Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 10 of 40]

1Fransoa's House - Page 10 Empty Re: Fransoa's House Sat Nov 12, 2011 9:26 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
First topic message reminder :

Eli je gurnula svoje cebence,pa je ona bolje ususkala i sklonila joj pramen kosice sa lica.Devojcice su se ucutale,pa su i one gledale kroz prozor i zadremale,ona je i dalje posmatrala Fransou,oprezno da moze da skrene pogled ukoliko pogleda u njenom pravcu.


226Fransoa's House - Page 10 Empty Re: Fransoa's House Sat Nov 26, 2011 8:55 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Namestio je Eli salvetu i stavio joj jelo u tanjir. "Možeš sama?"

227Fransoa's House - Page 10 Empty Re: Fransoa's House Sat Nov 26, 2011 9:02 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Mogu.' Rekla je sva vazna i pocela da jede polako.Srah se smesila gledajuci je.

228Fransoa's House - Page 10 Empty Re: Fransoa's House Sat Nov 26, 2011 9:27 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Prvo se osigurao da može sama pa je i on počeo sa jelom.

229Fransoa's House - Page 10 Empty Re: Fransoa's House Sat Nov 26, 2011 9:32 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Gledala je u Eli i zatakla kosu iza uva,jer je Eli malo rascupala dok se igrala.

230Fransoa's House - Page 10 Empty Re: Fransoa's House Sat Nov 26, 2011 9:52 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Jeo je nešto malo i uzeo čašu sa sokom.

231Fransoa's House - Page 10 Empty Re: Fransoa's House Sat Nov 26, 2011 9:56 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Obrisala je Eli kada se umazala po bradi."Polako." Nasmesila se. "Je li ukusno?" 'Jete.' Rekla je i gurnula kasiku ka njoj na sta se nasmejala. "Hvala,ali ne mogu.Ti jedi,ja sam jela." Eli je gledala neko vreme,a onda nastavila sa jelom.

232Fransoa's House - Page 10 Empty Re: Fransoa's House Sat Nov 26, 2011 10:03 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Posmatrao je Eli preko ivice čaše, ali je gledao i u Tanyu.

233Fransoa's House - Page 10 Empty Re: Fransoa's House Sat Nov 26, 2011 10:09 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Sklonila joj je pramen kose sa lica."Hoces vode?" Upitala je kada je zavrsila. 'Ode.' Klimnula je glavom.Sipala joj je vode i obrisala joj je rukice i usta pa joj je dala casu pazeci da je ne ispusti.

234Fransoa's House - Page 10 Empty Re: Fransoa's House Sat Nov 26, 2011 10:14 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Spustio je čašu sa sokom na sto. "Idemo sad da papaš."

235Fransoa's House - Page 10 Empty Re: Fransoa's House Sat Nov 26, 2011 10:17 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala je u Sarah-u i nasmesila se pa je poljubila u obraz.'Aku not mama.' Nasmesila se."Laku noc Eli." Uhvatila je Fransou za ruku da idu gore. "Rasplati kosu da te ne zaboli glavica Eli." 'Dobo.' Mahnula joj je.

236Fransoa's House - Page 10 Empty Re: Fransoa's House Sat Nov 26, 2011 10:24 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Uzeo ju je u naručje i poneo gore u sobu.

237Fransoa's House - Page 10 Empty Re: Fransoa's House Sat Nov 26, 2011 10:29 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Otisla je do kuhinje."Ovo je cudno." 'Sta to?' "To sto je i on sada bio sa mnom i Eli,osecam se...cudno." 'Da to sam shvatila.Ne zelis da bude sa tobom.' "Naravno da zelim,ali ja...ja nisam ja,ja sam Tanya i neprijatno mi je.Ne znam.Verujem da ni tebi ne bi godilo da ti je sef za vratom?" 'Ili bivsi muz.' Promrmljala je Lola za sebe,ali je ona ipak cula."Drago mi je da mogu povremeno da bacim pogled na njega....nedostaje mi,ali...bojim se da ce da shvati ko sam."

238Fransoa's House - Page 10 Empty Re: Fransoa's House Sat Nov 26, 2011 10:38 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Raspelo je Eli kosicu i presvukao je pa joj je pročitao pričicu i stavio je da spava. Nakon par dana advokat je po svom kuriru poslao rešenje o razvodu koje je Lola primila i odnela mu.

239Fransoa's House - Page 10 Empty Re: Fransoa's House Sat Nov 26, 2011 10:43 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Lola nije znala da li da joj kaze da je razvod konacan ili ne,tako da je za pocetak cutala.Sve je bilo u duhu pripremanja Elinog rodjendanskog rucka.Pricale su o torti i ukrasima,odeci i jelima,svi su bili zaokupljeni time.

240Fransoa's House - Page 10 Empty Re: Fransoa's House Sat Nov 26, 2011 10:52 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Aurora je odsela kod Simona i Fleur kada je došla u grad zbog rođendanskog ručka. Simon joj je predlagao da za taj dan obuče crvenu haljinu. Nije joj rekao zbog čega, a nije rekao ni Fleur šta Fransoa planira da uradi. Samo je išao po kući i smeškao se, a one su ludele jer im je tajio stvari. Fransoa mu je javio da je razvod konačan i da može da se ženi.

241Fransoa's House - Page 10 Empty Re: Fransoa's House Sat Nov 26, 2011 10:57 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Izabrale su da naprav tortu Dinastiju.Lola je rekla da je Fransoa voli,a Eli je volela sve kolace.Ostala posluga je skupila pare i kupia Eli jednu lepu lutku za rodjendan.Svi su je voleli.Kuca je bila okicena roze i belim trakama i jednom velikom na kojoj je pisalo 'Srecan 1. rodjendan voljenoj Elenori.' Kao i za njeno krstenje posluga je bila svacano obucena.Tanya joj je napravila divnu frizuricu.Splela joj je dve pletenice,a onda ih uvila i zakacila kao puzice.Izgledala je preslatko."Srecan rodjendan duso." Rekla joj je i poljubila je u celo. 'Faja mama.' Nasmesila se. "Kupila sam ti nesto lepo." Rekla joj je posto su bile same i dala joj je sneznu kuglu."Moras da pazis sa tim,ako se polomi mozes da se povredis." 'Dobo.' Sarh je stavila na policu,a traku joj je odmah stavila na kosu jer joj je divno isla uz roze haljinicu i cipelice.

242Fransoa's House - Page 10 Empty Re: Fransoa's House Sat Nov 26, 2011 11:07 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Fransoa joj je ujutru kada ga je probudila dao ogrlicu koju joj je stavio oko vrata. Medaljone joj je skinuo i ubacio u kutiju za nakit. Obukao je tamno sivo odelo i sišao dole da uzme prsten iz radnog stola.

243Fransoa's House - Page 10 Empty Re: Fransoa's House Sat Nov 26, 2011 11:08 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Eli se igrala sa ogrlicom i stalno se vrtela oko svoje ose da joj se haljina vrti."Eli zavrtece ti se u glavi i pozlice ti,polako." Nasmesila se i jos jednom se zavrtela."Divna si." Poljubila je u celo. "Sada si velika devojcica." 'Jetam.' Rekla je veselo pa su sisle dole.

244Fransoa's House - Page 10 Empty Re: Fransoa's House Sat Nov 26, 2011 11:28 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ubacio je kutijicu sa prstenom u džep na sakoa. Simon i Fleur su stigli u pratnji dece i Aurore. Fleur je nosila nežno zelenu HALJINU sa cirkončićima u obliku cveta, a Aurora je obukla crvenkastu HALJINU koja je imala dosta kristala po sebi. Simon je nosio teget odelo, dok su dečaci bili u pepeljastom, a devojčice su nosile haljinice roze i narandžaste boje. Fransoa se pozdravio sa svima i uveo ih u salon pa su sačekali da Eli siđe.

245Fransoa's House - Page 10 Empty Re: Fransoa's House Sun Nov 27, 2011 12:53 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Sarah je pomogla Eli da sidje a da ne padne.Eli je na sebi imala OVAKVU haljinicu (s tim sto sam ja zamislila da je haljinica roze,a detalji beli,al ajd -.-).Sarah je na sebi imala OVU haljinu.Kosa joj je bila vezana kao i svaki drugi dan i drzala je Eli za rucicu.

246Fransoa's House - Page 10 Empty Re: Fransoa's House Sun Nov 27, 2011 6:55 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Fransoa se okrenuo kada je čuo da silaze pa im je krenuo u susret. Nasmešio se Elenori koja je izgledala kao mala princeza u roze haljinici. Pogledao je u Tanyu koja je nosila svetlo roze haljinu. Sviđalo mu se kako joj stoji haljina iako nije bila kao one koje su nosile Fleur i Aurora. Nasmešio joj se i pružio ruku ka Eli.

247Fransoa's House - Page 10 Empty Re: Fransoa's House Sun Nov 27, 2011 8:12 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Eli je kao prava mala damica dosla do njega i zagrlila ga veselo.Sarah se nasmesila i neprimetno se povukla u kuhinju.

248Fransoa's House - Page 10 Empty Re: Fransoa's House Sun Nov 27, 2011 8:38 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se i zagrlio je "Izgledaš kao lutkica." Poljubio ju je u kosicu i poveo u salon.

249Fransoa's House - Page 10 Empty Re: Fransoa's House Sun Nov 27, 2011 8:40 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesila se veselo.'Jukita.' Pljesnula je rucicama. 'Mama?' Pogledala je i videla da je nema.

250Fransoa's House - Page 10 Empty Re: Fransoa's House Sun Nov 27, 2011 9:06 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Da, lutkica." Uveo ju je u salon. "Vidi ko je sve došao. Hoćeš da se igraš sa Edwardom?"

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 10 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | Roleplay forums | Movies, TV show, series | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com