Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 38 of 39]

1Lara Mallory's house - Page 38 Empty Lara Mallory's house Wed Jun 22, 2011 7:56 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
First topic message reminder :

Lara Mallory's house - Page 38 2cy1vkh

Lara :
Lara Mallory's house - Page 38 2dkahr7

Pahuljica :
Lara Mallory's house - Page 38 2rzcnbm



Last edited by *Bella Swan* on Tue Jul 26, 2011 9:01 pm; edited 1 time in total


926Lara Mallory's house - Page 38 Empty Re: Lara Mallory's house Fri Sep 09, 2011 6:46 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se kad je pročitao njenu poruku negde oko 10h.
Nema na čemu. Hvala (: Vidimo se :*

927Lara Mallory's house - Page 38 Empty Re: Lara Mallory's house Fri Sep 09, 2011 6:58 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Zaboravila sam da zahvalim sto si i sredio haos u kuhinji.Trebam da obavim jos neke stvari.Vidimo se oko 16h. Rekla je i pocela nesto da sredjuje cekajuci 4 sata.

928Lara Mallory's house - Page 38 Empty Re: Lara Mallory's house Sat Sep 10, 2011 10:20 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
_________________________________________________________________________

Cim je dosla kuci Kler je spopala.'Gde si do sada!?' Lara je prevrnula ocima."Nisam mogla ranije da dodjem.Nisam ni ja obesena na civiluk da odmah doletim,treba mi malo vremena." Kler je uzdahnula 'Dodji gore.' Rekla je i povukla je do njene sobe."Kako je bilo u Parizu?" Upitala je Lara,ali je ova samo odmahnula glavom.'Nebitno je.Slusaj ovo.' Rekla je i pocela da prica kako je cim je dosla otisla da se nadje sa Jimom i kako su poceli da se maze i vamo tamo i on joj kaze da ne moze.'Zamisli molim te!Ne moze!Naravno pocela sam da ga ispitujem zasto,i onda se smilovao da mi odgovori da je zbog opklade.Zamisli!Zbog opklade!' Uzdahnula je i nastavila celu pricu o opkladi i Jimovom drugu,nekoj devojcici sa bazena i to kako se njegov drug frajer neckao da li da prihvati opkladu pod uslovima da ne moze da spava sa drugim zenama.Lari je sve to bilo poznato,previse poznato ali je ubedjivala sebe da je to samo slucajna podudarnost.Kada je Kler zavrsila rekla joj je onu standardnu."Muskarci su svinje." Slegla je ramenima kao da to sve objasnjava. "On i nije toliko kriv,mada nije ni nevin,ali 7 dana ce vrlo brzo da prodje." 'Nije u tome stvar.' Uzdahnula je Kler.'Nisam sigurna da zelim da nastavim da se vidjam sa njim.' "Ne znam sta da ti kazem." Rekla je i uzdahnula kada je cula zvono na vratima.Pogledala je na sat i videla da je tek 19:30 tako da nije Jerry."Ja cu." Obratila se Kler i otisla do vrata.Otvorila ih je a na njima je stajao Jim.Jerry-jev drug Jim.Odjednom joj je sve postalo jasno i u grudima je steglo.Videla je da je Jim zbunjen koliko i ona,a onda je i on povezao stvari."Kler je na spratu u sobi.Prva vrata levo na spratu,mada nisam sigurna da zeli da te vidi." Rekla je tupo.'Laro...' Poceo je Jim,a ona je samo odmahnula glavom i bez reci otisla u kuhinju,a zatim u svoju sobu gde se zakljucala.Ni sama nije znala koliko je plakala.Bila je sva mokra,sto od suza,sto od znoja.Nije mogla da veruje da je sve bila jedna velika laz.Opklada.Ispravila je sebe.Skinula je sve sa sebe i otisla pod tus,ali ni to joj nije pomoglo.Kada je izasla obukla je jednu od onih majci koje su joj bile velike i koje su mogle da prodju i kao haljinica,dosezala joj je do pola butina.Lezala je na krevetu i razmisljala i dalje placuci i mazeci Pahuljicu dok suze nisu presusile.

929Lara Mallory's house - Page 38 Empty Re: Lara Mallory's house Sat Sep 10, 2011 10:32 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pošto mu se nije javila da je nešto iskrslo došao je do nje oko 21h kao što su se dogovorili. Na sebi ima crne pantalone i običnu tamno plavu košulju. Pozvonio je i naslonio se na zid dok je čekao da mu otvori.

930Lara Mallory's house - Page 38 Empty Re: Lara Mallory's house Sat Sep 10, 2011 10:35 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Planirala je da ne otvara,ali kako niko nije izasoa da otvori uzdahnula je i sila.U ogledalu se pogledala i videla da se ne vidi da je plakala,izgledala je nekako tupo.Kao nakon onoga. Pomislila je u sebi i samo slegla ramenima.Sta je bilo za ocekivati? Otvorila je vrata i samo stajala kao zaledjena kada je videla da je on.

931Lara Mallory's house - Page 38 Empty Re: Lara Mallory's house Sat Sep 10, 2011 10:39 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao je u nju. "Nisi mi ništa javila pa sam došao, ali, ako ne možeš da izađeš otići ću."

932Lara Mallory's house - Page 38 Empty Re: Lara Mallory's house Sat Sep 10, 2011 10:43 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je bledo kao da nema pojma o cemu prica.Po glavi su joj se samo motali njihovi zajednicki trenutci,od onog prvog na bazenu.Najlepsa devojka...jedina u belom bikiniju...divna si...ovo je magija...ti si kao carobnica...svidjas mi se...VOLIM TE... Zatvorila je oci na nekoliko trenutaka da se smiri,a onda ih ponovo otvorila i pogledala ga."Ne,mislim da ne mogu izaci." Rekla je sto je hladnije mogla.

933Lara Mallory's house - Page 38 Empty Re: Lara Mallory's house Sat Sep 10, 2011 10:54 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nije mu bilo jasno zašto je tako hladna prema njemu i što se tako ponaša. Pitao se zašto mu se nije javila. Pre se uvek javljala i sad mu je bilo čudno što je zaboravila. "U redu." Pitao se da li sme da je poljubi, ali s obzirom kako ga je gledala odustao je od toga.

934Lara Mallory's house - Page 38 Empty Re: Lara Mallory's house Sat Sep 10, 2011 10:58 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Zagledala se jos jednom u te oci koje su je zavele i koje je volela,prosto do obozavanja."Pa zbogom Jerry." Trudila se da zvuci normalno.Znala je da ce preplakati celu noc i nije je bilo briga,ali nek je prokleta ako ce plakati pred njim.Setila se kada je dosao u njenu sobu i kad su pricali o onoj knjizi.Bila je uverena da je voli.Kako sam mogla toliko da se prevarim?

935Lara Mallory's house - Page 38 Empty Re: Lara Mallory's house Sat Sep 10, 2011 11:05 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Zbogom? Šta to treba da znači? Da li ona to raskida sa mnom? Ne. Zašto? Šta sam sad uradio? Oči su mu bile tužne dok ju je gledao. "Zbogom." Okrenuo se i otišao do svojih kola.

936Lara Mallory's house - Page 38 Empty Re: Lara Mallory's house Sat Sep 10, 2011 11:09 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Ugrizla se za usnu dok ga je gledala.Kako moze da izgleda tako tuzno.Nije nista porekao.Zna da znam,ocigledno inace ne bi tek tako otisao.Kakva sam ja glupaca.Ne znam sta sam ocekivala.Da dodje i ponudi mi savrsenu pricu,savrseno objasnjenje. Uzdahnula je i naslonila se na okno vrata.

937Lara Mallory's house - Page 38 Empty Re: Lara Mallory's house Sat Sep 10, 2011 11:13 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Još jednom ju je pogledao pitajući se šta joj je sestra mogla reći pa da se ona tako ponaša prema njemu kad je pre samo nekoliko sati sve bilo savršeno. Seo je u kola i odvezao se nazad svojoj kući.

938Lara Mallory's house - Page 38 Empty Re: Lara Mallory's house Sat Sep 10, 2011 11:17 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Usla je unutra i zatvorila vrata.Teturavo je dosla do svoje sobe i zakljucala se unutra.Bacila se na krevet ponovo placuci.Mogla je da kaze Kler da je ona 'jadnica' koju je njen tzv decko izabrao ali bi je to razbesnelo i ko zna sta bi uradila i Jimu i Jerry-u.Zagrlila je jastuk i plkala dok se nije uspavala.

939Lara Mallory's house - Page 38 Empty Re: Lara Mallory's house Sat Sep 10, 2011 11:38 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Kući je sedeo i mozgao i nikako nije mogao da shvati šta je uzrok njenog tako hladnog ponašanja pa je rešio da joj pošalje poruku. Mogu li da znam šta se desilo? Šta sam sad uradio da se onako ponašaš prema meni? I šta je značilo ono 'zbogom'?

940Lara Mallory's house - Page 38 Empty Re: Lara Mallory's house Sat Sep 10, 2011 11:42 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Oko ponoci se probudila i videla poruku kada je htela da pogleda koliko je sati.Nemoj se praviti da ne znas.Predstava je zavrsena Jerry.Pobedio si!Cestitam! Poslala mu je poruku a zatim otisla u wc i popila nekoliko gutljaja vode,a zatim se vratila u sobu i ponovo legla.

941Lara Mallory's house - Page 38 Empty Re: Lara Mallory's house Sat Sep 10, 2011 11:44 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nije mu bilo jasno šta joj to znači. Pomislio je na opkladu, ali nije video kako bi ona to mogla da sazna. Stvarno ne znam o čemu pričaš. Kakva predstava? Zašto mi čestitaš?

942Lara Mallory's house - Page 38 Empty Re: Lara Mallory's house Sat Sep 10, 2011 11:48 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Predpostavljam da stvarno izgledam kao tolika glupaca.Koliko sam ja shvatila trebalo je samo da spavas sa mnom,da nije doslo do promene Jerry?Mozda bi trebao da me zavlacis jos koji dan,ha?E pa zao mi je.Jednu opkladu si dobio uz moju 'pomoc',drugu neces veruj mi. Nije joj bilo drago sto zvuci toliko povredjeno i ljutito,ali nije mogla da se suzdrzi i poslala mu je poruku.

943Lara Mallory's house - Page 38 Empty Re: Lara Mallory's house Sat Sep 10, 2011 11:55 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Sve mu je bilo jasno i pitao se kako je saznala za to. Moramo da razgovaramo.

944Lara Mallory's house - Page 38 Empty Re: Lara Mallory's house Sat Sep 10, 2011 11:58 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Ne vidim o cemu.Meni je sve jasno.Prolazna zabava,verujem da to nije nista novo za frajera kakav si ti.Ne zelim da te vidim. Poslala mu je i to i vratila telefon na nocni stocic.Suze su joj ponovo tekle niz lice i resila je da sebi veceras da oduska,ali od sutra zbog njega nece proliti ni jednu suzu,kao ni zbog ni jednog drugog muskarca.

945Lara Mallory's house - Page 38 Empty Re: Lara Mallory's house Sun Sep 11, 2011 12:04 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Pročitao je njenu poruku i nije joj odgovorio ništa. "Nisi mi bila prolazna zabava", rekao je za sebe i rešio da joj više ne šalje poruke kad već ne želi da ga vidi.

946Lara Mallory's house - Page 38 Empty Re: Lara Mallory's house Sun Sep 11, 2011 12:07 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Ujutru se probudila umorna i nije imala pojma sta ce sa sobom.Da se ono nije desilo zvala bih ga i dogovorila se nesto sa njim.Ili u prevodu,zvala bih ga i dosadjivala mu koliko god je mogao da trpi.To se desilo.Ono sto zelis nije bilo stvarno.Shvati to! Duboko je udahnula i otisla do kupatila.Umila se nekoliko puta ledenom vodom a onda se vratila u sobu.Uzela je oba buketa koja je dobila od njega i bacila ih,a zatim iz telefona izbrisala sve njegove poruke i njegov broj.To i nije bilo nesto s obzirom da ga je znala na pamet,ali bar je nesto radila.

947Lara Mallory's house - Page 38 Empty Re: Lara Mallory's house Fri Sep 16, 2011 6:41 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Parkirao je kola ispred zgrade i popeo se gore do njenog stana pa je pozvonio. Naslonio se na zid čekajući da mu otvori.

948Lara Mallory's house - Page 38 Empty Re: Lara Mallory's house Fri Sep 16, 2011 7:00 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Lezala je na kaucu u dnevnoj sobi i plakala.Vise bi joj odgovaralo da je mogla da se sklupca,ali to nije mogla od povreda tako da je lezala na ledjima.Na levoj ruci je imala langetu jer joj je podlakticna kost napukla,na desnoj podkolenici gips jer je bila polomljena.Desna ruka joj je bila prebacena preko ociju trudeci se da obrise suze,ali su prebrzo nadolazile.Ispod desnog oka je imala masnicu velicinu pesnice koja je tek pomodrila,a preko leve slepoocnice gadnu posekotinu koju su morali da usiju i jos mnogo sitnih modrica i posekotina.Stomak je boleo i to je najvise ubijalo,to sto vise nema te bebice.Nikada nije imala ambiciju da bude mlada majka,zapravo retko je uopste razmisljala o majcinstvu i braku i slicnim stvarima,ali kada je saznala da nosi Jerry-jevu bebu nije joj ni palo na pamet da je pobaci.Nije mogla da ubije nevinu malu bebu.Bez obzira na to sto ona njemu nije nista znacila,on njoj jeste,a nije imala nista njegovo osim dve porukice koje je dobila u cvecu.Njihova 'veza' bas i nije dosla do dela kada dele jedno drugom poklone.Mojoj maloj...Razmisljala je i oteo joj se jos jedan jecaj.Glava je bolela,sto od sudara,a sto od muzike koju je pustila da tresti dovoljno jako da joj ne dopusti da razmislja,ali ne dovoljno jako da joj komsije zvone i mole da utisa,ali joj nije pomogla.Opet je razmisljala,a od nje je samo jos vise bolela glava,ali nije imala snage da ustane i ugasi je.Kada je cula zvono predpostavila je da je dostavljac hrane koju je narucila.Polako je ustala i uzela staku."Samo malo,da uzmem novcanik!" Proderala brisuci suze da ne ode.Predpostavila je da ce on pomisliti da je neko pretukao,ali nije je bilo briga.Polako je dosla do vrata i otvorila,a onda se zaledila gledajuci u Jerry-a.

949Lara Mallory's house - Page 38 Empty Re: Lara Mallory's house Fri Sep 16, 2011 7:19 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao je u nju kada mu je otvorila vrata. David mu je rekao da je povređena, ali nije ni predpostavio da je toliko ozbiljno. Da će izgledati tako krhko da je umesto reči optužbe koje je spremio za nju dok se vozio do njenog stana poželeo je da je zagrli i zaštiti. Nije je video dva meseca i mislio je da je polako počeo da je zaboravlja iako je često mislio na nju, ali srce mu je zalupalo jače čim ju je ugledao. Oči su mu bile tužne zbog deteta. Nije mu čak ni rekla da čeka njegovo dete i to ga je bolelo. "Dobar dan", rekao je tiho i hladno.

950Lara Mallory's house - Page 38 Empty Re: Lara Mallory's house Fri Sep 16, 2011 7:28 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nije imala snage da se sada nosi jos i sa ovim.Nije imala snage da bude hladna i da glumi da joj je dobro i da joj vise nije stalo do njega.Smrcnula je nimalo damski,znala je ali jedva je zadrzavala suze.Muzika je i dalje pevala i to joj je smetalo.
'I've been cheated by you since I don't know when
So I made up my mind, it must come to an end
Look at me now, will I ever learn
I don't know how, but I suddenly lose control
There's a fire within my soul'

"Sta trazis ovde?" Upitala je umesto pozdrava.
'Just one look and I can hear a bell ring
One more look and I forget everything'

Okrenula mu je ledja ostavivsi otvorena vrata da udje ako hoce i otisla do police sa muzickim playerom.Probala je da ga ugasi nekoliko puta zdravom rukom,ali kako je ona drhtala,a vid joj se mutio od suza nije mogla pa ga je samo gurnula sa police i tresnuo je o pod,ali je muzika prestala,a zatim kao da se nista nije desilo okrenula se ka njemu."Sta trazis ovde?" Ponovila je sada tise jer nije morala da se nadglasava sa muzikom.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 38 of 39]

Go to page : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com