Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

Bring.Me.That.Horizon
Bring.Me.That.Horizon
Blake Lively okrunjena titulom modne princeze New Yorka Blake-lively-okrunjena-titulom-modne-princeze-new-yorka-slika-228231

Blake je zaradila titulu modne princeze New Yorka u kojem je pobijedila donedavno nedodirljivu modnu ikonu Saru Jessicu Parker.


Blake Lively, jedna od glavnih glumica popularne serije "Tračerica", ne može se zasititi laskavih modnih titula. Nakon što su čitateljice Glamoura njezin stil proglasile najkopiranijim, ljepuškasta Blake zaradila je titulu modne princeze New Yorka u kojem je pobijedila modnu ikonu Saru Jessicu Parker. Inače, ova glumica koja u seriji, ali i u privatnom životu, jer je muza Karla Lagerfelda, nosi vrlo skupu dizajnersku odjeću koju kombinira s jeftinim modnim dodacima. Iako je preko noći postala stilska ikona, za sebe kaže da joj je moda zabava, ali da joj ne robuje. Osim toga kaže da mnogo više uživa u vlastitoj kuhinji nego na modnim revijama.

- Moja specijalnost su kolači. Obožavam ih peći, a veseli me i miris slatkih delicija kojih uvijek mora biti u mojem domu - kazala je Blake.

Tko bi rekao, s obzirom na to da ima liniju o kojoj sanjaju milijuni žena, da je tolika ljubiteljica slatkog!

http://horizoninblack.tumblr.com/
Quinn F.♡
Quinn F.♡
Super jee...
Meni je ona bolja od Jessice..xD
Zapravo,Jessica mi je bezveze,nzm zasto..hahha

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com