Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 13 of 40]

1Fransoa's House - Page 13 Empty Re: Fransoa's House Fri Aug 19, 2011 6:06 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
First topic message reminder :

"Pa dobro,ali mozda bi mogli da citamo 'Put oko sveta za 80 dana' ?"


301Fransoa's House - Page 13 Empty Re: Fransoa's House Tue Sep 06, 2011 7:32 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Sarah je i dalje 'spavala'.Lola se nekako smirila i kada je dojilja nahranila dete uzela je od nje.Bila je tako lepa.Imala je Fransoine oci,ali su trenutno bile uplakane.Nije mogla da smiri deciji plac.Ljuljuskala je i pricala,ali je beba nastavljala da place.Pomislila je da je jos gladna ali nije htela vise da sisa,tako da je samo bezuspesno pokusavala da je smiri.

302Fransoa's House - Page 13 Empty Re: Fransoa's House Tue Sep 06, 2011 7:46 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Čuo je da dete plače, ali nije uradio ništa. Nije znao ništa oko tako male dece, a i Lola je bila sa njom pa nije brinuo. Bio je iscrpljen od čekanja, gladi i tuge pa ga je san savladao.

303Fransoa's House - Page 13 Empty Re: Fransoa's House Tue Sep 06, 2011 7:50 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Kada se beba konacno uspavala odvela je doilju do gostinske sobe i ostavila je tamo,a ona je otisla do njihove sobe.Kada je videla da spava pokrila ih je jos jednim prekrivacem oboje i sisla dole.Spremala je nesto za jelo,i resila da odnese na posluzavniku gore ne bi li on malo jeo.

304Fransoa's House - Page 13 Empty Re: Fransoa's House Tue Sep 06, 2011 7:55 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Spavao je nekoliko sati i kada se probudio pogledao je po sobi i primetio je da je pao mrak. Soba je bila osvetljena samo sa jednom svećom na stočiću kod prozora. Pogledao je u Sarah-u koja je još uvek ležala onako kako je i ležala pre nego što je zaspao. Nije joj ništa rekao. Malo se pridigao i spustio svoje usne na njene.

305Fransoa's House - Page 13 Empty Re: Fransoa's House Tue Sep 06, 2011 8:00 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Lola je napravila sendvice.Sipala je limunadu u bokal,i ponela i vodu i caj uz to,a zatim polako na posluzavniku odnela to do sobe.Odmah je videla da je Fransoa budan.'Morate da jedete gospodine.' Rekla je tiho kao da Sarah spava.

306Fransoa's House - Page 13 Empty Re: Fransoa's House Tue Sep 06, 2011 8:15 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Zavrteo je glavom "Nisam gladan. Ostani sa njom, moram do kupatila." Polako je ustao iz kreveta takođe pazeći da je ne probudi, a sve što je čekao jeste njeno otvaranje očiju.

307Fransoa's House - Page 13 Empty Re: Fransoa's House Tue Sep 06, 2011 8:16 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Gospodine morate da jedete.Tom detetu su potrebni roditelji.' Rekla je ocajno i poslusno sela na ivicu kreveta kod Sarah-e.

308Fransoa's House - Page 13 Empty Re: Fransoa's House Tue Sep 06, 2011 8:22 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Meni je potrebna ona i neću da jedem. Ne teraj me." Izašao je iz sobe i otišao u kupatilo.

309Fransoa's House - Page 13 Empty Re: Fransoa's House Tue Sep 06, 2011 8:25 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Uzdahnula je.'Gospodjo morate da se probudite.On ne zeli da zivi bez vas,a detetu je dovoljno tesko i bez jednog roditelja,kamo li bez oba.Verovatno bi je poslali kod vasih roditelja,ili njegovog oca jer je to rodbina,bolja varijanta bi bila Fleur ali ne bi to dopustili,ne zelite da se to desi,zar ne?Probudite se.'

310Fransoa's House - Page 13 Empty Re: Fransoa's House Tue Sep 06, 2011 8:36 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ušao je u kupatilo i umio se. Zatvorio je oči sećajući se svih srećnih trenutaka sa njim. Setio se prethodne noći kako mu se smešila pre nego što je zaspala. "Ne može da me ostavi samog sa detetom. Ne treba mi dete bez nje. To sam imao i ranije." Spustio se i seo na pločice.

311Fransoa's House - Page 13 Empty Re: Fransoa's House Tue Sep 06, 2011 8:38 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Uzdahnula je kada Sarah nije pokazala nikakvu promenu.Otisla je do lavora sa vodom i donela joj novu oblogu pa joj stavila na celo.'Molim Vas probudite se.Zbog Gospodina i zbog bebe.Jos nema ni ime.Morate da joj date ime.'

312Fransoa's House - Page 13 Empty Re: Fransoa's House Tue Sep 06, 2011 8:43 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nije hteo da je ostavlja samu, hteo je da bude sa njom, ali to ga je bolelo. Nije mogao da je gleda onakvu. Bledu i tihu. Ustao je i vratio se u sobu.

313Fransoa's House - Page 13 Empty Re: Fransoa's House Tue Sep 06, 2011 8:45 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Ustala je cim je on usao.'Gospodine doktor je rekao da popunimo rodni list,on je upisao podatke kao sto su vreme i mesto rodjenja,ali beba jos nema ime.'

314Fransoa's House - Page 13 Empty Re: Fransoa's House Tue Sep 06, 2011 8:55 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao je u Lolu "Kako da joj dam ime bez Sarah-e? Ona kaže da je ime važna stvar. Ja sam ne mogu da smislim pravo ime."

315Fransoa's House - Page 13 Empty Re: Fransoa's House Tue Sep 06, 2011 9:01 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Uredu.' Klimnula je glavom. 'Hocete malo kod nje?Stalno se budi.Verujem da i ona oseca da se nesto desava.Nece mnogo da jede,doilja pokusava,ima dosta mleka,ali on nece da sisa.'

316Fransoa's House - Page 13 Empty Re: Fransoa's House Tue Sep 06, 2011 9:08 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Zavrteo je glavom i ponovo legao u krevet kod Sarah-e. "Mala je da bi nešto znala. Nema ni dan."

317Fransoa's House - Page 13 Empty Re: Fransoa's House Tue Sep 06, 2011 9:10 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Znam ali i ona ima osecanja.Deca mogu da osete nesto...sve.' Dodala je. 'Mislim da stvarno morate nesto da pojedete.' Rekla je uz uzdah.

318Fransoa's House - Page 13 Empty Re: Fransoa's House Tue Sep 06, 2011 9:20 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Slegnuo je ramenima "Ako ti tako kažeš." Uzeo je Sarah-inu ruku i dodirnuo je po obrazu da vidi da li je još vruća. "Nisam gladan."

319Fransoa's House - Page 13 Empty Re: Fransoa's House Tue Sep 06, 2011 9:23 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Gospodine.' Rekla je oprezno.'Ne mozete se izgladneti na smrt.' Duboko je udahnula. 'Detetu treba makar jedan roditelj.' Rekla je tiho.

320Fransoa's House - Page 13 Empty Re: Fransoa's House Tue Sep 06, 2011 9:28 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Njoj treba majka. Ja ne umem sa decom."

321Fransoa's House - Page 13 Empty Re: Fransoa's House Tue Sep 06, 2011 9:36 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je zacudjeno.'Otac je jednako bitan kao i majka.'

322Fransoa's House - Page 13 Empty Re: Fransoa's House Tue Sep 06, 2011 9:42 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Meni otac nije trebao. Majka je ona koja je važna i hoću da se Sarah probudi."

323Fransoa's House - Page 13 Empty Re: Fransoa's House Tue Sep 06, 2011 9:47 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Gledala ga je netremice.'A mislite da bi ona htela da detetu uskratite drugog roditelja zbog nje?'

324Fransoa's House - Page 13 Empty Re: Fransoa's House Tue Sep 06, 2011 9:51 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Znam da ne bi to htela. Ali ja neću dete bez nje. Ja hoću nju. Meni ona treba. Za sve sam ja kriv. Nije trebalo da je nateram da one noći spava sa mnom. Sad bi bila zdrava."

325Fransoa's House - Page 13 Empty Re: Fransoa's House Tue Sep 06, 2011 9:55 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Gospode Boze!' Rekla je uzasnuto,konacno shvatajuci. 'Gospodine pre ili kasnije bi ostala trudna.Ona je jaka.Izborice se sa tim.Ali ne smete da krivite ni sebe ni malu E...bebu.' Rekla je konacno.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 13 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com