Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 17]

1Bazen - Page 3 Empty Bazen Wed Jun 22, 2011 8:26 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
First topic message reminder :

Bazen - Page 3 4q66gi



Last edited by *Bella Swan* on Thu Jun 23, 2011 8:30 pm; edited 1 time in total


51Bazen - Page 3 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 12:57 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Umm neki koktel?" rekla je upitno.Konobar je pogledao 'Najvise se uzima Sex on the beach i...' poceo je "Moze taj." nije zelela da bira.Uvek je vise volela samo jednu opciju.

52Bazen - Page 3 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 1:05 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se uglovima usana zbog koktela koji je uzela. Više zbog njegovog imena nego zbog nečeg drugog.

53Bazen - Page 3 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 1:07 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Konobar je otisao da im donese pica.Pogledala je u njega,pa je spustila torbu na stolicu do sebe.Znala je da treba nesto da kaze.To tako ide Laro,pricaj nesto.Ali nije joj nista pametno padalo na pamet pa je resila da ceka da on nesto kaze.Bilo joj je neprijatno i stalno je skretala pogled sa njega na unutrasnjost kafica pa ponovo na njega.

54Bazen - Page 3 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 1:18 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Znači ja sam taj koji mora prvi da počne sa pričom i da načini prvi korak. Ok. Nije znao kako da se ponaša jer je uvek bio u društvu zgodnih devojaka koje su i same flertovale sa njima. Nije morao sve sam da radi. Davale su mu signale, a ona je samo skretala pogled. "Pa zašto jedna tako lepa devojka sedi sama na plaži i čita knjigu?"

55Bazen - Page 3 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 1:21 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je i nasmesila se "Pa volim da citam,a lep je dan i htela sam da budem malo napolju.Ne volim guzve na plazi,vise volim da ostanem kada svi odu pa se onda kupam,do tada citam."slegla je ramenima i dalje se smeseci.

56Bazen - Page 3 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 1:26 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Zanimljivo. Kupa se kada je sama na plaži. Smešio se "A šta čitaš?"

57Bazen - Page 3 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 1:28 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Trenutno Romea i Juliju." nasmesila se pomalo postidjeno."Cesto je citam."

58Bazen - Page 3 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 1:34 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se "Ja je nisam čitao ni kad mi je bila lektira. Više sam bio za film."

59Bazen - Page 3 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 1:35 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesila se "I filmovi su lepo uradjeni,gledala sam vise verzija,ali mi je ipak draze da procitam original."

60Bazen - Page 3 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 1:43 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ja nemam vremena za to. Jedina knjiga koju mogu da čitam to su policajski izveštaji i izjave svedoka." Nasmešio se Što li joj pa pričam šta radim? To nikog ne zanima, osim mene.

61Bazen - Page 3 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 1:44 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ti si advokat?" upitala je zainteresovano.

62Bazen - Page 3 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 2:44 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Da," nasmešio se. "Mnogima je to dosadan posao, ali ja ga volim. Čime se ti baviš?"

63Bazen - Page 3 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 7:47 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne smatram da je pravo dosadno." nasmesila se "Ja?Pa jos uvek nicim.Zavrsavam strednju" nasmesila se polaskana sto je mislio da je dovoljno stra da se vec bavi necim.

64Bazen - Page 3 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 7:26 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
E divota. Srednjoškolka. Tačno ću da ubijem Jima. Gde ja da spavam sa klinkom? Možda sam spavao sa dosta žena, ali sa devojkom koja ide u srednju sam poslednji put spava onda kad sam i ja bio u srednjoj. Ovo nije u redu. Odustajem od opklade. Blago joj se osmehnuo kada je konobar doneo pića. "Koju srednju?"

65Bazen - Page 3 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 7:58 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Gimnaziju." nasmesila se "Nisam bila sigurna sta cu dalje,pa mi je to bilo najlakse.Sada ucim za prijemni."

66Bazen - Page 3 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 8:12 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Lepo," uzeo je gutljaj viskija. "Za koji fakultet?"

67Bazen - Page 3 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 8:29 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ekonomiju." nasmesila se i otpila malo koktela

68Bazen - Page 3 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 8:41 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Zanimljivo," smešio se. Pitao se šta sad da radi.

69Bazen - Page 3 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 8:45 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Otpila je jos koji gutljaj i pogledala u njega.Ima divne oci. Konostatovala je za sebe.Zapravo je stvarno lep.Pitam se koliko ima godina ako vec radi kao advokat.Sigurno preko 23 Tisina se oduzila pa je resila da je sama prekine ovaj put.Mesala je pice i gledala u cevcicu dok je pricala. "Hvala na picu." htela je da kaze jos nesto ali nije imala pojma sta.

70Bazen - Page 3 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 8:55 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Kako da spavam sa srednjoškolkom? Pitam se šta je Jim smislio, ako izgubim opkladu. Mislim da ne može biti ništa gore od mesec dana celebata. Hteo je da odustane, ali mu je i bila lepa pa se dvoumio oko toga šta da radi. "Nema na čemu."

71Bazen - Page 3 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 8:59 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Popila je koktel do kraja i pgledala napolje na bazen.Videla je da se vecina kupaca razilazi jer je vec bilo oko 19h.

72Bazen - Page 3 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 9:05 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pratio je njen pogled pitajući se kako da joj uzme broj telefona za svaki slučaj, ako odluči da ide dalje. "Moraš da ideš?"

73Bazen - Page 3 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 9:07 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala je u njega. "Ne bas,samo sam htela malo da plivam pre nego sto odem kuci." nasmesila se

74Bazen - Page 3 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 9:13 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"A da. Ti plivaš kada svi odu," nasmešio se.

75Bazen - Page 3 Empty Re: Bazen Thu Jun 23, 2011 9:15 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmejala se "Pa kada je guzva ne mozes ni da se okrenes a da se ne sudaris sa nekim,a kada se malo razidju mogu da plivam u miru."

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 17]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com