanem.Da odem do nje I pitam je sta joj je.Ne…ja samo lezim.Znate zasto?Jer sam to ja!To je prava Alexa McRayan.Zla,bezdusna I sebicna.Meni to ne smeta,kao ni momcima.Za druge nisam sigurna.Peyton ulazi u sobu…uplakana.Dizem se sa kreveta i sedam pored nje.
-Nisi naslednica?-Pitam pokusavajuci da zvuci tuzno.
-Ne,jesam.Naslednica sam!
-Pa zasto places?-Pitam je uz osmeh I grlim je.
-Placem od radosti!-Smeje se I uzvraca mi zagrlja.
-Sada samo treba da JA dobijem svoj PRVI hotel
Ja sam naslednica hotela “McRayan”,zbog toga sam vec duugo u svadji sa starijim bratom Tedom.On je na trecoj godini ovde …u internatu

http://dh-serbia.free-forums.biz/forum

4Love.Oh this..love! Empty Re: Love.Oh this..love! Sun Feb 27, 2011 11:52 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
U mom odeljenju zelim mir...i tisinu!
Da kao da ce to da dobije. hahahhahahhahaah
Svidja mi se..Pisi dalje Very Happy

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com