Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 3]

1Gradski caffe - Page 2 Empty Gradski caffe Fri Jul 08, 2011 11:09 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
First topic message reminder :

Omiljeni gradski kafic.Uzivajte!


26Gradski caffe - Page 2 Empty Re: Gradski caffe Sun Sep 11, 2011 8:03 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Ja...zao mi je Jerry nisam imao pojma.' Rekao je gledajuci u sto i iskapio pice kada ga je dobio a onda poceo da vrti casu i gleda u nju.

27Gradski caffe - Page 2 Empty Re: Gradski caffe Sun Sep 11, 2011 8:16 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao je u njega "Žao?" Bio je malo zbunjen "O čemu pričaš?"

28Gradski caffe - Page 2 Empty Re: Gradski caffe Sun Sep 11, 2011 8:22 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Ja...' Bilo mu je nezgodno...neprijatno i zao.'Kada se Kler vratila sa puta nasli smo se i...pa poceli smo da se ljubimo,mazimo..znas vec kako ide.' Presekao se.'I morao sam da joj kazem da ne mogu...Zahtevala je odgovor...Verovao sam da ce shvatiti,obicno je...razumna,ali poludela je.Pocela da vise kako sam sovinisticka svinja.Kako sam kao i svi ostali i tako dalje.Odjurila je kuci.' I dalje je gledao u casu. 'Dosao sam kod nje kuci nakon pola sata.Vrata mi je otvorila Lara...' Uzdahnuo je. 'Nisam imao pojma.Svarno...ja...Izvini.'

29Gradski caffe - Page 2 Empty Re: Gradski caffe Sun Sep 11, 2011 8:30 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao ga je bezvoljno "U redu je. Rekla mi je da neće da me vidi i to preko poruke." Slegnuo je ramenima "Ne krivim je. Sam sam kriv."

30Gradski caffe - Page 2 Empty Re: Gradski caffe Sun Sep 11, 2011 8:38 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Da sam znao ne bih tako otisao tamo.' Uzdahnuo je i narucio jos jedno pice. 'Povredjena je.' Rekao je tiho. 'Kada me je videla prvo je bila iznenadjena,a onda...kao da je nesto puklo.' Uzdahnuo je. 'Ako ti je ista lakse ni Kler ne zeli mene da vidi,a Lara joj nije ni rekla koja je njena 'uloga' u svemu ovome.Kad to sazna verovatno ce da me ubije.'

31Gradski caffe - Page 2 Empty Re: Gradski caffe Sun Sep 11, 2011 8:48 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Znam da je povređena. Sad sigurno misli da je baš sve bila laž i da sam sve uradio zbog opklade. A nije tačno. U startu je bila u pitanju opklada, ali kasnije nije. Stvarno sam se zaljubio u nju. Ali to mi sad ništa ne znači. Povredio sam je i neće mi oprostiti." Odgurnuo je kafu i sa Jimom naručio i sebi piće. "Nisi ti kriv. Saznala bi pre ili kasnije. I sam sam hteo da joj kažem, ali nisam stigao."

32Gradski caffe - Page 2 Empty Re: Gradski caffe Sun Sep 11, 2011 8:50 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Ne znam sta da ti kazem.Ne znam da li ima svrhe da ista kazem.Ali samo znam da ja Kler ne mogu tek tako da pustim da...da...' Nije znao ni kako da zavrsi.

33Gradski caffe - Page 2 Empty Re: Gradski caffe Sun Sep 11, 2011 8:58 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"I nemoj. Ti nisi uradio ništa loše da tebe krivi. Ja sam pristao na opkladu, a ne ti."

34Gradski caffe - Page 2 Empty Re: Gradski caffe Sun Sep 11, 2011 9:01 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Voli te.' Rekao je i pogledao ga u oci. 'Ne bi ni ti trebao tek tako da je pustis.'

35Gradski caffe - Page 2 Empty Re: Gradski caffe Sun Sep 11, 2011 9:09 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Znam", popio je svoje piće. "Ali ja sam napravio grešku i sad je ta ljubav postala mržnja. Povredio sam je. Ne želi da me vidi i njeni ne znaju za mene pa neću da joj pravim probleme."

36Gradski caffe - Page 2 Empty Re: Gradski caffe Sun Sep 11, 2011 9:11 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Ne moras da ides kod nje kuci.Odes negde gde ne moze da te izbegne.' Predlozio je. 'Ona se cini kao mirna.Nece nigde praviti scenu.'

37Gradski caffe - Page 2 Empty Re: Gradski caffe Sun Sep 11, 2011 9:20 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Neće, zato što ona nigde neće ni izaći. Ne voli da izlazi."

38Gradski caffe - Page 2 Empty Re: Gradski caffe Sun Sep 11, 2011 9:22 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'To jeste problem.' Namrstio se. 'A Kler zna za tebe ili ne?'

39Gradski caffe - Page 2 Empty Re: Gradski caffe Sun Sep 11, 2011 9:30 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Zna, ali ne znam da li zna da smo bili u vezi. Videla nas je zajedno jednom na bazenu kad je odvukla Laru da razgovaraju."

40Gradski caffe - Page 2 Empty Re: Gradski caffe Sun Sep 11, 2011 9:33 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Pa valjda joj je rekla nesto.' Zamislio se. 'Znam da je Kler rekla da joj otac uglavnom radi prepodne.Mozda mozes tada da je uhvatis na samo.'

41Gradski caffe - Page 2 Empty Re: Gradski caffe Sun Sep 11, 2011 9:43 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Loša stvar je što i ja radim prepodne, a Lara ide u školu."

42Gradski caffe - Page 2 Empty Re: Gradski caffe Sun Sep 11, 2011 9:46 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Ponovo je poceo da mozga.'A da je presretnes kad se vraca iz skole?'

43Gradski caffe - Page 2 Empty Re: Gradski caffe Sun Sep 11, 2011 10:01 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Misliš da bi mi to pomoglo? Da je neću uplašiti i oterati od sebe? Ipak ona još uvek ide u školu, a ja sam stariji od nje. Ni sam ne znam zašto sam joj se svideo pored svih tih mladića."

44Gradski caffe - Page 2 Empty Re: Gradski caffe Mon Sep 12, 2011 11:17 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Ne verujem da ce se uplasiti tebe.' Rekao je blago. 'Klar mi je jednom pricala o sestri,mada nije spominjala ime.Rekla je da je imala neki incident sa nekim momkom u prvom srednje.Odmah sam pomislio na silovanje,ali ona je rekla da nije nista slicno tome,ali nije htela da mi kaze sta je.Kler obicno ne laze,tako da ne sumnjam da mi je rekla istinu,ali to je verovatno razlog sto je izbegavala momke.Rekla mi je da je dosta povucena....Boze kako nisam nista povezao.'

45Gradski caffe - Page 2 Empty Re: Gradski caffe Mon Sep 12, 2011 7:22 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Bio sam joj prvi. U to sam 100% siguran." Vrteo je svoju čašu od viskija. "To mi nije rekla. Samo mi je rekla da joj momci ne prilaze jer nije slobodna kao njena sestra. Što je mogu ti reći tačno. Tvoja Kler je baš bučna, dok je Lara tiha. Nikad ne bih rekao da su sestre i još manje da je ona Kler sa bazena tvoja Kler. Ni ja to nisam povezao." Pogledao je "Mike? Šta je sa njim i plavušom? Rekao si da je ona Klerina drugarica."

46Gradski caffe - Page 2 Empty Re: Gradski caffe Mon Sep 12, 2011 7:35 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'To je novost.' Rekao je zainteresovano.'Nisi nam to spomenuo.' Zagledao se u njega. 'Cekaj ti si upoznao Kler?' Upitao je iznenadjeno. 'Nisam se cuo sa Mike-om.Inace Miranda je crvenokosa,al to je manje bitno.Ne znam da li je ovo doslo do nje.'

47Gradski caffe - Page 2 Empty Re: Gradski caffe Mon Sep 12, 2011 7:38 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pa ona nije kao ostale ženske sa kojima sam bio. Zato vam to nisam ni pomenuo. Nije džentlmenski", slegnuo je ramenima. "Da, jednom na bazenu."

48Gradski caffe - Page 2 Empty Re: Gradski caffe Mon Sep 12, 2011 7:46 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'To znam.' Nasmesio se. 'Cucu se posle sa Mike-om da vidim sta ima kod njega.' Klimnuo je glavom pribilezivsi to za sebe. 'I sta si odlucio da radis?'

49Gradski caffe - Page 2 Empty Re: Gradski caffe Mon Sep 12, 2011 7:58 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pa za početak idem kući da probam da bar malo odspavam pošto sinoć nisam, a onda ću da vidim koji od tvojih saveta da poslušam."

50Gradski caffe - Page 2 Empty Re: Gradski caffe Mon Sep 12, 2011 8:01 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Klimnuo je glavom.'Pametno.Popij nesto za spavanje.' Predlozio je.'Ako ti nesto bolje padne na pamet necu se ljutit.' Rekao je trudeci se da se nasali.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com