Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Ne volim partijati po klubovima Empty Ne volim partijati po klubovima Fri Jan 07, 2011 8:17 pm

Bring.Me.That.Horizon
Bring.Me.That.Horizon
Ne volim partijati po klubovima GetImage

Blake Lively, 23-godišnja zvijezda 'Tračerice' koja je prekinula dugogodišnju vezu s kolegom iz te serije, Pennom Badgleyjem, za razliku od svog TV lika, partijanerice Serene, kaže da ne uživa u kasnonoćnim izlascima po klubovima.


'Nisam nikad bila posebno zagrijana za izlaske po klubovima i diskotekama. Čak i kad sam bila mlađa, radije bih ostajala doma. Zapravo, u klub sam išla samo ukoliko se tamo održavao koncert nekog benda koji mi je bio zanimljiv. Nisu me nikad privlačili takvi izlasci', rekla je Blake, po mnogima nova modna ikona.

Blake smo mogli vidjeti i u filmu 'The Town' s Benom Affleckom u za nju, posve netipičnoj ulozi, samohrane majke i bivše ovisnice.

Inače, ova dugonoga plavuša je nedavno proglašena novim licem Chanelove kolekcije torbica Mademoiselle.

http://horizoninblack.tumblr.com/

2Ne volim partijati po klubovima Empty Re: Ne volim partijati po klubovima Fri Jan 07, 2011 8:29 pm

Little.Miss.Nothing ♡
Little.Miss.Nothing ♡
Hahaha.ona kao ja XD

http://dh-serbia.free-forums.biz/forum

3Ne volim partijati po klubovima Empty Re: Ne volim partijati po klubovima Sun Jan 09, 2011 5:15 pm

(c)micy
(c)micy
hahha...Zanimljivo Wink

4Ne volim partijati po klubovima Empty Re: Ne volim partijati po klubovima Sun Jan 09, 2011 6:09 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
Hahha Very Happy
I ja voliim ostajatii kod kuce..xD

5Ne volim partijati po klubovima Empty Re: Ne volim partijati po klubovima Sun Feb 20, 2011 4:25 pm

llili
llili
Hah.Very Happy Prekinula je vezu zbog gluposti..

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com