Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 40]

1Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Tue Jun 28, 2011 12:59 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
First topic message reminder :

Uzdahnula je."Nisam ti rekla...da sam...rekla mami da smo...ponovo zajedno.Drago...joj je zbog...mene...nas." nasmesila se


51Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sun Aug 07, 2011 3:13 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Sela je na suvozacevo mesto i zavezala pojas.

52Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sun Aug 07, 2011 3:16 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Seo je na svoje mesto, vezao pojas i odvezao ih u bolnicu.

53Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sun Aug 21, 2011 7:56 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Posalje mu poruku.Imas vremena?

54Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sun Aug 21, 2011 8:02 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Čim je ušao u kuću majka je počela da ga isputuje gde je po celi dan. Da li ima svoju kuću. Znala je da je Karla bila u bolnici i da je sad kući i nije joj smetalo što je kod nje, ali ju je nerviralo što joj se nikad ne javi gde je. Objasnio joj je gde je bio i izvinio joj se grleći je. Odmah mu je oprostila smejući se. "A da samo da znaš da sad imamo psa." Čim je to rekao otrčao je u svoju sobu. Ona je pogledala za njim i nasmejala se. Gotovo da je bila sigurna da je to zbog Karle jer on nikad nije tražio nekog ljubimca. Izvadio je telefon iz jakne kad je ušao u sobu. Imam.

55Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sun Aug 21, 2011 8:04 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesila se i pozvala ga ne zeleci da kucka poruke.

56Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sun Aug 21, 2011 8:10 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Legao je na krevet i javio joj se. "Halo?"

57Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sun Aug 21, 2011 8:30 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Cao.Pricala sam sa Tomom.Rekao je da hoce da razgovara sa tobom kada budes imao vremna.Ali pomirio se sa sudbinom." Nasmesila se.

58Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sun Aug 21, 2011 8:36 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Blago se osmehnuo. "To su dobre vesti. Rekao sam mami za psa i pobegao u sobu."

59Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sun Aug 21, 2011 8:37 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmejala se. "Nadam se da je i to dobro.Moj veliki hrabri prince." Rekla je zezajuci ga.

60Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sun Aug 21, 2011 8:51 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Hej, ne zezaj", nasmejao se. "Videću da li je dobro kad me pozove na večeru."

61Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Mon Aug 22, 2011 6:22 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Nadam se da ces preziveti." Nasmejala se.

62Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Mon Aug 22, 2011 7:33 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se "I ja se tome nadam."

63Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Mon Aug 22, 2011 7:35 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Je l' bi mogli sutra pre podne da se nadjemo u parku?Prosetala bih Roxy."

64Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Mon Aug 22, 2011 7:44 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Možemo, ali joj još nisam kupio ogrlicu i povodac."

65Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Mon Aug 22, 2011 8:00 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Imamo povodac." Nasmesila se. "Samo nam treba ogrlica sa Imenom,jer je ova bez icega."

66Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Mon Aug 22, 2011 8:10 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Onda važi, vidimo se sutra u parku, a ja ću joj doneti novu ogrlicu."

67Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Mon Aug 22, 2011 8:12 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Vazi.Moze oko 11h?"

68Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Mon Aug 22, 2011 8:15 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Može, odgovara mi."

69Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Mon Aug 22, 2011 8:16 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Super.Vidimo se tada.Volim te.Cmok." 'Poslala' mu je poljubac preko telefona.

70Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Mon Aug 22, 2011 8:44 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se "Vidimo se. Cmok i tebi."

71Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Mon Aug 22, 2011 8:48 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesila se i spustila slusalicu.

72Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Mon Aug 22, 2011 9:02 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Preklopio je telefon i stavio ga na sto. Oko 20h majka ga je pozvala na večeru. Rekla mu je da Roxy može biti u kući, ali da napolju mora biti vezana zbog cveća. Složio se sa tim. Posle večere je malo gledao tv, a onda je otišao na spavanje.

73Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Fri Aug 26, 2011 1:31 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Kad se spremila videla je da je tek 9h ali nije marila.Nije mogla da ceka kasnije.Dosla je do njega pitajuci se da li spava.Pa i ako mi otvori njegova mama bice ok.Duboko je udahnula i pozvonila.
Na sebi ima OVU haljinicu ,a oko vrata joj je lancic koji joj je poklonio.Kosa joj je bila pustena i kako je vec porasla dosezala je malo vise od 5cm ispod ramena.Roxy je bila pored nje sa povodcem.

74Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Fri Aug 26, 2011 3:59 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Sinoć nakon što se vratio od nje i ostavio Roxy neprimetno se ušunjao u kuću i vratio u svoju sobu. Dugo mu je trebalo da zaspi pošto se celu noć vrteo po krevetu, što od vrućine, što od nesanice. Na sebi ima samo donji deo pidžame. Još uvek je spavao kad je čuo zvono, ali nije ustao da otvori pošto je majka bila kod kuće.
Dolores je obrisala ruke i izašla iz kuhinje pa je otišla da otvori vrata. Nasmešila se Karli i Roxy. 'Pa tebe sam videla juče, ali tebe Karla nisam videla odavno', sklonila se s vrata kako bi ih propustila da uđu unutra. 'Drago mi je što te opet vidim i što ti je bolje. Robert još spava, ali slobodno idi kod njega u sobu.'

75Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Fri Aug 26, 2011 4:47 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Pa morala sam malo da mirujem,ali sada sam dobro." Nasmesila se. "Hvala." Klimnula je glavom i otisla do Robertove sobe.Polako je otvorila vrata i usla unutra.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 40]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com