Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 13]

1Liquid Nightclub - Page 3 Empty Liquid Nightclub Sun Jun 26, 2011 9:41 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Liquid Nightclub - Page 3 Liquid_jerseyevents_470x320


51Liquid Nightclub - Page 3 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Jun 28, 2011 12:13 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Izbrojao je do deset i duboko udahnuo "Izvini, stvarno... Nije trebalo to da kažem. Oprosti."

52Liquid Nightclub - Page 3 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Jun 28, 2011 12:18 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Sklonila je kosu sa lica i pogledala ga u oci. "Uredu je." osmehnula se blago,trudeci se da malo pusti atmosferu."Idem samo do toaleta." rekla je dovoljno glasno da je cuje.Htela je i njemu i sebi da da par trenutaka da se saberu.Otisla je do njihovog stola po torbicu i usput popila nekoliko gutljaja koktela da ovazi grlo,a onda produzila ka toaletu i dugo se gledala u ogledalo.

53Liquid Nightclub - Page 3 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Jun 28, 2011 12:23 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Otišao je do stola i iskapio svoj viski, naručio je još jedan i odmah je popio i njega. "E jesam idiot. Pa gore nisam mogao da uprskam. Normalno da će da pobegne." Pogledao je u pravcu toaleta i naručio je još jedan viski. Svaka čast! Iako je besneo zbog onog što joj je rekao, negde duboko u sebi znao je da ne besni zato što neće spavati sa njom već zato što je možda više nikada neće videti, ali to nije hteo da prizna sebi.

54Liquid Nightclub - Page 3 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Jun 28, 2011 12:30 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Duboko je udahnula.Pa zar je to stvarno tako lose?Imas 19 godina sta imas da cekas?Ocigledno da i ti njega zelis.Bar sam to priznala sebi. Uzela je karmin i ponovo ga nanela. On je bar iskren.I onako svi hoce to,cemu laganje? Setila se njegovih poljubaca i to kako mu je bila blizu i ponovo je osetila zmarce. Jos jednom je duboko udahnula,prosla prstima kroz kosu koja je i onako bila u haosu i nabacila neki osmeh.Vratila je karmin u torbu i otisla nazad do njihovog stola."Evo me." nasmesila se i sela uzimajuci svoj koktel.Bilo joj je krivo sto nije narucila martini ali nije mogla da zna da bi joj trebalo nesto sa vise od 4% alkohola.

55Liquid Nightclub - Page 3 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Jun 28, 2011 12:35 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao je u nju kada se vratila i odmah je znao da se ne smeši iskreno. Video je toliko glume u sudnicama da mu nije bio potreban tumač lica. "Još jednom se izvinjavam za ono i mislim da je bolje da odem kući."

56Liquid Nightclub - Page 3 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Jun 28, 2011 12:40 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Rekla sam da je uredu." rekla je iskreno i "Ali..." htela je da kaze nesto kada je cula drugi deo recenice ali se predomislila i skrenula pogled.Pa hoce da ide.Sta sad tu mozes.Bas znas kkao da se ponasas nema sta.I onda se cudis sto se niko ni ne trudi da ti pirdje.Lepo je Kler rekla,ponasam se kao santa leda. Pomislila je tuzno "Uredu." rekla je i dalje ne gledajuci u njega.

57Liquid Nightclub - Page 3 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Jun 28, 2011 12:49 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Popio je viski koji je naručio i pozvao je barmena da plati. Pa Jim i Mike će se dobro ismejati kada čuju šta sam uradio. Koji sam ja idiot.

58Liquid Nightclub - Page 3 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Jun 28, 2011 12:53 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Popila je jos par gutljaja koktela koliko joj je ostalo i pogledala ga.Predpostavljala je da ga vise nece videti i cinjenica da joj je to tesko palo zabrinjavala je.Ovo je drugi put da ga vidi a razvila je poprilicno snazna osecanja prema njemu.Gledala je u praznu casu dok je cekala da konobar dodje.

59Liquid Nightclub - Page 3 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Jun 28, 2011 1:03 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Dao je konobaru svoju karticu. Nije smeo da je pogleda i osećao se nekako posramljeno zbog onoga što je rekao. Bilo ga je sramota što joj je otkrio svoje želje i fantazije u vezi nje. Znao je da će odbiti da se opet vide i pomirio se sa tim da je izgubio opkladu. Pa ja sam star za nju. Šta sam očekivao, da mogu da šetam srednjoškolku? Svašta! Njoj treba neko ko je njenih godina.

60Liquid Nightclub - Page 3 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Jun 28, 2011 1:09 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je i uzdahnula je.Bilo joj je gotovo neshvativo da muzika i dalje moze da se cuje i da sve izgleda kao pre.Kao da se nista nije desilo."Jerry?"

61Liquid Nightclub - Page 3 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Jun 28, 2011 1:11 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Vrteo je čašu po stolu "Molim?"

62Liquid Nightclub - Page 3 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Jun 28, 2011 1:19 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Prosla je rukom kroz kosu."Izvini.Zao mi je sto je onako ispalo,sto sam onako reagovala i..." Sta bih jos mogla da mu kazem?Kler bi ga verovatno jednostavno poljubila.Ona uvek zna sta da uradi. "Bilo mi je stvarno lepo veceras.Izvini." ponovila je,ustala od stola i krenula ka izlazu.

63Liquid Nightclub - Page 3 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Jun 28, 2011 1:31 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Laro ovde sam ja ispao prost i ti si reagovala kao što bi reagovala kao i svaka druga pristojna devojka. Nema potrebe da se izvinjavaš. Ja sam taj koji je pogrešio ne ti. Izvini," gledao je u nju dok je čekao barmena da se vrati.

64Liquid Nightclub - Page 3 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Jun 28, 2011 1:32 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Okrenula se i pogledala ga "Nekoliko puta sam rekla da je uredu."

65Liquid Nightclub - Page 3 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Jun 28, 2011 1:41 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Znam da nije u redu. Nije trebalo ono da kažem."

66Liquid Nightclub - Page 3 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Jun 28, 2011 1:44 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Ma nek ide sve do djavola! Odlucnim korakom je dosla do njega,gotovo domarsiravsi i poljubila ga.

67Liquid Nightclub - Page 3 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Jun 28, 2011 1:50 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Iznenadila ga je poljupcem i nije znao kako da reaguje. Malo je zakasnio sa uzvraćanjem poljupca, ali je na kraju to učinio.

68Liquid Nightclub - Page 3 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Jun 28, 2011 1:54 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Bilo joj je drago da je konacno ona njega iznenadila i zbunila iako se plasila da je ne odgurne od sebe.Nasmesila se kad joj je uzvratio i nastavila da ga ljubi.

69Liquid Nightclub - Page 3 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Jun 28, 2011 2:10 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Već je popio tri viskija i nije hteo da se opterećuje mislima zašto ga je poljubila već je samo nastavio da je ljubi i grli kao na podijumu.

70Liquid Nightclub - Page 3 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Jun 28, 2011 2:12 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Zagrlila ga je uzvracajuci mu poljupce.Htela je da se osigura da ce se ponovo videti.Mnogo joj se svidjao,cak i vise od toga.

71Liquid Nightclub - Page 3 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Jun 28, 2011 2:20 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Odvojio je usne od njenih kako bi došao do daha. Sam sebe je iznendaio zbog toga jer se pre nikad nije trudio da toliko ljubi neku devojku. "Mogu li da te nazovem sutra?" Iskoristio je 'odmor' da ispita teren.

72Liquid Nightclub - Page 3 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Jun 28, 2011 10:58 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je u oci i nasmesila se "Naravno." Bilo joj je drago sto je to pitao i sto nece samo pobeci od nje.

73Liquid Nightclub - Page 3 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Jun 28, 2011 9:38 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se gledajući u nju. Bilo mu je drago što ga nije otkačila.

74Liquid Nightclub - Page 3 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Jun 28, 2011 9:39 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Oduvala je pramen kose sa lica i pogledala ga u oci,pa ga jos jednom poljubila i zatim se odvojila od njega."Onda se cujemo sutra." nasmesila se.

75Liquid Nightclub - Page 3 Empty Re: Liquid Nightclub Tue Jun 28, 2011 9:53 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Iznenadila ga je i sa drugim poljupcem koji nije očekivao kao ni prvi pa je samo zbunjeno klimnuo glavom kao potvrdu na njeno pitanje.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 13]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com