Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 4 of 40]

1Jerry Maguire's House - Page 4 Empty Jerry Maguire's House Wed Jun 22, 2011 2:10 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Jerry Maguire's House - Page 4 Canning-vale-houses

Jerry Maguire
Jerry Maguire's House - Page 4 10912508_Chris2



Last edited by Emma Cullen on Wed Aug 24, 2011 9:43 pm; edited 1 time in total


76Jerry Maguire's House - Page 4 Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jul 10, 2011 11:56 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"E baš šteta. Moraću da tražim nekog ko mi može pomoći."

77Jerry Maguire's House - Page 4 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 11, 2011 8:36 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Nadam se da ces ga brzo naci i ozdraviti." Nasmesila se.Bilo joj je vruce i to ne samo zbog temperature vazduha jer je unutra radila klima,ali joj je svejedno bilo strasno vruce i kosa joj je smetala.Prebacila je svu kosu preko jednog ramena da je skloni sa vrata.

78Jerry Maguire's House - Page 4 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 11, 2011 10:19 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nadam se da hoću," gledao je u nju prateći šta radi. Znao je da mu ona neće dati neki znak. Kada je sklonila kosu sa vrata primetio je kapljicu znoja na njemu "Da li ti je vruće?"

79Jerry Maguire's House - Page 4 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 11, 2011 10:30 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Prvo ga je pogledala zbunjeno a onda shvatila njegovo pitanje nakon par sekundi."Malo." Priznala je skruseno.

80Jerry Maguire's House - Page 4 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 11, 2011 10:35 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ako hoćeš u kupatilo da se osvežiš ono ti je niz hodnik prva vrata levo."

81Jerry Maguire's House - Page 4 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 11, 2011 10:41 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ok." Nasmesila se pomalo posramljeno i otisla u kupatilo.Pogledala se u ogledalo i umila se prskajuci i vrat vodom.

82Jerry Maguire's House - Page 4 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 11, 2011 10:54 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Zaboravio je na to da nije zatvorio vrata na svojoj sobi koja je bila baš preko puta kupatila. Na krevetu je ostavio nekoliko košulja koje je probao pre nego što se odlučio šta da obuče. Ustao je sa sofe i otišao do tv-a kako bi ugasio player.

83Jerry Maguire's House - Page 4 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 11, 2011 11:07 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Kada je obrisala lice pogledala se i cinilo joj se da je izgledala mirnije.Izasla je iz kupatila i videla otvorena vrata koja malopre nije ni primetila.Provirila je unutra i odmah shvatila da je to njegova spavaca soba.Prosto je mirisala na njega,licila je na njega.Tipicno muska ali lepo uredjena.Kosulje na krevetu su je iznenadile i pitala se da li je to ostavio od jutros kad je isao na posao ili se spremao zbog nje.Ta pomisao joj je bila smesna.Nije htela da ulazi,bilo joj je neprijatno samo je razgledala sa praga.

84Jerry Maguire's House - Page 4 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 11, 2011 11:11 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ugasio je player i vratio disk na svoje mesto. Pitao se da li da ostavi televizor uključen ili da ga ugasi. A tu je bilo i pitanje, ako ga ugasi da li da pusti muziku. A možda pomisli da hoću nešto. Bolje ne. Pogledao je ka hodniku pitajući se što se toliko zadržala. Ni sam nije znao zašto je sad postao toliko nervozan. To mu se nikad pre nije dešavalo kada bi doveo neku devojku kod sebe. Tome doprinosi i činjenica da je probao četiri ili pet košulje pre nego što je odlučio šta će da obuče i to je sve bilo zbog nje.

85Jerry Maguire's House - Page 4 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 11, 2011 11:16 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nesvojstveno njoj bila je zainteresovana jednom slikom koju je videla na polici pa je htela da je bolje pogleda.Usla je u sobu i prvo osmotrila zid na kojem su vrata a zatim otisla do police.Na slici su bila tri muskarca na letovanju,moglo je da se vide da su opusteni i da uzivaju.Predpostavila je da su mu to najbolji prijatelji.Nije mogla da predpostavi kada je fotografija napravljena ali nije izgledala starije od 2 eventualno 3 godine.

86Jerry Maguire's House - Page 4 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 11, 2011 11:35 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Šetao se po salonu. Pa je seo u fotelju, a onda opet ustao menjajući poziciju na sofi. Zatim je opet ustao i uzeo svoj sok pa se vratio nazad i seo. Pitao se da li da ode da vidi da li joj je dobro ili još malo da sačeka.

87Jerry Maguire's House - Page 4 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 11, 2011 11:38 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Zanimalo je ko su oni.Ona je o njemu znala mnogo manje nego on o njoj.Sta voli,sta ne voli,sta ga cini srecnim,ima li bracu i sestre.Mozda su mu ovo i braca.Mogla bi da budu,jest' da ne lice bas ali koliko licimo Kler i ja? Postala je sigurna u to da su to braca organizovala neki izlet uz jezero ili more,nije mogla da identifikuje velicinu vode,i otisli da zapale rostilj.Nasmesila se na tu pomisao.

88Jerry Maguire's House - Page 4 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 11, 2011 11:45 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nije mogao više da čeka pa je ustao i uputio se u hodnik. Stigao je do kupatila i primetio je da je svetlo ugašeno. To mu je bilo čudno. Pitao se gde je. Zatim se okrenuo i video je u svojoj sobi sa slikom u ruci. Nasmešio se i naslonio na okvir vrata gledajući u nju.

89Jerry Maguire's House - Page 4 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 11, 2011 11:50 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Jos nekoliko sekundi je gledala sliku razmisljajuci o danu kad je slikana,volela je to da radi i da smislja pricu,kako su dosli do tog mesta i sta od namirnica su zaboravili.Koliko je volela da cita isto toliko je volela i da pise.Pazljivo je spustila sliku nazad i okrenula se s ciljem da izadje kada ga je videla na vratima bukvalno je poskocila.Trenutak je bila nema,a onda pocela da se pravda. "Izvini.Izvini,nisam trebala da ulazim ovde,ali vrata su bila otvorena i samo sam provirila,a onda mi je slika privukla paznju i htala sam da pogledam,pa sam se zamislila..." Pricala je gotovo u jednom dahu.Zacrvenila se od postidjenosti i maloprejasnje umivanje nije imalo nikakve svrhe.

90Jerry Maguire's House - Page 4 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 12, 2011 12:05 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se jer mu je njeno izvinjavanje bilo tako slatko i simpatično. Nijedna pre nje se nije trudila da mu se izvini kada bi dublje zašla u njegovu intimu. Odmahnuo je glavom "Nema veze. Svako je radoznao na svoj način. U redu je," ušao je u sobu i primetio da je opet crvena. "Jesi li se umila?"

91Jerry Maguire's House - Page 4 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 12, 2011 12:10 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Izvini stvarno." Rekla je jos jednom.Skoro nikada joj se nije desilo da tako 'neovlasteno' njuska,to je bilo Klerino prodrucje,a jos redje joj se desavalo da je neko 'uhvati' ako se to i desi. "Jesam,ali...nema veze." Odmahnula je rukom.

92Jerry Maguire's House - Page 4 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 12, 2011 12:16 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se kada joj je prišao "Rekao sam da nema veze. To na slici su Jim i Mike, oni smorovi što mi ne daju mira, ako se ne javim na telefon."

93Jerry Maguire's House - Page 4 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 12, 2011 12:19 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesila se izvinjavajuce dozvoljavajuci da ta tema prodje.Pitam se kakvo misljenje sad ima o meni?Verovatno ne previse dobro. "Izgledate veoma bliski ovde na slici."

94Jerry Maguire's House - Page 4 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 12, 2011 12:28 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"To je bilo pre dve godine kad smo išli na letovanje. Davno je to bilo," nasmešio se odmahnuo glavom.

95Jerry Maguire's House - Page 4 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 12, 2011 12:30 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Predpostavila sam." Ponovo je pogledala u sliku pa u njega. "Hoces da kazes da vise niste tako bliski?"

96Jerry Maguire's House - Page 4 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 12, 2011 12:36 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Jesmo, ali..." malo je oklevao oko nastavka rečenice, "imam osećaj kao da ne veruju da sam ja za nešto sposoban. Kao da mi nije potrebna neka promena u životu."

97Jerry Maguire's House - Page 4 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 12, 2011 12:41 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne verujem da tako misle Jerry." Nasmesila se zeleci da ga oraspolozi. "Znaju koliko si sposoban u svom poslu i u zivotu,mislim ako ste tako bliski mora da znaju." Jos jednom se nasmesila. "To se moze primetiti na tebi."

98Jerry Maguire's House - Page 4 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 12, 2011 12:44 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Da, znaju." Nije hteo da ulazi dublje u diskusiju o toj temi jer je samo on znao na šta misli.

99Jerry Maguire's House - Page 4 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 12, 2011 12:46 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Pa eto vidis." Nasmesila se."Vi muskarci ste nezgodni jer nikad ne kazete sta vam smeta i onda samo zacutite." Odmahnula je rukom.

100Jerry Maguire's House - Page 4 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 12, 2011 12:56 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Mora da je to u pitanju," nasmešio se. "Pa film se završio. Šta ćemo sad da radimo ili možda moraš kući?"

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 4 of 40]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com