Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 12 of 40]

1Fransoa's House - Page 12 Empty Fransoa's House Sun May 08, 2011 6:22 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Fransoa's House - Page 12 TranquilityFullFrontal


276Fransoa's House - Page 12 Empty Re: Fransoa's House Mon May 30, 2011 8:48 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Gledao je malo napeto u nju dok je probala vino. Ni sam nije znao zašto mu je toliko stalo do njenog mišljenja. Nasmešio se kada je čuo da joj se sviđa. "Hvala."

277Fransoa's House - Page 12 Empty Re: Fransoa's House Mon May 30, 2011 8:51 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Nema na cemu." rekla je i otpila jos jedan gutljaj.Prijalo joj je vise nego sto je mislila da hoce.

278Fransoa's House - Page 12 Empty Re: Fransoa's House Mon May 30, 2011 8:57 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ponovo se nasmešio i uzeo gutalj dok je Lola servirala ručak.

279Fransoa's House - Page 12 Empty Re: Fransoa's House Mon May 30, 2011 8:59 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Posmatrala ga je preko ivice case.Bio je vrlo privlacan musakrac i to je odavno primetila,samo si nije dozvolila da to pomisli tako.

280Fransoa's House - Page 12 Empty Re: Fransoa's House Mon May 30, 2011 9:10 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Krišom je pogledao dok je spustao čašu na sto. Svidela mu se na prvi pogled još onog dana kada je upoznao, ali mu se sada još više sviđala. Video ju je kako spava, video ju je sa puštenom kosom koja je tako lepa i želeo je da može da je mrsi svojim rukama, ali se setio šta je obećao pa je tu misao odmah potisnuo. I ono što ga je najviše privlačilo bilo je to što ju je video u spavaćici, bez teških i glamuroznih haljina. Zavrteo je glavom kako bi isterao te misli iz glave i krenuo ka stolu.

281Fransoa's House - Page 12 Empty Re: Fransoa's House Tue May 31, 2011 11:43 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Skrenula je pogled sa njega kako je krenuo prema stolu i sama je ucinila isto.Pobogu sta ima lose u tome ako ga gledas,muz ti je. To joj je jos uvek zvucalo nekako cudno,ali se privikavala na tu cinjenicu i sve vise joj se svidjala.

282Fransoa's House - Page 12 Empty Re: Fransoa's House Tue May 31, 2011 12:28 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pridržao joj je stolicu da sedne i pokušavao je da misli na nešto drugo. Jeste mi žena, ali ne voli mene, već drugog.

283Fransoa's House - Page 12 Empty Re: Fransoa's House Tue May 31, 2011 12:33 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Hvala." rekla je mehanicki i sela na stolicu.Bila je svesna cinjenice da joj se nesto desava i da se ne oseca kao ranije.Pre nije mogao da prodje dan a da ne pomisli na Hitklifa nekoliko puta.Kada si zadnji put pomislila na njega? Bila je sigurna da ga je volela,ali se pitala da li je to samo umislila ili je to bilo stvarno.

284Fransoa's House - Page 12 Empty Re: Fransoa's House Tue May 31, 2011 12:41 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Klimnuo je glavom i seo na svoje mesto, uzeo salvetu i raširio je na krilo. "Pa kako ste proveli dan?"

285Fransoa's House - Page 12 Empty Re: Fransoa's House Tue May 31, 2011 12:46 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Bila sam u vrtu,radila sam nesto oko cveca." pogledala ga je da vidi hoce li imati neki prigovor na to.

286Fransoa's House - Page 12 Empty Re: Fransoa's House Tue May 31, 2011 12:57 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pa to je i bilo za očekivati. Znam da volite cveće," počne da jede.

287Fransoa's House - Page 12 Empty Re: Fransoa's House Tue May 31, 2011 12:59 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Pa rekli ste da mogu da radim sta hocu,a tamo uvek ima nesto da se radi." i ona pocne da jede.

288Fransoa's House - Page 12 Empty Re: Fransoa's House Tue May 31, 2011 1:06 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nisam rekao da mi to smeta," pogleda u nju. "Ako je Vama tamo lepo to je u redu. Ja nemam ništa protiv."

289Fransoa's House - Page 12 Empty Re: Fransoa's House Tue May 31, 2011 1:08 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesi se "Drago mi je da je tako."

290Fransoa's House - Page 12 Empty Re: Fransoa's House Tue May 31, 2011 1:16 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmeši se i nastavi da jede.

291Fransoa's House - Page 12 Empty Re: Fransoa's House Tue May 31, 2011 1:18 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nastavila je da jede pa je ponovo zastala "Mozda mozete da vidite sta sam uradila kada budete imali vremena?"

292Fransoa's House - Page 12 Empty Re: Fransoa's House Tue May 31, 2011 1:51 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Mogu, uveče kada se vratim kući," pogleda u nju. Bilo mu je drago što ga je ponudila da vidi šta je uradila u vrtu. Provodio je malo vremena u dvorištu. Oko sat vremena dok bi čitao, ali mu se činilo da će sada češće ići tamo i to samo zbog nje.

293Fransoa's House - Page 12 Empty Re: Fransoa's House Tue May 31, 2011 6:34 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesila se "Ne morate se osecati obaveznim,ako budete umorni mozete i neki drugi dan." Bilo joj je drago sto je pokazao interesovanje za nesto sto je uradila,ali ipak nije zelela da mu to dodje kao obaveza.

294Fransoa's House - Page 12 Empty Re: Fransoa's House Tue May 31, 2011 6:51 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pa znaću da li sam umoran tek kada se vratim kući."

295Fransoa's House - Page 12 Empty Re: Fransoa's House Tue May 31, 2011 6:56 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Dobro onda ako budete odmorni dodjite." nasmesila se i pojela rucak do kraja.

296Fransoa's House - Page 12 Empty Re: Fransoa's House Tue May 31, 2011 7:05 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se "U redu," i zvršio sa jelom.

297Fransoa's House - Page 12 Empty Re: Fransoa's House Tue May 31, 2011 7:09 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
(a koji je sad dan? kad ce biti taj bal? xD )

Nasmesila se pitajuci se da li ce mu se svideti.Nije mogla mnogo toga da uradi za jedan dan,ali je iskoristila kamenje i napravila lepe 'ogradice' oko cveca,oko svih ruza i duz jedne gredice,uredno ih je poslagala.Okresala ruze i odsekla ono cvece koje je uvenulo.

298Fransoa's House - Page 12 Empty Re: Fransoa's House Tue May 31, 2011 7:17 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
*Nemam pojma koji im je dan xD Možemo mi da pišemo kao ono u serijama 'Posle nekoliko dana' pa kad to napišemo, malo opišemo šta se pre toga desilo i onda je to već neka priča, a ne ovde se smuvaju u dva dana koja mi razvlačimo mesec dana xD*

Nasmešio joj se i ustao od stola. Nije mu se išlo nazad, ali je morao da ode bar na sat vremena. A što pre ode to pre će se vratiti. Vođen tom mišlju krenuo je u salon po sako.

299Fransoa's House - Page 12 Empty Re: Fransoa's House Tue May 31, 2011 7:20 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
(Hahah xD Vazi onda,posle 'veceras' cemo 'nakon nekoliko dana' xD )

Ustala je od stola kad i on i popela se gore da se presvuce.Ponovo je obukla onu stariju haljinu i vratila se u bastu.

300Fransoa's House - Page 12 Empty Re: Fransoa's House Tue May 31, 2011 7:26 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
*Važi xD*

Obukao se i otišao nazad na posao.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 12 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com