Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 2]

1Promenada nase ulice^^ - Page 2 Empty Promenada nase ulice^^ Thu May 05, 2011 7:09 am

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
First topic message reminder :

Naprimjer,secete se vasom ulicom,idete negdje u grad,pa nekog sretnete i popricate Very Happy
E to je to^^



Last edited by Smile :) on Thu May 05, 2011 1:09 pm; edited 1 time in total


26Promenada nase ulice^^ - Page 2 Empty Re: Promenada nase ulice^^ Thu May 05, 2011 6:28 pm

WatsonㄨLovə.♡
WatsonㄨLovə.♡
Moderator
Moderator
"Naravno da ne." *namigne* "Nego ćemo zvati doktora"

27Promenada nase ulice^^ - Page 2 Empty Re: Promenada nase ulice^^ Thu May 05, 2011 6:30 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
-Ne treba-

28Promenada nase ulice^^ - Page 2 Empty Re: Promenada nase ulice^^ Thu May 05, 2011 6:44 pm

Bring.Me.That.Horizon
Bring.Me.That.Horizon
Aha, druga godina *nasmije se*
Ovako cemo, gdje zivis

http://horizoninblack.tumblr.com/

29Promenada nase ulice^^ - Page 2 Empty Re: Promenada nase ulice^^ Thu May 05, 2011 6:46 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
-Tu-pokaze kucom veliku i eltinu kucu

30Promenada nase ulice^^ - Page 2 Empty Re: Promenada nase ulice^^ Thu May 05, 2011 6:48 pm

Bring.Me.That.Horizon
Bring.Me.That.Horizon
Okej *pride joj i podigne je te pocne nositi prema kuci*
Samo se cvrsto drzi *nasmiejsi se a i nije bila bas teska*

http://horizoninblack.tumblr.com/

31Promenada nase ulice^^ - Page 2 Empty Re: Promenada nase ulice^^ Thu May 05, 2011 6:50 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
-nasmijesi se i cvrsto se primi-

32Promenada nase ulice^^ - Page 2 Empty Re: Promenada nase ulice^^ Thu May 05, 2011 6:56 pm

Bring.Me.That.Horizon
Bring.Me.That.Horizon
*nasmijesi se i prede ulicu*
To je ova *pokaze glavom na veliku kucu*

http://horizoninblack.tumblr.com/

33Promenada nase ulice^^ - Page 2 Empty Re: Promenada nase ulice^^ Thu May 05, 2011 6:57 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
-Da,ta je-

34Promenada nase ulice^^ - Page 2 Empty Re: Promenada nase ulice^^ Thu May 05, 2011 7:00 pm

Bring.Me.That.Horizon
Bring.Me.That.Horizon
(hajd sad u njenu kucu xD)
Okej *krene u dvoriste*

http://horizoninblack.tumblr.com/

35Promenada nase ulice^^ - Page 2 Empty Re: Promenada nase ulice^^ Thu May 05, 2011 7:11 pm

WatsonㄨLovə.♡
WatsonㄨLovə.♡
Moderator
Moderator
*prevrne očima za njima, uzme fotoaparat i počne da slika kuće*

36Promenada nase ulice^^ - Page 2 Empty Re: Promenada nase ulice^^ Thu May 12, 2011 5:40 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
*Prolazi Mia s Blakeom,sa slusalicama u usima.Gledala je okolo,pokusavajuci naci nekog poznatog,jer joj je bilo dosadno* xD

37Promenada nase ulice^^ - Page 2 Empty Re: Promenada nase ulice^^ Thu May 12, 2011 5:41 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
-sece se sa stakama,Xd

38Promenada nase ulice^^ - Page 2 Empty Re: Promenada nase ulice^^ Mon May 16, 2011 12:06 pm

WatsonㄨLovə.♡
WatsonㄨLovə.♡
Moderator
Moderator
*šeta se sa kucom*

39Promenada nase ulice^^ - Page 2 Empty Re: Promenada nase ulice^^ Sat Jul 23, 2011 8:57 pm

Witch.✿
Witch.✿
Šeta se ulicom, s knjigom u rukama. obučen u obične traperice i sivu majicu. Sjeo je na obližnju klupu i počeo čitati svoju knjigu, krišom gledajući hoće li proći netko.

40Promenada nase ulice^^ - Page 2 Empty Re: Promenada nase ulice^^ Mon Jul 25, 2011 8:37 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
-sece se

41Promenada nase ulice^^ - Page 2 Empty Re: Promenada nase ulice^^ Thu Aug 04, 2011 9:14 am

Witch.✿
Witch.✿
Vidi nekoga pa se ode upoznati.
"Hej. Ja sam Alex. Doselio sam se prije nekoliko dana."

42Promenada nase ulice^^ - Page 2 Empty Re: Promenada nase ulice^^ Thu Aug 04, 2011 9:36 am

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
-Hej,ja sam Quinn-nasmijesi se siroko i pruzi ruku

43Promenada nase ulice^^ - Page 2 Empty Re: Promenada nase ulice^^ Thu Aug 04, 2011 5:42 pm

Witch.✿
Witch.✿
Prihvatio je pa su se rukovali. Nasmiješio se i pitao,"Ovdje si cijeli život ili...?"

44Promenada nase ulice^^ - Page 2 Empty Re: Promenada nase ulice^^ Fri Aug 05, 2011 6:45 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
-Da,cijeli cjelcati-kaze pomalo umorno,XD

45Promenada nase ulice^^ - Page 2 Empty Re: Promenada nase ulice^^ Sat Aug 06, 2011 8:24 am

Witch.✿
Witch.✿
"Quinn...", počeo je govoriti ali se onda nečega sjetio. "Sorry, moram ići. Bok" Ode.

46Promenada nase ulice^^ - Page 2 Empty Re: Promenada nase ulice^^ Sat Aug 06, 2011 8:48 am

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
-pogleda ga čudno-O-o-okej,cao.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Create a forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com