Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 30 of 40]

1Karla's home - Page 30 Empty Re: Karla's home Sun Aug 07, 2011 1:27 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
First topic message reminder :

"Hvala gospodine savrseni." Nasmesila se i izasla.


726Karla's home - Page 30 Empty Re: Karla's home Fri Dec 30, 2011 9:47 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
(Haha a blizu je xP )

"Lepo se provedite." Nasmesila se. "Idem sada,Seth me ceka.Pokazacu ti sve slike kada se vratimo.Ovde je sve zeleno...Mislim gde nisu uzasno velike zgrade." Rekla je veselo. "Cucemo se poale?Volim te."



Last edited by *Bella Swan* on Fri Dec 30, 2011 9:58 pm; edited 1 time in total

727Karla's home - Page 30 Empty Re: Karla's home Fri Dec 30, 2011 9:52 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Seth?! Unutrašnji glas u glavi mu je vrištao. Nije hteo da pita ko je taj dečko. "Hvala, takođe. Mogu da zamislim. I vi se lepo provedite."

728Karla's home - Page 30 Empty Re: Karla's home Fri Dec 30, 2011 9:59 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Hvala mili." Nasmesila se. "Mislim na tebe.Cujemo se." Rekla je i spustila slusalicu.

729Karla's home - Page 30 Empty Re: Karla's home Fri Dec 30, 2011 10:20 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Čujemo se", prekinuo je vezu i otišao u grad sa Roxy.

730Karla's home - Page 30 Empty Re: Karla's home Fri Dec 30, 2011 10:26 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
U sustini joj je bilo lepo u Washingtonu.Bilo joj je zao sto i Robert nije sa njom.Nedostajao joj je,ali nije imala mnogo vremena da ga zove.Mislila je na njega i gde god da idu kupila bi mu neki suvenir ili neku sitnicu.Jayden se polako prisecao stvari iz detinjstva i bilo joj je drago da je bolje.Slala mu je poruke kad bi imala vremena,a obicno ga je zvala na par minuta ujutru.Pricala bi mu o gradu,nekoj anegdoti ili tome kako se Jayden oporavlja.Cinilo joj se da nije puno razgovorljiv,ali je predpostavila da je i on umoran.Kada je proslo pet dana Monica je zamolila da ostane do kraja nedelje,jos dva dana, i ona je pristala,pomalo nevoljno,bilo joj je lepo tu ali je znala sta se dogovorila sa Robertom.Javila mu je i mogla je da primeti da mu nije pravo,ali je verovala da ce to da ispravi kada se vrati.Njenima nije smetalo da ostane jos koji dan.Pre ulaska u avion poslala mu je poruku i javila mu je kada stize ako zeli da dodje po nju.

731Karla's home - Page 30 Empty Re: Karla's home Fri Dec 30, 2011 10:44 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Smetalo mu je to što nikako nije imala vremena da priča sa njim. Samo bi ga nazvala i pre nego što bi stigao da joj išta kaže ona bi mu rekla kako mora da ide. Stalno je spominjala Seth-a i Jaydena, a on je zbog toga ludeo ljubomore. Bojao se da može da ga zaboravi i da ga prevari sa nekim od njih dvojice. A svakog dana je sve više sumnjao u to zbog njenih tako čestih poziva. Totalno je poludeo od ljubomore kada mu je rekla da ne mora da dolazi po nju na aerodrom pošto će ostati još nekoliko dana. Prvih dana je hteo da joj kaže da je njegov otac zamolio jednu studentkinju da mu malo pomogne oko priprema za fax. Ali kasnije nije mislio da je to bitno. Kao da nju to pa zanima. Devojka se zvala Aamna i bila je iz Indije. Super se slagao sa njom i to je bilo sve. Nije bilo ničeg između njih dvoje zbog čega bi Karla mogla da mu prigovara, dok on nije bio siguran za nju i tog Seth-a. Dane je provodio na klinici sa ocem ili Aamnom, išao je do majke u cvećaru i vodio Roxy u šetnje. Kad mu je stigla poruka da dolazi i da može da ode po nju rešio je da je 'ispali'.
Žao mi je, ali ne mogu da dođem. Moram nešto da završim. Zovi Toma.

*SLIKA*

732Karla's home - Page 30 Empty Re: Karla's home Fri Dec 30, 2011 10:46 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Zelela je sto pre da ga vidi,pa joj je bilo krivo kada je rekao da ne moze da dodje po nju.
Ok.Vidimo se kasnije. Rekla je i pozvala Toma.Sacekao je na aerodromu i odvezao kuci.Istusirala se i uzela stvari koje je kupila za Roberta pa je otisla kod njega.

733Karla's home - Page 30 Empty Re: Karla's home Wed Jan 11, 2012 11:23 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
___________________________________________________________


Kada je stigla kuci okupala se i trazila sta da obuce uvece.Htela je da zablista,da Robert bude 'ponosan' sto je njegova devojka a ne tamo necija,da je svi gledaju,a da on zna da je samo njegova.Rovila je po ormaru trudeci se da nadje nesto takvo.

734Karla's home - Page 30 Empty Re: Karla's home Wed Jan 11, 2012 11:39 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Kada je ušao u kuću Roxy je skočila da ga pozdravi. Pošto su se izmazili istuširao se i potražio šta će da obuče. Tražio je nešto ležerno i prikladno za disko i ples pa se obukao OVAKO.

735Karla's home - Page 30 Empty Re: Karla's home Wed Jan 11, 2012 11:44 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Spremila se.Na sebi ima OVAKVU haljinu i odgovarajuce stikle i torbicu.Kosa joj je namestena OVAKO,sminka je blaga posto sve ostalo sjaji i skoro je neprimetna.Sisla je i otvorila vrata."Hej."

736Karla's home - Page 30 Empty Re: Karla's home Wed Jan 11, 2012 11:53 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Zaustio je da kaže 'Ćao', ali kad ju je video zanemeo je i ostao bez reči pa ju je samo gledao.

737Karla's home - Page 30 Empty Re: Karla's home Wed Jan 11, 2012 11:56 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nekoliko sekundi je gledala u njega."Preterala sam?" Ugrizla se za usnu. "Pitala sam se da li je previse sljasteca kada sam je kupovala.Imam jos jednu kombinaciju,sacekaj samo 15 minuta.OK?Brzo cu."

738Karla's home - Page 30 Empty Re: Karla's home Thu Jan 12, 2012 12:04 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Instiktivno ju je uhvatio za ruku i dalje ćuteći. Kad se sabrao nasmešio se. "Izgledaš kao milion dolara."

739Karla's home - Page 30 Empty Re: Karla's home Thu Jan 12, 2012 12:10 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmejala se osetivsi olaksanje."Prepadas me tim reakcijama,uvek mislim da nesto nije dobro.A sad sam se bas dvoumila." Pomazila ga je po obrazu. "Onda smo oboje milioneri." Nasmejala se veselo.

740Karla's home - Page 30 Empty Re: Karla's home Thu Jan 12, 2012 12:14 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se "Ti ne grešiš. Uvek si prelepa i samo moja." Bio je ponasan što može da je nazove svojom.

741Karla's home - Page 30 Empty Re: Karla's home Thu Jan 12, 2012 12:24 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Zagrlila ga je."Samo tvoja." Ponovila je.Vec je lebdela. "Hvala ti." Rekla je tiho.

742Karla's home - Page 30 Empty Re: Karla's home Thu Jan 12, 2012 12:33 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Na čemu?" Nasmejao se i poljubio je.

743Karla's home - Page 30 Empty Re: Karla's home Thu Jan 12, 2012 12:37 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Uzvratila mu je poljubac."Na svemu,ali trenutno na komplimentima.I na cinjenici da mislis da ne gresim,bar kad je moda u pitanju."

744Karla's home - Page 30 Empty Re: Karla's home Thu Jan 12, 2012 12:43 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se "Nema na čemu. Pa lutkice, ni bi ti bila lutkica da grešiš u modi. Hajdemo na taj ples."

745Karla's home - Page 30 Empty Re: Karla's home Thu Jan 12, 2012 12:48 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmejala se i uhvatila ga za ruku."Hajdemo mili." Rekla je i izasli su iz kuce.

746Karla's home - Page 30 Empty Re: Karla's home Thu Jan 12, 2012 12:52 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Seli su u njegova kola i otišli u grad.

747Karla's home - Page 30 Empty Re: Karla's home Sat Jan 14, 2012 11:42 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Kada je parkirao auto izasla je i otkljucala kucu."Pa izvolite." Nasmesila se.

748Karla's home - Page 30 Empty Re: Karla's home Sat Jan 14, 2012 8:03 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Zahvaljujem", nasmešio se. "Sama si?"

749Karla's home - Page 30 Empty Re: Karla's home Sat Jan 14, 2012 8:42 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Tom je negde u gradu,verujem da ce da prespava kod Marie,a mama...mozda je i ona kod decka,za kog mi i dalje kao ne znamo." nasmejala se.

750Karla's home - Page 30 Empty Re: Karla's home Sat Jan 14, 2012 9:34 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se "A šta ti je sa ocem? Nisi ga spominjala."

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 30 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com