Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
Mladi glumac koji je stekao svjetsku slavu kao vukodlak Jacob Black prihvatio je činjenicu da više ne može imati privatni život na kakav je bio naviknut
Lautner (19) je otkrio da mu je isprva bilo teško naviknuti se na medijsku pozornost nakon što se proslavio ulogom u sagi 'Sumrak', no kaže da nikada ne bi mijenjao svoj život.

Vezane vijesti
Taylor Lautner pozdravlja se sa 'Sumrakom' (16.04.2011)
Lily Collins oborila me s nogu (15.04.2011)
Lautneru se sviđa novi Britneyin album (14.04.2011)
još vijesti na temu

'Pozornost medija i paparazzi su mi u opisu posla. To sam već prihvatio premda mi je na početku bilo jako teško. Bez obzira na sve, svoj život nikad ne bih mijenjao. S vremenom se priviknute', rekao je Lautner za MTV News.

Na teret slave već su se nekoliko puta žalili i Kristen Stewart i Robert Pattinson.

Inače, Lautnera ćemo moći vidjeti u akcijskom trileru Abduction u kojem mu je partnerica Lily Collins, kći slavnog britanskog glazbenika Phila Collinsa, s kojom je već neko vrijeme, na veliku žalost svojih obožavateljica, u sretnoj vezi.

Lusi.<3
Lusi.<3
besoin d'amour.♥ wrote:s kojom je već neko vrijeme, na veliku žalost svojih obožavateljica, u sretnoj vezi.

Haha true ;P

Quinn F.♡
Quinn F.♡
Stvarno voliim Taylora *___* i team Jacob sam. Very Happy

Ali,ako su vec htijeli biti toliko popularni i isli na te audicije...ZASTO SE ONDA SAD ZALE? msm,glupo je skroz. Mogli su se odluciti dok su jos imali vreemena :S
hTijesli su novac,slavu i sad nesto kao se*u da ne zele ovo..da zele normalan zivot. :L ugh,nerviraju me vise :/

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com