Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 23 of 40]

1Robert Amaya's House - Page 23 Empty Re: Robert Amaya's House Tue Jun 28, 2011 12:59 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
First topic message reminder :

Uzdahnula je."Nisam ti rekla...da sam...rekla mami da smo...ponovo zajedno.Drago...joj je zbog...mene...nas." nasmesila se


551Robert Amaya's House - Page 23 Empty Re: Robert Amaya's House Thu Oct 06, 2011 9:26 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Sipao je viski u čašu pa je flašu spustio na sto pored ležaljke. Popio je nekoliko gutljaja pića i naslonio glavu na naslon zatvarajući oči.

552Robert Amaya's House - Page 23 Empty Re: Robert Amaya's House Thu Oct 06, 2011 9:31 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Videla ga je na terasi."Roberte?" Rekla je dovoljno glasno da je cuje pored muzike.

553Robert Amaya's House - Page 23 Empty Re: Robert Amaya's House Thu Oct 06, 2011 9:35 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Otvorio je oči, digao glavu sa naslona i pogledao u pravcu odakle je čuo svoje ime.

554Robert Amaya's House - Page 23 Empty Re: Robert Amaya's House Thu Oct 06, 2011 9:38 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Polako mu je prisla gledajuci ga oprezno,videla je casu u njegovim rukama,mada je znala da nije dosla ovde mnogo posle njega tako da nije mogao mnogo da popije.

555Robert Amaya's House - Page 23 Empty Re: Robert Amaya's House Thu Oct 06, 2011 9:42 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao je u nju. Nije očekivao da je vidi večeras ili bilo kog drugog dana. "Šta radiš ovde? Zar ne bi trebalo da si na priredbi?"

556Robert Amaya's House - Page 23 Empty Re: Robert Amaya's House Thu Oct 06, 2011 9:48 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Trebalo bi." Klimnula je glavom i oduvala pramen kose sa lica."Nemam vise sta da sviram..." Ugrizla se za usnu ne znajuci sta da mu kaze.

557Robert Amaya's House - Page 23 Empty Re: Robert Amaya's House Thu Oct 06, 2011 9:56 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Čudo to?" Rekao je sarkastično i otpio još malo pića. "Činilo se da si ti glavna zvezda. Ti i onaj." Nije se potrudio da mu izgovori ime.

558Robert Amaya's House - Page 23 Empty Re: Robert Amaya's House Thu Oct 06, 2011 10:02 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Roberte za to sam juce saznala.Prvo sam odbila ali je profesor insistirao.Kaze da smo dobri u duetu.On je birao pesmu.I juce i danas sam vezbala od ranog jutra." Rekla je gledajuci ga a zatim presla nadlanicom preko lica gde joj je ostao trag prljavstine jer su joj ruke bile prljave od pada.

559Robert Amaya's House - Page 23 Empty Re: Robert Amaya's House Thu Oct 06, 2011 10:15 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ne moraš ništa da mi objašnjavaš. Nisam tražio da to radiš." Kad je popio piće stavio je čašu na sto i pogledao u nju. Svetlo je bilo slabo, ali je mogao da vidi da je raščupana i da joj je lice prljavo kao i da je haljina pocepana. Ustao je i prišao joj "Šta ti se desilo?"

560Robert Amaya's House - Page 23 Empty Re: Robert Amaya's House Thu Oct 06, 2011 10:17 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Pala sam." Rekla je uz tupi smesak,pa je prosla kroz kosu da je skloni i pogledala u svoju haljinu. "Bila je lepsa na pocetku veceri."

561Robert Amaya's House - Page 23 Empty Re: Robert Amaya's House Thu Oct 06, 2011 10:24 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Hajde u kupatilo da ti pomognem da se središ." Poveo ju je u kupatilo u svojoj sobi, a usput je ugasio muziku.

562Robert Amaya's House - Page 23 Empty Re: Robert Amaya's House Fri Oct 07, 2011 6:20 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Isla je za njim i iskidala cvet iz svoje kose slobodnom rukom pa se zagledala u njega."Pokusavala sam da te stignem,ali si odlazio i mahnula sam rukom,ali mi je haljina onda ispala iz nje i...pa i zavrsila sam na zemlji." Rekla je i dalje gledajuci cvet.

563Robert Amaya's House - Page 23 Empty Re: Robert Amaya's House Fri Oct 07, 2011 5:32 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Stao je i pogledao je. Stavio je prst na njene usne nateravši je da ćuti. "Ššš, u redu je."

564Robert Amaya's House - Page 23 Empty Re: Robert Amaya's House Fri Oct 07, 2011 6:17 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je u oci ne govoreci nista.

565Robert Amaya's House - Page 23 Empty Re: Robert Amaya's House Fri Oct 07, 2011 6:25 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Približio joj se i nežno je poljubio.

566Robert Amaya's House - Page 23 Empty Re: Robert Amaya's House Fri Oct 07, 2011 6:28 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Zagrlila ga je oko vrata i uzvratila mu je poljubac."Izvini."

567Robert Amaya's House - Page 23 Empty Re: Robert Amaya's House Fri Oct 07, 2011 6:32 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ne, ti izvini", promrmljao je uz njene usne. "Trebalo je da ti kažem."

568Robert Amaya's House - Page 23 Empty Re: Robert Amaya's House Fri Oct 07, 2011 6:34 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Trebalo je." Slozila se."Ali i ja sam se lose ponela." Naslonila je glavu na njegove grudi.

569Robert Amaya's House - Page 23 Empty Re: Robert Amaya's House Fri Oct 07, 2011 6:40 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Reagovala si onako kako bi svaka devojka reagovala."

570Robert Amaya's House - Page 23 Empty Re: Robert Amaya's House Fri Oct 07, 2011 6:45 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Uzdahnula je."Znam da nisi hteo da me povredis." Rekla je tiho. "Volim te."

571Robert Amaya's House - Page 23 Empty Re: Robert Amaya's House Fri Oct 07, 2011 7:00 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"I ja volim samo tebe i nijednu drugu."

572Robert Amaya's House - Page 23 Empty Re: Robert Amaya's House Fri Oct 07, 2011 7:10 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Cvrsto ga je zagrlila i popela se na prste da ga poljubi."Mislim da mi je peta napukla." Prommrljala je.

573Robert Amaya's House - Page 23 Empty Re: Robert Amaya's House Fri Oct 07, 2011 7:25 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Podigao ju je u naručje ljubeći je. "Sad ćemo to da sredimo."

574Robert Amaya's House - Page 23 Empty Re: Robert Amaya's House Fri Oct 07, 2011 7:28 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Cvrsto ga je zagrlila."Nije bitno." Odmahnula je glavom.

575Robert Amaya's House - Page 23 Empty Re: Robert Amaya's House Fri Oct 07, 2011 7:40 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Polako se popeo uz stepenice i odneo je do svoje sobe. Spustio ju je na krevet kako bi mogao da uključi svetlo. "Odoh po tatinu torbu."

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 23 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com