Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 20 of 40]

1Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Jerry Maguire's House Wed Jun 22, 2011 2:10 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Jerry Maguire's House - Page 20 Canning-vale-houses

Jerry Maguire
Jerry Maguire's House - Page 20 10912508_Chris2



Last edited by Emma Cullen on Wed Aug 24, 2011 9:43 pm; edited 1 time in total


476Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jul 24, 2011 11:35 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ne brini, ja ću to da sklonim," nasmešio se.

477Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jul 24, 2011 11:37 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Kako ti hoces." Nasmesila se i ustala od stola,pa je otisla gore i nasla svoj ves i haljinicu a zatim se pocesljala kada je cula zvono na vratima. "Toliko o tome da ti ne zoves dostavu?Mogao si da sacekas da odem." Rekla je zezajuci ga dok je silazila niz stepenice.

478Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jul 24, 2011 11:47 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se na njen komentar i otvorio vrata iako je na sebi imao samo peškir oko struka.

479Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jul 24, 2011 11:57 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Mike i Jim su se nesto zezali i cuskali dok su cekali da otvori.Jim je taman zaustio da pocne da ga zeza zbog onoga jutros kada je video Laru na stepenicama iza njega i potpuno se zbunio. 'Cao Jerry.' Promucala su obojica.

480Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 25, 2011 12:03 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Sr*nje! Usiljeno se iskezio kad ih je video kako stoje na ulaznim vratima "Ćao."

481Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 25, 2011 12:10 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Lara je nervozno prosla rukom kroz kosu ne znajuci sta da kaze pa je samo cutala i dalje stojeci u dnu stepenica.
'Hmm...mi smo samo svratili da vidimo sta radis,jer...' Poceo je Jim,pa se ubacio Mike 'Jer smo hteli da idemo na pice veceras,mislili smo da si do sada zavrsio...ovaj...' 'Da sada imas par minuta,a i meni treba onaj moj CD sa podacima za...' Ponovo je poceo Jim.

482Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 25, 2011 12:14 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Gledao je u njih "I niste mogli da sačekate da se sam javim iako sam ti jutros rekao šta radim?" Gledao je u Jima. "Na koji CD tačno misliš?"

483Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 25, 2011 12:18 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Jim ga je prostrelio pogledom a zatim pogledao u Laru,pa vratio pogled na njega dajuci mu do znanja da je to samo lupnuo.Cinjenica je bila da su i on i Mike mislili da je on vec sam jer se obicno njegove 'devojke' nisu dugo zadrzavale kod njega,ako bi ih uopste doveo kuci.
Lara im je nesigurno prisla."Ja stvarno moram da krenem." Rekla je tiho obracajuci se Jerryu.

484Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 25, 2011 12:22 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Okrenuo je ka njoj i poljubio je "Zvaću te kasnije."

485Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 25, 2011 12:27 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Vazi." Promucala je postidjena sto je tako lako poljubio pred prijateljima mada joj ranije nije smetalo da je ljubi pred celom diskotekom. "Cao." Pozdravila je i njih. "Ja sam..." Procistila je grli. "Ja sam Lara." 'Mike.' 'Jim' Rekla su i njih dvojica takodje zbunjeni. "Moram sada da idem.Cao." Pogledala je jos jednom u Jerrya i otisla do auta.Upalila ga i otisla.

486Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 25, 2011 12:31 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao je za njom, a onda se okrenuo ka ovoj dvojici "Ulazite unutra."

487Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 25, 2011 12:36 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Usli su unutra i odma poceli da se izvinjavaju.'Stvarno nismo imali pojma da je jos tu.' 'Predpostavili smo da je otisla kuci nakon...pa...' 'A i sto mi jutros nisi rekao da je to ona mala?'

488Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 25, 2011 12:42 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nisam video da ima potrebe da ti bilo šta kažem o njoj." Gledao je u njih. Bilo je malo reći da je ljut, bio je besan što su mu tako banuli u kuću.

489Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 25, 2011 12:47 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Izvini covece,nismo mislili da cemo prekinuti bilo sta.Zao mi je sto je tako odjurila.' 'I mi smo se malo zbunili zbog iznenadjenja.' Upadali su jedan drugom u rec. 'Pa ako nista bar si dobio opkladu.' Rekao je Mike zeleci da smiri stvari.

490Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 25, 2011 12:50 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Već je planirala da ide kad ste naišli. Idem da se obučem. Brzo ću," ostavio ih je u salonu i otišao u svoju sobu.

491Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 25, 2011 12:54 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Sta mislis sta mu je?' 'Ne znam nikada se nije ovako ponasao.' 'Imam osecaj da je stvarno ljut.'

492Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 25, 2011 1:00 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Uzeo je sa poda prvo što mu je došlo pod ruke i obukao se, a onda se vratio kod njih u salon. "Šta ćete da pijete?"

493Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 25, 2011 1:01 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Daj isto sto ces i ti.' Rekli su u isti glas.

494Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 25, 2011 1:07 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Klimnuo je glavom "Dupli viski," otišao je do bara i spremio im tri viskija. Dao im čaše i seo u fotelju. "Mislim da sam se zaljubio." Rekao je kao grom iz vedra neba i otpio malo viskija. Nije ga bilo briga šta će misliti o tome.

495Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 25, 2011 9:35 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Ova dvojica su se zgledala i popila malo pica.'U ovu malu?'

496Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 25, 2011 7:39 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Klimnuo je glavom gledajući u njih preko ivice svoje čaše "Da, u nju."

497Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 25, 2011 7:48 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Jim je prvi progovorio.'Drago mi je drugar.' Nasmesio se iskreno i podigao casu kao da nazdravlja u to ime,a zatim se i Mike pridruzio 'cestitkama'. 'Super zbog tebe.A ti rece da ti ne treba veza.Prva 'mirna' te dovela u red.' Nasmejao se i gucnuo malo pica.'Izgleda da smo sva trojica totalno propali.' Rekao je zezajuci se.

498Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 25, 2011 8:01 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se "Izgleda da mi je bila suđena baš ona da me dovede u red i da poželim da učinim nešto sa svojim životom pre no što bude kasno." Podigao je čašu da nazdravi sa njima "Čestitam i ja vama na kako sam čuo dobrim vezama," nasmejao se. "Jesmo propali i to zbog žena."

499Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 25, 2011 8:05 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Je l' to sada znaci da ja ne moram u apstinenciju?' Upitao je Jim nadajuci se. 'A neeee,to svejedno vazi Jerry je svoje odradio.' Smejao se Mike.'Ja sam sekao,moja pravila.Nema ti Kler mesec dana.' Jim se nadurio kao malo dete,dok je Mike poceo da se cereka.

500Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 25, 2011 8:16 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se "Pa sad moramo da slušamo Mike a, ali ja sam planirao da odustanem od opklade. I nisam spavao sa njom samo zbog toga."

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 20 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com