Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 19 of 40]

1Fransoa's House - Page 19 Empty Re: Fransoa's House Sat Nov 12, 2011 9:26 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
First topic message reminder :

Eli je gurnula svoje cebence,pa je ona bolje ususkala i sklonila joj pramen kosice sa lica.Devojcice su se ucutale,pa su i one gledale kroz prozor i zadremale,ona je i dalje posmatrala Fransou,oprezno da moze da skrene pogled ukoliko pogleda u njenom pravcu.


451Fransoa's House - Page 19 Empty Re: Fransoa's House Wed Dec 07, 2011 9:27 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Radnici su ga podigli i odneli u sobu,a Leon je odmah otisao kod doktora.Lola je napravila obloge i Sarah mu ih je stavila.

452Fransoa's House - Page 19 Empty Re: Fransoa's House Wed Dec 07, 2011 9:43 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nakon nekog vremena došao je svesti i odmah krenuo rukom da se uhvati za glavu tamo gde ga je bolelo.

453Fransoa's House - Page 19 Empty Re: Fransoa's House Wed Dec 07, 2011 9:46 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Polako." Rekla mu je tiho da ga ne uplasi i promenila mu oblogu.Eli je jos spavala.

454Fransoa's House - Page 19 Empty Re: Fransoa's House Wed Dec 07, 2011 9:56 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Zastenjao je i otvorio oči pa ju je pogledao. "Šta se desilo?"

455Fransoa's House - Page 19 Empty Re: Fransoa's House Wed Dec 07, 2011 9:59 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Pali ste sa konja.Ne pomerajte se.Doktor ce sada stici." Rekla je tiho. "Mogu li ista da vam donesem?"

456Fransoa's House - Page 19 Empty Re: Fransoa's House Wed Dec 07, 2011 10:05 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Zamislio se pa se setio kako se Munja cimnuo, a on pao. "Da", rekao je odsutno misleći na pad.

457Fransoa's House - Page 19 Empty Re: Fransoa's House Thu Dec 08, 2011 7:25 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Prisla je krevetu."Sta zelite?" Upitala je misleci da mu treba nesto.Lola je bas otvorila vrata sobe 'Doktor je stigao.'

458Fransoa's House - Page 19 Empty Re: Fransoa's House Thu Dec 08, 2011 7:03 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Trgao se iz misli kad joj je čuo glas. "Ništa."

459Fransoa's House - Page 19 Empty Re: Fransoa's House Thu Dec 08, 2011 7:46 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Ponasao se cudno,ali je to pripisala umoru,pa je otisla do Eli.Doktor je dosao i blago ga pogledao.'Cujem imali ste nesrecu gospodine Fransoa.Kako se osecate?'

460Fransoa's House - Page 19 Empty Re: Fransoa's House Thu Dec 08, 2011 8:09 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Dobro, osim što me malo boli glava, a i neki delovi tela. Ali to je od pada."

461Fransoa's House - Page 19 Empty Re: Fransoa's House Thu Dec 08, 2011 8:11 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Malo sam se iznenadio kada sam cuo da dolazim zbog vas.Od kako radim ovde uvek ste zvali zbog nekog drugog.Ali Lola mi rece da ne jedete tako da to mora da je od iscrpljenosti.'

462Fransoa's House - Page 19 Empty Re: Fransoa's House Thu Dec 08, 2011 8:21 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Jedem", pobunio se.

463Fransoa's House - Page 19 Empty Re: Fransoa's House Thu Dec 08, 2011 8:25 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Hronicno ste iscrpljeni.Secam se kakvi ste bili kada sam vas zadnji put video.Mnogo ste mrsaviji.Dao sam Loli neko bilje za cajeve,predopstavio sam sta je.' Pregledao ga je,poslusao mu pluca i srce.'Nije nista ozbiljno,ali morate minimum 7 dana potpuno da mirujete i poslove prepustite drugima.'

464Fransoa's House - Page 19 Empty Re: Fransoa's House Thu Dec 08, 2011 8:48 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Neću da pijem čajeve. Nikad ih nisam voleo." Odmahnuo je glavom. Oduvek je mrzeo čajeve. Pio je samo kad je morao kako nekog ne bi uvredio jer je znao da Englezi vole čaj. "Ne mogu da prepustim poslove nekom drugom baš sad kad je važno da sam tamo."

465Fransoa's House - Page 19 Empty Re: Fransoa's House Thu Dec 08, 2011 8:50 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Gospodine Fransoa Leon ce rado da vas zameni i nista nece da vam pobegne za 7 dana.Bitno je da ozdravite.Mislite na vasu kcerku.Sta ce,ako se vi ozbiljnije razbolite?Nista vam nece biti od par solja caja,popijte ih na silu ako treba,pomocice vam.'

466Fransoa's House - Page 19 Empty Re: Fransoa's House Thu Dec 08, 2011 8:55 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Frknuo je kroz nos i okrenuo glavu ne rekavši ništa. Znao je da bi zbog Elenore sve istrpeo. Pa čak i sedam dana glupih čajeva.

467Fransoa's House - Page 19 Empty Re: Fransoa's House Thu Dec 08, 2011 8:57 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Bicete dobro.' Rekao je doktor 100% siguran u to. 'Trudite se da sto manje ustajete,lezite tako i malo predahnite.Bolje cete se osecati.I morate redovno da jedete.'

468Fransoa's House - Page 19 Empty Re: Fransoa's House Thu Dec 08, 2011 9:05 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Klimnuo je glavom. "Dobro. Poslušaću vaš savet. Hvala."

469Fransoa's House - Page 19 Empty Re: Fransoa's House Thu Dec 08, 2011 9:08 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Doktor se nasmesio. 'Pametan ste vi covek Fransoa.Poseticu vas nakon 7 dana da sprovedemo kontrolu.Vidimo se.' Naklonio se Sarah-i i Loli 'Pazite ga.' Pa je izasao iz sobe.

470Fransoa's House - Page 19 Empty Re: Fransoa's House Thu Dec 08, 2011 9:22 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Doviđenja." Čim je izašao pogledao je u Lolu. "Ko ti je dao za pravio da ti nekom pričaš da li ja jedem ili ne jedem? To nije tvoja stvar", pogledao je u Tanyu, "a ni tvoja. Da znaš za ubuduće. A sad izađite iz sobe. Hoću da budem sam."

471Fransoa's House - Page 19 Empty Re: Fransoa's House Thu Dec 08, 2011 9:24 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Ali...' Pocela je Lola pa je ucutale.I ona i Sarah su se strecnule od njegovog tona.Nije im bilo pravo sto je tako reagovao jer su mu zelele samo najbolje. "U redu." Rekle su u isti glas i izasle.

472Fransoa's House - Page 19 Empty Re: Fransoa's House Thu Dec 08, 2011 9:36 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Polako je ustao iz kreveta i zastenjao od bolova. Skinuo je odeću i presvukao se u svoj kućni ogrtač pa je opet legao u krevet.

473Fransoa's House - Page 19 Empty Re: Fransoa's House Thu Dec 08, 2011 9:38 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pomogla je Loli sa ruckom i skuvala mu caj pa se nakon nekih pola sata od kako ih je isterao popela gore i lagano pokucala.

474Fransoa's House - Page 19 Empty Re: Fransoa's House Thu Dec 08, 2011 9:48 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pokušao je da čita novine, ali sve vesti su mu bile ili dosadne ili previše 'crne' pa je bacio novine u kraj kreveta. "Slobodno."

475Fransoa's House - Page 19 Empty Re: Fransoa's House Thu Dec 08, 2011 9:49 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Polako je usla u sobu."Gospodine donela sam vam caj." Rekla je tiho jer je Eli jos spavala.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 19 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com