Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 6 of 28]

1Damon's house - Page 6 Empty Re: Damon's house Tue May 03, 2011 12:01 am

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
First topic message reminder :

"Imaš razgled kao iz bajke i kažeš samo 'Nije loš'?"


126Damon's house - Page 6 Empty Re: Damon's house Sun Jul 17, 2011 8:06 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Vratio se svom piću i naslonio se na prozorsku dasku.

127Damon's house - Page 6 Empty Re: Damon's house Sun Jul 17, 2011 9:13 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Tako je sedela neko vreme i gledala po sobi.Damon, u mislima je tiho izgovorila njegovo ime.Sad je on na redu.Ne znam ga baš dugo,ali zauzeo je posebno mesto u mom srcu.Da ne bi bilo njega,gde bi ja sad bila? pitala se i gledala po sobi.Odjednom je osetila neku želju,da sobu malo preokrene ali se brzo predomislila,jer mu se to veroatno ne bi svidjelo.

128Damon's house - Page 6 Empty Re: Damon's house Sun Jul 17, 2011 10:00 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Čuo joj je misli. Obećao je da neće slušati, ali to je bilo teško. Poslao joj je svoje misli iako je znao da ne bi trebalo to da radi. Možeš slobodno da promeniš raspored.

129Damon's house - Page 6 Empty Re: Damon's house Sun Jul 17, 2011 10:29 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Damon! viknula je pomalo ljuto u sebi.Znala je,da neče moči da joj ne čita misli jer je bilo jače od njega.Ali je imala barem malo nade,da je neče slušat.

130Damon's house - Page 6 Empty Re: Damon's house Mon Jul 18, 2011 12:45 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Na usnama mu je zaigrao mali bezobrazni smešak. Izvinjavam se. Bilo je jače od mene. Evo neću više.

131Damon's house - Page 6 Empty Re: Damon's house Mon Jul 18, 2011 10:15 am

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Bolje za tebe,da nečeš više,napravila je mali smešak.Možda bi i ti mogao napravit nešto koristno znaš. Ustala je sa kreveta i još jednom pogledala oko sebe,da bi bolje videla kako stoje stvari.

132Damon's house - Page 6 Empty Re: Damon's house Mon Jul 18, 2011 10:47 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ali smeješ se, nasmejao se. A šta bih ja to korisno mogao da uradim?

133Damon's house - Page 6 Empty Re: Damon's house Tue Jul 19, 2011 10:52 am

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Ali za to si ti kriv, hodala je po sobi i pomikala omarčič.Bilo šta.Osim toga,da sediš dole i piješ viski.

134Damon's house - Page 6 Empty Re: Damon's house Tue Jul 19, 2011 11:16 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Kriv sam, priznajem. Smejao se dok je ostavljao čašu na sto i krenuo ka stepenicama. Ali rekla si mi da se ne mešam i dam ti vremena. Tako da kako bih mogao nešto da radim, osim da pijem viski?

135Damon's house - Page 6 Empty Re: Damon's house Sat Jul 30, 2011 2:04 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Dobro,da priznaješ.Inače bi te ja naterala,da priznaješ, odgovarala mu je u mislima,dok je premeštala nameštaj na sredinu sobe.Rekla sam,da mene ostaviš na miru ne i kuču.Možda bi nešto trebao pospremit.

136Damon's house - Page 6 Empty Re: Damon's house Sat Jul 30, 2011 6:59 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pa ja te i ne diram, nasmejao se i naslonio se na vrata sobe kad se popeo na sprat. "Meni se čini da je kuća sređena. Sve je čisto."

137Damon's house - Page 6 Empty Re: Damon's house Sun Jul 31, 2011 12:41 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Okrenula se prema vratima,kad je čula njegov glas iza sebe."Zato što vi muškarci ne vidite gde je nešto prljavo ili nešto ne valja." Naslonila se na omarčič i posmatrala ga.

138Damon's house - Page 6 Empty Re: Damon's house Sun Jul 31, 2011 4:23 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pa sad to neću da osporavam," nasmešio se. "Nego gde je to prljavo što ja ne vidim?" gledao je u nju.

139Damon's house - Page 6 Empty Re: Damon's house Mon Aug 01, 2011 9:15 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Bolje da ne," nasmešila se."Recimo u podrumu? Tamo je kao,da je bio rat."

140Damon's house - Page 6 Empty Re: Damon's house Tue Aug 02, 2011 2:10 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ma daj," složio je facu kao da ne zna o čemu ona to priča, "tamo je sve sređeno i sve je tačno gde i treba da bude."

141Damon's house - Page 6 Empty Re: Damon's house Tue Aug 02, 2011 11:15 am

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Sve sređeno?" ponovila je za njim."Meni se ne čini tako.Zapravo kad si poslednji put bio dole?" gledala je u njega i posmatrala svaki njegov pokret.

142Damon's house - Page 6 Empty Re: Damon's house Wed Aug 03, 2011 11:12 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pa zapravo bio sam dole..." zamislio se pokušavajući da se seti kada je poslednji put bio u podrumu. "Bio sam... hmmm. Ne sećam se."

143Damon's house - Page 6 Empty Re: Damon's house Fri Aug 05, 2011 11:32 am

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Mogla sam i mislit."Nasmešila se i ponovo počela premeštat nameštaj. Kad je to rekao setila se,da nije 'jeo' onaj dan kad su se vratili sa plaže i susreta sa Jacobom.Okrenula se prema njemu i pogledala ga je očekivajuči odgovor jer je znala,da joj sluša misli.

144Damon's house - Page 6 Empty Re: Damon's house Sat Aug 06, 2011 6:55 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se uglovima usana "Ne brini. Sredio sam to. Nego šta ću dobiti kao nagradu kada sredim podrum?" Digao je jednu obrvu.

145Damon's house - Page 6 Empty Re: Damon's house Sat Aug 06, 2011 8:10 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Dobro," nasmešio se."A ti bi to za nagradu očistio podrum? Bez nagrade,uopče,da ne pričamo jel?" gledala ga je sa osmehom.

146Damon's house - Page 6 Empty Re: Damon's house Sat Aug 06, 2011 10:46 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"E vidiš kako si pametna", bacio se na krevet. "Ništa ne radim za džabe", iskezio se.

147Damon's house - Page 6 Empty Re: Damon's house Sun Aug 07, 2011 1:13 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Smejala se i odmahnula glavom."A koji muškarac bi radio nešto po kuči za džabe? Svi bi posle toga tražili jedan dobar sex.Sigurno se slažeš oko toga jel?" nasmešila se i odlučila,da nastavi sa sređivanjem sube ali ne i razmišljanjem.Mora bit sama,da bi razmišljala trezno.Koliko je uopče mogla bit sama.

148Damon's house - Page 6 Empty Re: Damon's house Mon Aug 08, 2011 7:20 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Smeškao se "E vidiš to je već dobar predlog za nagradu. Ja sam za. Nemam ništa protiv toga da sredim podrum i onda da me nagradiš sa dobrim sexom. Možda ja jesam vampir, ali sam pre svega muško. Pa može li tako?" Gledao je u nju. Nije joj više čuo misli.

149Damon's house - Page 6 Empty Re: Damon's house Tue Aug 09, 2011 7:09 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Može," nasmešila se i klimnula glavom.Nekako je znala,da če hteti to za to je i rekla ono."Ali ču doči dole,da pogledam kako si sredio.Možda bi me prevario samo,da bi dobio jedan dobar sex."

150Damon's house - Page 6 Empty Re: Damon's house Tue Aug 09, 2011 8:39 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ma daj Renesmee, nisam ja takav", nasmejao se. "Odoh dole da sredim taj krš za koji kažeš da ga imamo u kući", ustao je sa kreveta. "I nemoj slučajno da me zezneš kad sve sredim, a ti da mi se nećkaš."

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 6 of 28]

Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Create a forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com