Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 40]

1Novinarska redakcija - Page 2 Empty Novinarska redakcija Wed May 04, 2011 7:53 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
First topic message reminder :

Za sve novinare ili one koji to zele postati ^^


26Novinarska redakcija - Page 2 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 12:46 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ušao je u kancelariju sa svoje leve strane. "Desno saveti, levo pošta," pokazao je rukom ka stolovima.

27Novinarska redakcija - Page 2 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 12:48 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"A citate svu postu?" pogleda ga.Nekako je to uvek najvise zanimalo,da li novinari jednostavno izvuku 10-ak koverata i to objave u novinama a ostatak bace ili citaju sve,sto po njoj i nije imalo bas smisla,jer je uvek previse pisama.

28Novinarska redakcija - Page 2 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 12:50 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ne čitamo sve. Većinu čitamo, ali se pisma uglavnom ponavljaju, a uz pomoć kompjutera možemo da raspoznajemo e-mail adrese kada se ponavljaju pa nam ide lakše. Uglavnom biramo zanimljiva pisma."

29Novinarska redakcija - Page 2 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 12:53 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"To je prakticno." rekla je vise za sebe,ali mogao je da je cuje.

30Novinarska redakcija - Page 2 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 12:58 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Jeste," izašao je iz kancelarije. "Sada idemo u štampariju."

31Novinarska redakcija - Page 2 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 1:01 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Dobro." i dalje ide za njim radoznalo gledajuci sve oko sebe.

32Novinarska redakcija - Page 2 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 1:07 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Liftom su sišli u prizemlje do štamparije. Ušao je unutra, a pošto je bila buka malo joj se približio kako bi ga čula. "Ovde i nema nekog posla, sve rade majstori, moje je samo da proverim kako to izgleda."

33Novinarska redakcija - Page 2 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 1:09 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Kako joj se priblizio mogla je jasnije da oseti miris njegovog parfema uprkos mirisa papira i ostalih stvari u stampariji,uvek je volela muske parfeme. "Da,ovo i nije novinarski posao." klimnula je glavom ne odmicuci se od njega da moze da je cuje.

34Novinarska redakcija - Page 2 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 1:22 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nije. To je više posao za tehničare štampe. Ostali novinari i radnici i ne dolaze ovde, osim kada imamo prepravku nekog teksta ili kada odlučim da promenim naslovnicu, mada to ja radim. Tako da ni Vi nećete imati nekog posla ovde." Osetio je miris njenog šampona pošto joj je bio blizu. Bio je to izazovni miris jagode. "Sada idemo nazad u moju kancelariju da vam dam šta ćete Vi raditi."

35Novinarska redakcija - Page 2 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 1:50 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
*zelela je posao posto nije imala novca pa je izabrala novinarsku redakciju koj aje bil apored nje ,ponadala se da ce uspeti da dobije neki posao*
dobar dan?

36Novinarska redakcija - Page 2 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 6:44 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Uredu." Zelela je da cuje sta ce biti njen posao,zelela je sto pre da pocne.

37Novinarska redakcija - Page 2 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 6:50 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Vrate se liftom na sprat i krenu ka njegovoj kancelariji.

*A sad ja moram da glumim i sekretaricu xD*

Maria je pogledala devojku koja je došla u redakciju. 'Izvolite?'

38Novinarska redakcija - Page 2 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 6:50 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
*dodci ce mojca isto kao da radi u redakciji pa kao cekam nju xD*
dobar dan .. ja trazim posao,honorarni

39Novinarska redakcija - Page 2 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 7:01 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"A hocete li me vi kontrolisati ili neko drugi?" gleda ga

40Novinarska redakcija - Page 2 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 7:03 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
*Ali uredniku moraš da se javiš xD*

'Možete li samo sačekati da gospodin O'Shea završi jedan razgovor pa će vas primiti?'

"Ja ću. To je moj deo posla, ali radiće to i moj pomoćnik, kada ja nisam tu."

41Novinarska redakcija - Page 2 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 7:06 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
uredu sacekacu ja ovde*sedne*

42Novinarska redakcija - Page 2 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 7:09 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Hvala. Brzo će on.'

43Novinarska redakcija - Page 2 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 7:11 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
nema problema

44Novinarska redakcija - Page 2 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 7:17 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Klimne glavom zadovoljna.Predpostavljala je da je dobar novinar cim je urednik i nadala se da ce je nauciti necemu.

45Novinarska redakcija - Page 2 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 7:22 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Maria dodaj mi onu fasciklu što sam ti je juče ostavio." 'Izvolite gospodine O'Shea i imate jednog klijenta. Honorarni posao.' Uzeo je fasciklu "Ok. Neka sačeka, brzo ću." 'U redu.' Uđe u kancelariju.

46Novinarska redakcija - Page 2 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 7:29 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Udje za njim cekajuci da cuje sta ce reci.

47Novinarska redakcija - Page 2 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 7:32 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Sedne za svoj sto "Sedite," otvori fasciklu gledajući u njen sadržaj.

48Novinarska redakcija - Page 2 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 7:36 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Sela je posmatrajuci sta radi,a onda baci jos jedan brzi pogled po kancelariji pa ga vrati na njega.

49Novinarska redakcija - Page 2 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 7:43 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"U redu," podigne pogled sa fascikle. "Ovde sam Vam spremio nekoliko članaka. Uz njih imate i slike. Vaše je da to dizajnirate i sredite za štampu. Kao da to ide u časopis, budem li zadovoljan radom možda i bude išlo u sledeći broj."

50Novinarska redakcija - Page 2 Empty Re: Novinarska redakcija Thu May 05, 2011 7:55 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Osmehne se stranom usana "Uredu.Do kada da bude gotovo?"

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 40]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com