Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : 1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 3]

1Bolnica Empty Bolnica Sat Aug 27, 2011 8:13 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Bolnica HOSPTIAL_ER_picture

2Bolnica Empty Re: Bolnica Sat Aug 27, 2011 8:16 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Dođu Damon i Renesmee.

3Bolnica Empty Re: Bolnica Sat Aug 27, 2011 8:24 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Koga da tražim?" pogledao je u nju.

4Bolnica Empty Re: Bolnica Sat Aug 27, 2011 8:28 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Dr. Cullena.Ako kažu,da je nedostupan kaži mu,da ga hitno treba njegova unuka."

5Bolnica Empty Re: Bolnica Sat Aug 27, 2011 8:54 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"U redu", ostavio ju je samu i otišao do sestre da joj kaže ko mu treba.

6Bolnica Empty Re: Bolnica Sat Aug 27, 2011 8:57 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Sjela je na stolicu i naslonila glavu na šake.Nadala se,da je Carlisle bio na poslu i ne na lovu.

7Bolnica Empty Re: Bolnica Sat Aug 27, 2011 9:01 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Vratio se do nje i seo na stolicu pored. "Nije tu. Kaže da je na terenu. Ostavio sam poruku."

8Bolnica Empty Re: Bolnica Sat Aug 27, 2011 9:05 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Dobro.Valjda če brzo doči," naslonila je glavu na njegovo ramu.

9Bolnica Empty Re: Bolnica Sat Aug 27, 2011 9:10 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nadam se. Sestra je rekla da može da te primi i drugi lekar, ali sam rekao da ćemo sačekati."

10Bolnica Empty Re: Bolnica Sat Aug 27, 2011 9:15 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Da.Sigurnije je,da sačekamo njega.Najmanje što bi sad želela je,da bi napravila neku frku."

11Bolnica Empty Re: Bolnica Sat Aug 27, 2011 9:34 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Klimnuo je glavom "Da, bolje je tako."

P.S. Sad tek vidim da ti stavili rankić, ali ne i istu sličicu koja nama stoji, ali nema veze (:

12Bolnica Empty Re: Bolnica Sat Aug 27, 2011 9:37 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Pošto si ti stariji i sigurno si več sve mogule video,zašto misliš,da se tako osečam? I da mi je tako loše?" zažmurila je.

P.S. Lea mi je stavila.Uopče nisam videla to za sličicu Razz

13Bolnica Empty Re: Bolnica Sat Aug 27, 2011 9:45 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pa već sam izneo jedinu teoriju koju sam imao, ali više ne znam šta bi to moglo biti."

14Bolnica Empty Re: Bolnica Sat Aug 27, 2011 9:48 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Samo,da nije nešto ozbiljno," kaže pomalo zabrinuto.

15Bolnica Empty Re: Bolnica Sat Aug 27, 2011 10:00 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Mislim da nije ozbiljno, ali nisam doktor pa da budem siguran."

16Bolnica Empty Re: Bolnica Sat Aug 27, 2011 10:10 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Nadam se,da si u pravu." Nasmešila se i uhvatila ga za ruku."Ove minute se vleku kao dani.Ili se samo meni čini?"

17Bolnica Empty Re: Bolnica Mon Aug 29, 2011 11:10 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Držao ju je za ruku. "I ja se nadam." Nasmešio se "Ne čini ti se. Stvarno su dugi."

18Bolnica Empty Re: Bolnica Tue Aug 30, 2011 10:34 am

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Imam osečaj,da sam ovde več par dana." Namršti se.
Za par minuta Carlisle se vratio u bolnicu.Sestra mu je rekla,da ga neko traži njegova unuka.Hodao je niz hodnika i ugledao Nessie.'Nessi? Šta češ ti ovde?' Gledao je čas u nju,čas u njega.

19Bolnica Empty Re: Bolnica Tue Aug 30, 2011 10:50 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pa nije baš toliko dugo." Pogledao je u Carlisle-a "Bio sam u šumi i naišao sam na nju. Činilo mi se da joj nije dobro i zamolila me je da je dovedem u bolnicu i potražim vas."

20Bolnica Empty Re: Bolnica Wed Aug 31, 2011 9:07 am

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
'Hvala vam,što ste joj pomogli,' nasmešio se.'Dođi Nessie,da vidimo šta ti je.' Pruži joj ruku,da ustane."Može on doči sa mnom? Mislim...ipak mi je pomagao i bio je neko vreme sa mnom ovde." Rekla je i nadala se,da če zvučat kao prijateljski poziv.

21Bolnica Empty Re: Bolnica Wed Aug 31, 2011 9:47 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nema na čemu", pogledao je u Nessie dok je ustajala sa stolice. Iznenadila ga je sa svojim pitanjem koje je postavila svom dedi pošto je rekla da ne želi da mu bilo šta objašnjava. Carlisle ih je pogledao oboje malo sumnjivo, ali je klimnuo glavom. 'Može.'

22Bolnica Empty Re: Bolnica Thu Sep 01, 2011 12:14 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Pogledala je u njega dok je hodala za Carlisle-om.Što? Čudnije bi bilo,da nisam ništa rekla.Spitavao bi me sigurno u ordinaciji.Nalčice sumljivo te je pogledao. Ugrzila se za usnu kad je videla Carlisle-ov pogled. Želela ga je držat za ruku ali bi za Carlisle-a izgedalo nekako....čudno.Stavila je ruke u džepove inastavila hodat.
C. (mrzi me pisat celo ime xD) je otvorio vrata svoje ordinacije i pustio jih unutra.

23Bolnica Empty Re: Bolnica Thu Sep 01, 2011 3:25 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Išao je za njima i slušao je njene misli. Ništa. Samo mi je delovalo malo čudno. A ovako neće moći da te ispituje jer sam ja tu. Pametna ideja. Nije mi prvi put da me neko tako gleda. Blago se osmehnuo zbog njenih ruku koje su čas bile u džepovima, a čas van. Ušao je u ordinaciju posle nje, a Carlisle je zatvorio vrata.

24Bolnica Empty Re: Bolnica Thu Sep 01, 2011 7:11 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Jeste.Sigurno si se več naviknuo na to kako te gledaju kad... 'Sedni ovde Nessie,'prekinuo je C. njeno razmišljanje i pokazao na stolicu.Sedne na stolicu i stavi ruke u krilo. Carlisle je sednuo na svoje mesto i stavio ruke na radnistol.'Kaži mi sad,zašto si došla ovde,' nasmešio se. "Nekako se čudno osječam,loše mi je i imam trenutke kad bi sve povratila."Rekla je i sačuvala svoje misli od pre za sebe.

25Bolnica Empty Re: Bolnica Thu Sep 01, 2011 9:42 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Damon se naslonio na zid i prekrstio ruke preko grudi gledajući u njih dvoje i pažljivo slušajući šta govore.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 3]

Go to page : 1, 2, 3  Next

Similar topics

-

» Bolnica
» Bolnica
» Bolnica
» Bolnica
» Bolnica

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Forum create on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com