Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 2]

1Stefana, subota - kviz 1  Empty Stefana, subota - kviz 1 Mon May 09, 2011 8:37 pm

Bring.Me.That.Horizon
Bring.Me.That.Horizon
Pa, prva ucesnica je Stefana

http://horizoninblack.tumblr.com/

2Stefana, subota - kviz 1  Empty Re: Stefana, subota - kviz 1 Sat May 14, 2011 12:15 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
o ja bas prva ajde Very Happy

3Stefana, subota - kviz 1  Empty Re: Stefana, subota - kviz 1 Sat May 14, 2011 12:26 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
Ok^^
Dakle koji ces kategoriju
Vamirologija
Tehnologija

4Stefana, subota - kviz 1  Empty Re: Stefana, subota - kviz 1 Sat May 14, 2011 12:27 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
Sta mislis? hmm tehnologija.. SALIM SE XD Vampirologija naravno

5Stefana, subota - kviz 1  Empty Re: Stefana, subota - kviz 1 Sat May 14, 2011 12:29 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
Pa dobro,laksa su pitanja iz tehnologije,XD
Probaj ne koristiti internet,vec probaj sama^^

Pa pocnimo
Spremna?

6Stefana, subota - kviz 1  Empty Re: Stefana, subota - kviz 1 Sat May 14, 2011 12:31 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
Ja sam enciklopedija za vampire ^^ ajde ppitaj

7Stefana, subota - kviz 1  Empty Re: Stefana, subota - kviz 1 Sat May 14, 2011 12:45 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
1.
Od kada potjece misao o vampirima?

8Stefana, subota - kviz 1  Empty Re: Stefana, subota - kviz 1 Sat May 14, 2011 12:47 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
Ovako to potice jos od najstarijih civilizacija,zato sto je u svakoj postojalo bice koje pije krv ljudima ili zivotinjama,medjutim sama zamisao vampiru kao o besmrtnom coveku koji pije krv ljudima javila se u srednjem veku.

9Stefana, subota - kviz 1  Empty Re: Stefana, subota - kviz 1 Sat May 14, 2011 12:50 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
Tocno. Very Happy Srednji vijek


2.Koji je grad najviše poznat po vampirima?

10Stefana, subota - kviz 1  Empty Re: Stefana, subota - kviz 1 Sat May 14, 2011 12:53 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
Ako mislis na Tarnsilvaniju Very Happy mada poznata je i Venecija po pronadjenom lesu vampira kao.. sad ti je i Forks poznat po vampirima Very Happy haha

11Stefana, subota - kviz 1  Empty Re: Stefana, subota - kviz 1 Sat May 14, 2011 12:56 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
Transilvanija,da^^
A Forks,XD

Koji je NAJPOZNATIJI vamir na svijetu

a-Edward Cuelln
b-Drakula
c-Nosferatu
-Damon Salvator

12Stefana, subota - kviz 1  Empty Re: Stefana, subota - kviz 1 Sat May 14, 2011 12:57 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
Transilvanija ti je oblast samo da znas xD ali oke XD predpostavila sam da na to mislis
Drakula je najpoznatiji,mada su sad jednako i Ed i Damonx D

13Stefana, subota - kviz 1  Empty Re: Stefana, subota - kviz 1 Sat May 14, 2011 1:01 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
Bože znam,u Rumunjskoj,XD pisemo test o tome sada u ponedljeljak

Drakula,tocno.

Tko je ikada pocinio najveci ljudski masakar -u stvarnom zivotu,u proslost.Pio je ljudima krv,razapinjao ih je...
Neki su ga zvali Ivan Grozni(ne ruski car,XD)


14Stefana, subota - kviz 1  Empty Re: Stefana, subota - kviz 1 Sat May 14, 2011 1:03 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
ne kapiram xD

15Stefana, subota - kviz 1  Empty Re: Stefana, subota - kviz 1 Sat May 14, 2011 1:04 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
Tko je ubio najvise ljudi tako da im je cak pio i krv,razapinjao ih...itd XD te su ga smatrali ljudi kao nekim vampirom

16Stefana, subota - kviz 1  Empty Re: Stefana, subota - kviz 1 Sat May 14, 2011 1:06 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
Pa Vlad Cepes je to radio

17Stefana, subota - kviz 1  Empty Re: Stefana, subota - kviz 1 Sat May 14, 2011 1:07 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
Svaka cast^^(ni moj to tata nije znao cak,XD a on je isto enciklopedija o vampirima)

Sto je nadahunlo Stefani Majer da pise o vampirima?

18Stefana, subota - kviz 1  Empty Re: Stefana, subota - kviz 1 Sat May 14, 2011 1:10 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
Sanjala je sebe u sumi sa vampirom
Ma ti nesto pcela Ivan Grozni itd.. ja reko koji moj sad xD
Ma Dracula to mi je tata ^^

19Stefana, subota - kviz 1  Empty Re: Stefana, subota - kviz 1 Sat May 14, 2011 1:12 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
Pa neki su ga i zvali Ivan Grozni zbog tih stvari koje je napravio

Koliko je na pocetku trebalo biti knjiga i koje su to?

20Stefana, subota - kviz 1  Empty Re: Stefana, subota - kviz 1 Sat May 14, 2011 1:15 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
Mislis na Stedaninu zamisao?

21Stefana, subota - kviz 1  Empty Re: Stefana, subota - kviz 1 Sat May 14, 2011 1:16 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
Tko je Stedana?XD

22Stefana, subota - kviz 1  Empty Re: Stefana, subota - kviz 1 Sat May 14, 2011 1:16 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
Greska u pisanju xD Stefaninu zamisao? KOliko ja znam odmah je Sumrak pocela da pise nista drugo

23Stefana, subota - kviz 1  Empty Re: Stefana, subota - kviz 1 Sat May 14, 2011 1:17 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
-Ne,prvo je imala na umu samo 2 knjige napisati,a ne 4.
Kanije se ipak odlucila za cetiri.
Sumrak i....

24Stefana, subota - kviz 1  Empty Re: Stefana, subota - kviz 1 Sat May 14, 2011 1:20 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
A to hahahahahaha xD ja reko koju sad knjigu
Pa htela je sve da spakuje u dve knjige valjda xD Sumrak i Mlad Mesec valjda nzm xD

25Stefana, subota - kviz 1  Empty Re: Stefana, subota - kviz 1 Sat May 14, 2011 1:23 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
Nije Mladi mjesec^^
Koliko ja znam i pricitala sam Ponocno sunce je^^
Ok
imas jos 2 jockera^^

Vampiries suck je parodija na koji film?

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Similar topics

-

» Prijave za kviz!

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com