Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 40]

1Robert Amaya's House - Page 3 Empty Robert Amaya's House Sat Mar 26, 2011 9:44 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Robert Amaya's House - Page 3 Maldives-resort-houses


51Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sat Apr 09, 2011 7:58 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Kako su njegovi poljupci postajali strasniji pojacavala je stisak oko njegovog struka.Ruke su joj jos uvek bili na njegovim ramenima dok je polako klizila usnama duz njegovog vrata.

52Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sat Apr 09, 2011 8:06 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Disao je ubrzano zbog njene blizine. Uživao je u svakom njenom dodiru i poljupcu. Uzdahnuo je i spojio svoje telo sa njenim. Spustio je svoje usne na njene.

53Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sat Apr 09, 2011 8:09 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
(je l' to sad ono? il nije? xD da ne bude ko sa luke-om i emmom da sam pogresno shvatila Razz )

Disala je ubrzano,nikako ne uspevajuci da 'uhvati' dovoljno kiseonika.Srce joj je dobovalo u grudima i nikako nije mogla da odvoji usne od njegovih.

54Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sat Apr 09, 2011 8:17 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
*Hahahaha jeste ono xD*

Ljubio ju je sve strasnije čvrsto je grleći uz zid. Ubrzano je disao, a srce mu je lupalo kao ludo. Nije hteo da se odvoji od nje, i ono.

55Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sat Apr 09, 2011 8:22 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Naslonila je glavu na njegovo rame.Osecala se nekako fluidno,kao da bi jednostavno skliznula uz zid ako bi se odvojio od nje.Nije mogla da veruje da je tako izgubila kontrolu i da je dopustila da se to desi.Sta bi sad trebalo da radim?Kazem izvini i okrenem se i odem?Kakva si ti glupaca Razmisljala je i dalje cvrsto pribijena uz njega,grleci ga.Nije mogla da porekne koliko joj to prija,ali jednostavno se osecala izgubljenom u toj zbrci osecanja koja su je preplavila.

56Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sat Apr 09, 2011 8:31 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Uzvraćao joj je zagrljaje privijajući se uz nju. Bio je van sebe od sreće. I dalje je ubrzano disao i srce mu je lupalo kao ludo. Prijao mu je taj osećaj, prijalo mu je da je ponovo drži u naručju. O Bože koliko je volim. Koliko je želim. I šta sad? Poljubi je u kosu i sa usana mu je izletelo "Volim te."

57Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sat Apr 09, 2011 8:37 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
To kao da je vratilo u stvarnost.Odjednom je postala ukocena.Mada i dalje nije mogla da se pomeri od njega.Sta to menja?Voleo me i ranije. Pomislila je ogorceno.Ali cinjenica je bila da je i ona njega volela,i da mu se svojevoljno prepustila,mada joj se nije cinilo da ima puno izbora. "I ja tebe." rekla je tiho.Vec mu je to rekla,pa moze to bas i da ponovi nakon ovoga.

58Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sat Apr 09, 2011 8:49 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Osetio je promenu u njoj čim se ukočila kad joj je rekao da je voli. Idiote ti prosto ne možeš da ćutiš. Shvatio je da to znači da se možda pokajala zbog toga što se desilo. Nije želeo da ga to toliko pogodi, ali nije mogao protiv toga. Jeste mu ona rekla da ga voli, ali šta sad? Udaljio se od nje.

59Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sat Apr 09, 2011 8:53 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nije zelela da se pomeri.Zasto je morao da se pomeri? Uzdahnula je i oslonila se na zid da ne bi zavrsila na podu.Nije znala sta da mu kaze.Imala je osecaj da joj stalno fale reci kad je u njegovoj blizini.

60Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sat Apr 09, 2011 8:59 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ne moraš da mi kažeš da me voliš, ako to ne želiš. Rekao sam ti da ne očekujem ništa. Nisam ni ovo očekivao, a nisam ni planirao da se desi. Tako da..." prekinuo je rečenicu jer nije imao snage da je nastavi. Nije hteo da joj kaže da može da ide i da bude sa drugim. Nije hteo da je vidi sa drugim.

61Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sat Apr 09, 2011 9:02 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Rekla sam ti da te volim jer te volim!" Pogledala ga je besno "Tako da sta?! Da idem?Da to je najbolje,kao jeftina kurva zar ne?!" pokupila je stvari i pocela brzo da se oblaci.Nije mogla da nadje kosulju neko je samo zakopcala jaknu preko brusa.

62Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sat Apr 09, 2011 9:06 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Znam. Ali osetio sam kada se si ukočila. Zaboravila si da sam te držao u naručju, mogao sam da osetim," obukao je svoje pantalone i uhvatio je za ruku zaustavljajući je. "NE! Ti za mene nisi kurva. Da sam hteo kurvu spavao bih sa njom odavno, a ne sad sa tobom. Hteo sam da to budeš ti. Uvek sam samo sa tobom želeo da spavam."

63Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sat Apr 09, 2011 9:11 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ukocila sam se?Da jesam!Ne zato sto te ne volim,vec zato sto nisam znala kako ovo da protumacim i sta da ti kazem.Pre pola sata si rekao da trebamo da nastavimo dalje,ili mi se cini?! E pa meni ovo ne deluje kao nastavljanje dalje." govorila je i dalje preglasno,besno i istrgnula ruku iz njegove.

64Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sat Apr 09, 2011 9:15 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pustio je da mu ruka padne uz telo. "Da to sam rekao, ali istina je da ja ne želim da idem dalje bez tebe i ne želim da te vidim sa drugim. Ne bih podneo da te gledam kako se ljubiš sa drugim, kako se njemu smešiš i govoriš sve ono što si i meni pre. A i ti si rekla da nisi spremna da sa mnom probaš ponovo. Tako da se i ja pitam zašto si mi onda dozvolila sve ovo?"

65Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sat Apr 09, 2011 9:18 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ja sam ti dozvolila?" upita ponovo besna pa se uzasne premotavajuci film i shvatajuci da je to u potpunosti istina. "Pa eto pitacemo se oboje." kaze malo mirnijim glasom i uzme torbu sa poda.

66Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sat Apr 09, 2011 9:26 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pa na silu te ne bih uzeo," gledao je u nju. Zar je moguće da je ona mislila da je ovo bilo to, da je sve on radio, a ona ništa. "Toliki gad nisam. Ali nema veze," pogleda u torbu shvatajući da ona ide.

67Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sun Apr 10, 2011 12:00 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala je u njega "Znam da ne bi." Duboko je udahnula "Vidi,ne mogu ti reci da ovo nisam zelela,kao sto ti ne mogu reci da nisam uzivala...Ali...da mi nije toliko stalo do tebe ovo bi bilo mnogo lakse." namrsti se "Jednostavno ne mogu ponovo da prozivljavam sve ono,a ti si vise nego sposoban ponovo da me povredis." skrene pogled.

68Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sun Apr 10, 2011 12:19 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Znači ne možeš da budeš u vezi sa mnom, ali možeš da spavaš sa mnom i posle da odeš kao da ništa nije bilo?" gledao je u nju i suzbijao bes koji je osećao. Idiote, koji ti je đavo trebalo da je pitaš za poljubac. Lepo je trebalo da je pustim da ide. "Znaš šta? Idi. Vrata su ti tamo," pokazao je rukom ka vratima i savio se da dohvati majicu sa poda.

69Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sun Apr 10, 2011 12:32 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Pa kako bih trebala da se ponasam!?" kaze besno "Dosla sam da vidim kako si,dosla sam da popricamo,pitao si me da dobijes zadnji poljubac,zaneli smo se...oboje!" prostrelila ga je pogledom "Hvala mislim da bih ih i sama nasla."

70Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sun Apr 10, 2011 12:39 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Zaneli? Da zaneli smo se i to je to. Idi, samo idi," obuče majicu.

71Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sun Apr 10, 2011 12:41 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Bas me zanima kako bi ti to nazvao." kaze besno i izmarsira napolje tresnuvsi vratima.

72Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Sun Apr 10, 2011 12:50 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogleda za njom i kad ona izađe besno sedne na krevet pa rukom gurne sve sa stola obarajući knjigu i vazu sa cvećem.

Ujutro ustane i spremi se za školu. Siđe dole i vidi nered koji je sinoć napravio. Pokupi staklo i cveće, baci ga u kantu. Podigne knjigu i pogleda je. Bila je mokra od vode i budila mu je bolne uspomene pa i nju baci u kantu. Pokupi vodu sa stola i donese novu vazu sa cvećem i namesti je na stočić. Pođe ka vratima i ugleda njenu košulju pored zida. Savije se, podigne je i ubaci u torbu kako bi joj je vratio. A onda izađe iz kuće i ode u školu.

73Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Fri Apr 15, 2011 8:24 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Stigne u osam,tacna kao i uvek.Na sebi ima HALJINU , preko koje ima crveni bolero dugih rukava,crvenu pismo torbicu i crvene stikle.Pozvonila je i sacekala da joj otvori smeseci se.

74Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Fri Apr 15, 2011 8:31 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Kada je došao kući izabrao je šta će obući za večeru. Uradio je domaći i oko sedam otišao da se spremi. Pogledao se u ogledalo kada je začuo zvono. Na sebi je imao crne cipele, elegantne crne pantalone i tamno plavu košulju. Sišao je dole i otvorio vrata, a onda se zagledao u nju odmerivši je od glave do pete. Izgleda kao lutkica. Nasmešio se "Ćao."

75Robert Amaya's House - Page 3 Empty Re: Robert Amaya's House Fri Apr 15, 2011 8:46 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesila se.Nije joj promaklo odmeravanje niti joj je smetalo,i sama je to uradila.Mogli bi da preskocimo izlazak proslo joj je kroz glavu "Pa cao." Rekla je kako bi sebi skrenula misli. Nisi se toliko sredjivala samo za to.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 40]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com