Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 17 of 40]

1Fransoa's House - Page 17 Empty Re: Fransoa's House Fri Aug 19, 2011 6:06 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
First topic message reminder :

"Pa dobro,ali mozda bi mogli da citamo 'Put oko sveta za 80 dana' ?"


401Fransoa's House - Page 17 Empty Re: Fransoa's House Fri Sep 09, 2011 7:47 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pokucala je.'Gospodine doktor je stigao.' Rekla je tiho.

402Fransoa's House - Page 17 Empty Re: Fransoa's House Fri Sep 09, 2011 7:55 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Vratio se u sobu i otvorio im vrata. "Uđite." 'Hvala.' Zahvalio se Loli i spustio šoljicu na poslužavnik kad je doktor ušao u sobu.

403Fransoa's House - Page 17 Empty Re: Fransoa's House Fri Sep 09, 2011 8:01 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Dobar dan.' Rekao je i pogledao ka krevetu.'Nema promena?'

404Fransoa's House - Page 17 Empty Re: Fransoa's House Fri Sep 09, 2011 8:08 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Dobar dan." Odmahnuo je glavom "Nema, mada joj je temperatura spala."

405Fransoa's House - Page 17 Empty Re: Fransoa's House Fri Sep 09, 2011 8:13 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Izvadio je stetoskop da joj poslusa pluca.'Hmm.' Namrstio se. 'Puls joj je jak,sto je dobro,ali tesko dise.U pravu ste sto se temperature tice.Mislim da se nece vracati.'

406Fransoa's House - Page 17 Empty Re: Fransoa's House Fri Sep 09, 2011 8:30 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Gledao je u njega "Postoji li još nešto što možemo da uradimo? Na pričanje ne reaguje. Pričam sam sa sobom, ne daje mi nikakav znak da me čuje. Čak i kad pričam o detetu."

407Fransoa's House - Page 17 Empty Re: Fransoa's House Fri Sep 09, 2011 8:34 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Sada kada je groznica prestala vece su sanse da Vas moze cuti.Doneo sam ovu biljnu mesavinu,pa Lola neka napravi caj,pa probajte da joj date par gutljaja,treba joj tecnosti.Cini mi se da joj se boja koliko toliko vratila u obraze sto je takodje dobro,mada ne mogu da vam kazem nista konkretno.'

(Nemam pojma kako je medicina tata funkcionisala,a u Amadinim knjigama nema nikakvih takvih bolesti pa debelo izmisljam xD al ne mari xP )

408Fransoa's House - Page 17 Empty Re: Fransoa's House Fri Sep 09, 2011 8:48 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Klimnuo je glavom. "Reći ću Loli da joj spremi čaj pa ćemo probati da joj ga damo. Hvala, Vam na svemu. Trebali da pregledate i Elenoru ili nema potrebe?"

*Hahahaha, nema veze xD*

409Fransoa's House - Page 17 Empty Re: Fransoa's House Fri Sep 09, 2011 8:51 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Elenoru?' Rekao je zbunjeno. 'Ah,gospodjicu.' Nasmesio se.'Jos nisam pitao Lolu za podatke.Nameravao sam i nju da pregledam,cisto iz predostroznosti.' A zatim je dodao. 'Lepo ime.'

410Fransoa's House - Page 17 Empty Re: Fransoa's House Fri Sep 09, 2011 9:01 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se "Hvala." Pokazao mu je rukom ka vratima. "Onda hajdemo do njene sobe. Malopre sam uspeo da je uspavam, sad ne znam da li još spava pošto Lola kaže da ima lak san."

411Fransoa's House - Page 17 Empty Re: Fransoa's House Fri Sep 09, 2011 9:05 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'To je sasvim normalno.Bebe se bude i spavaju i bude i tako u krug po celi dan.' Rekao je mirno. 'Polako je usao u sobu i video bebu u kreveticu. 'Cini se da jos nije resila da place,ali je budna.' Nasmesio se i otkopcao joj odelce da moze da joj poslusa pluca,a beba je zaplakala jer je stetoskop bio hladan. 'Srce joj normalno kuca i disanje je u redu.Beba je sasvim zdrava.' Rekao je i pazljivo je zakopcao. 'Ssss.' Rekao je polako bebi ne znajujuci sta tacno da radi sa malom decom.

412Fransoa's House - Page 17 Empty Re: Fransoa's House Fri Sep 09, 2011 9:18 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Fransoa se nasmešio "Odlično." Sagao se i uzeo Elenoru u svoje naručje. "Jesi li čula?" Nasmešio joj se "Zdrava si." Počeo je da je ljulja kako bi je smirio.

413Fransoa's House - Page 17 Empty Re: Fransoa's House Fri Sep 09, 2011 9:22 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Zao mi je.Obicno tako reaguju.Ovo je hladno.' Rekao je pokazujuci na kraj stetoskopa pa ga je vratio u torbu.
Elenora je polako prestala da place kada je uzeo i poceo da je ljuljuska.

414Fransoa's House - Page 17 Empty Re: Fransoa's House Fri Sep 09, 2011 9:32 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Znam, ali mi se čini da ona nekad i namerno plače kako bi je uzeli." Nasmejao se. "Da li bi bilo dobro za Sarah-u, ako joj odnesem bebu?"

415Fransoa's House - Page 17 Empty Re: Fransoa's House Fri Sep 09, 2011 9:34 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Mislim da bi to moglo da pomogne.Probajte u svakom slucaju.' Rekao je nezno.

416Fransoa's House - Page 17 Empty Re: Fransoa's House Fri Sep 09, 2011 9:43 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Hoću", namestio je Elenoru uz svoje grudi spuštajući joj glavicu na svoje rame. Uzeo je njeno roze ćebence i prebacio ga preko nje. "Hvala, na svemu što ste uradili."

417Fransoa's House - Page 17 Empty Re: Fransoa's House Sat Sep 10, 2011 10:48 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Gledao je kako je nezan sa cerkom i uzdahnuo.'Nema na cemu,voleo bih da sam mogao vise da uradim.' Rekao je saosecajno. 'Ako se probudi bice dezorijentisana,razdrazljiva...osetljiva.' Rekao je polako. 'Verovatno ce imati neke nerazumne zahteve ili prohteve,vi se slozite sa njom,ali niko ne ocekuje od vas da stvarno uradite nesto sto nije u vasoj mogucnosti.Doci cu i sutra da vidim ima li ikakvog napretka.'

418Fransoa's House - Page 17 Empty Re: Fransoa's House Sat Sep 10, 2011 6:39 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Klimnuo je glavom "Potrudiću se da joj u svemu udovoljim kad se probudi. Ništa mi neće biti teško. Ona nije tražila ništa dok je bila trudna, nije imala nikakve prohteve, samo je na početku imala promene raspoloženja. Često je plakala. U redu, vidimo se sutra." Krenuo je sa doktorom iz dečije sobe pošto je rešio da Elenoru odnese kod Sarah-e.

419Fransoa's House - Page 17 Empty Re: Fransoa's House Sat Sep 10, 2011 7:04 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Uzdahnuo je i pogledao ga,pa se nekako tuzno osmehnuo."Vi je stvarno volite.To je redak slucaj u ovo vreme." Klimnuo je glavom. "Vidimo se sutra.Dovidjenja.Dacu Loli ovo za caj." Pokazao je na malu papirnu kesu koju je drzao u ruci.Pozdravio se sa njim pa je otisao.

420Fransoa's House - Page 17 Empty Re: Fransoa's House Sat Sep 10, 2011 7:24 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao je za njim i tiho rekao "Volim je." Ušao je u njihovu sobu noseći Elenoru koja mu je gurala ručice pod bradu.

421Fransoa's House - Page 17 Empty Re: Fransoa's House Sat Sep 10, 2011 7:31 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Lola je ispratila doktora i uzela od njega onu kesicu,pa odmah stavila caj da se kuva.
Sarah je i dalje lezala na krevetu nepomicna.

422Fransoa's House - Page 17 Empty Re: Fransoa's House Sat Sep 10, 2011 7:40 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Da vidimo šta će mama sad da uradi kad te stavim kod nje." Polako se popeo na krevet, sklonio je Sarah-inu ruku sa stomaka kako bi stavio Elenoru. Nežno ju je spustio na krevet uz nju, a Sarah-inu ruku je namestio oko nje tako da je grli. Nasmešio se kad ih je video zajedno.

423Fransoa's House - Page 17 Empty Re: Fransoa's House Sat Sep 10, 2011 8:01 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Osetila je nesto malo i krhko i instinktivno imala zelju da zastiti to.Nije mogla da se seti koji je dan ili gde je.Jos uvek je zmurila trudeci se da shvati bilo sta.

424Fransoa's House - Page 17 Empty Re: Fransoa's House Sat Sep 10, 2011 8:07 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Legao je pored njih dve i dao Elenori svoj prst da se igra. Uzela ga je kao juče i opet sama probala da maše sa njim, ali nije uspela pa joj je Fransoa opet pomogao oko toga, a ona mu je poklonila mali osmeh.

425Fransoa's House - Page 17 Empty Re: Fransoa's House Sat Sep 10, 2011 8:10 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Lola je pokucala i usla u sobu.'Gospodine donela sam caj sto je doktor doneo za gospodju.' Rekla je gledajuci njih troje.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 17 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com