Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 31 of 40]

1Jerry Maguire's House - Page 31 Empty Jerry Maguire's House Wed Jun 22, 2011 2:10 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Jerry Maguire's House - Page 31 Canning-vale-houses

Jerry Maguire
Jerry Maguire's House - Page 31 10912508_Chris2



Last edited by Emma Cullen on Wed Aug 24, 2011 9:43 pm; edited 1 time in total


751Jerry Maguire's House - Page 31 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 23, 2011 8:09 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Srećan put? Pa hvala joj", sarkastično se nasmejao. Nazvao je Jim-a i javio mu da ide kod majke i zamolio ga da on pazi na Lanu dok se Mike ne vrati sa puta. Seo je u kola i krenuo do prodavnice po parfem pa onda da nastavi put do svoje majke.

752Jerry Maguire's House - Page 31 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 23, 2011 8:12 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Vrtela se po krevetu.Nije mogla vise da spava.Nije joj bilo jasno kako je mogao da joj kaze tako glupav izgovor.Mogao je lepo da kaze da ne zeli da me vidi.Bilo bi lakse. I dalje nista nije htela da kuva,a juce je zahvaljujuci njihovom susretu zaboravila da ode u market pa je opet pozvla dostavu i narucila pizzu.Ustala je i potrazila sta ce da obuce,ali joj se nista nije oblacilo tako da je ostala u svojoj svetlozelenoj spavacici.Uzela je cebe i odvukla ga do dnevne sobe pa je upalila televizor i pocela da gleda neke gluposti.

753Jerry Maguire's House - Page 31 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 23, 2011 8:25 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Kupio je parfem i krenuo nazad, ali kako je market bio blizu njenih zgrada zaustavio se ispred njene. Pogledao je u prozore i rešio da kad je već tu vidi šta je htela. Tačnije da je vidi još jednom. Popeo se uz stepenice i pokucao na vrata. Na sebi ima farmerice i svetlo plavi džemper sa povrnutim rukavima do laktova.

754Jerry Maguire's House - Page 31 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 23, 2011 8:29 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Ostavila je novcanik na stocicu da ne mora da ga trazi kada joj donesu hranu.Pogledala je na sat i ustanovila da su bas brzi.Uzela je staku koju je pocela da prezire i otisla do vrata,otkljucala ih.Ocekivala je da ce da vidi dostavljaca u narandzastoj uniformi a ne njega.Pogotovo ne nakon one poruke.Nekoliko trenutaka je samo gledala u njega."Zdravo?" Rekla je nesigurno.

755Jerry Maguire's House - Page 31 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 23, 2011 8:31 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao je u nju "Zdravo."

756Jerry Maguire's House - Page 31 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 23, 2011 8:35 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Ostavila je novcanik na komodi pored vrata i pomerila se sa njih u slusaju da hoce da udje."Ucinilo mi se da si rekao da putujes?" Rekla je kao pitanje.

757Jerry Maguire's House - Page 31 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 23, 2011 8:45 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Svratio sam po parfem pa rekoh kad sam već tu da vidim šta želiš?" Pogledao je u nju i dalje stojeći na vratima.

758Jerry Maguire's House - Page 31 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 23, 2011 8:49 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Stan sa vrata izgleda OVAKO nekako. Pogledala ga je i videla da ne namerava da ulazi."Nisam mogla da spavam." Rekla je,ali tek kada je rekla shvatila je koliko to glupo zvuci.

759Jerry Maguire's House - Page 31 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 23, 2011 9:00 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao ju je pomalo zbunjeno. "Ja sam mogao. Zato si me zvala? Da mi kažeš da nisi mogla da spavaš?"

760Jerry Maguire's House - Page 31 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 23, 2011 9:03 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne...Da...Ja...Ne...Ne,nisam te zato zvala." Rekla je kada je konacno uspela da sklopi recenicu.

761Jerry Maguire's House - Page 31 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 23, 2011 9:10 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Gledao je u nju, ali se trudio da je ne gleda u oči. "Nego?" Smireno je upitao.

762Jerry Maguire's House - Page 31 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 23, 2011 9:13 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Pa...Juce je Jenny rekla dosta stvari i...ovaj...pa htela sam da te pitam da li je ista od toga tacno." Rekla je i u tome je dosao dostavljac.'Vi ste narucili pizzu?Stan 12b?' "Jeste." Rekla je i izavadila pare iz novcanika pa mu dala uzimajuci pizzu i stavila je na komodu."Hvala." Rekla je dostavljacu koji je vec odlazio,a onda vratila pogled na Jerry-a.

763Jerry Maguire's House - Page 31 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 23, 2011 9:19 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Sačekao je da dostavljač ode pa ju je pogledao. "A kako ja pa mogu da znam šta je ta ludača rekla da bih ti odgovorio na to pitanje?"

764Jerry Maguire's House - Page 31 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 23, 2011 9:21 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Pa mislim da sam dovoljno pribrana da se secam razgovora koji se desio juce...Siguran si da nije trudna?" Izletelo joj je.

765Jerry Maguire's House - Page 31 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 23, 2011 9:30 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Jesam. Ona uvek pije tablete, a i koristio sam zaštitu i nije mi jasno što se ja pa tebi pravdam. I da je trudna to bi bila moja stvar, a ne tvoja."

766Jerry Maguire's House - Page 31 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 23, 2011 9:35 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Da...da,naravno da jeste.Izvini nemam pravo da guram nos u tvoje stvari." Uglavnom je gledala u njega,ali je i sarala pogledom."Ne bih da te mnogo zadrzavam pa cu odmah da te pitam,i molim te da mi iskreno odgovoris." Duboko je uzdahnula."Ona...ona je bila ljubomorna,bar mi se cini...na mene." Pocesala se po vratu i nervozno je grizla obraz.Pa to je to. "Spominjala je kako je nasla neke poruke i sliku i kako ce te naterati da to bacis i da ces me zaboraviti...da si njen." Pogledala ga je."To je sustina." Rekla je posmatrajuci ga.

767Jerry Maguire's House - Page 31 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 23, 2011 9:43 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Gledao je u nju pažljivo je slušajući. Znao je da Jenny voli da 'njuška', ali nije znao da je sve to našla. "Nema potrebe da me iko na išta tera. Sam sam ih bacio. I nisam njen."

768Jerry Maguire's House - Page 31 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 23, 2011 9:46 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ohh." Rekla je vidno razocarana. "Ja..." Odmahnula je glavom. "Nije bitno.Izvini sto sam te uznemiravala."

769Jerry Maguire's House - Page 31 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 23, 2011 9:57 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Šta ona uopšte hoće? Čini mi se da ni ona to ne zna. Naherio je glavu u stranu i pogledao je. "Ništa. Drago mi je da ti je bolje."

770Jerry Maguire's House - Page 31 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 23, 2011 10:00 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Trebao joj je trenutak da shvati da prica o povredama od nesrece."Izgleda da jeste.Za par dana ce i ovo da mi skinu.Onda moram na vezbe za nogu." Boze sta ja to pricam?Sta vise da mu kazem?Bacio je sve sto ga je iole vezivalo za mene.Jenny je bila budala,paranocicna ili nesto slicno.Ne zeli on nista vise sa mnom.

771Jerry Maguire's House - Page 31 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 23, 2011 10:08 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Blago se osmehnuo. Bilo mu je drago što joj je bolje. Očekivao je da će mu sada reći za dete, da ga je zato zvala. "Želim ti srećan oporavak. I ako je to bilo sve morao bih da krenem. Čeka me dug put vožnje."

772Jerry Maguire's House - Page 31 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 24, 2011 9:19 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Progutala je knedlu."Hvala." Rekla je tiho. "I nista sto je Jenny rekla nije tacno?" Upitala je jos jednom i pogledala ga.

773Jerry Maguire's House - Page 31 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 24, 2011 2:20 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ja sam ti rekao šta je tačno pre tri meseca i ti mi nisi poverovala." Stajao je na vratima i gledao u nju. "A i čemu sve ovo kad ti već imaš drugog dečka?"

P.S. Hahaha jao mi smo malo omašile kuću, umesto da ode kod nje ostao je u svojoj xD

774Jerry Maguire's House - Page 31 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 24, 2011 6:55 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Znala je na sta misli,ali tada nije mogla da mu poveruje.Iznenadila se kada je spomenuo decka.Jasno je Kevinu rekla da ne moze da bude sa njim. "Nemam decka."

775Jerry Maguire's House - Page 31 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 24, 2011 7:19 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ne moraš da me lažeš."

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 31 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com