Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 13 of 24]

1Club - Page 13 Empty Club Fri Mar 25, 2011 10:06 pm

Bring.Me.That.Horizon
Bring.Me.That.Horizon
First topic message reminder :

*dolazi Evan, ali ne vidi ni Raven, a ni Lexi*

http://horizoninblack.tumblr.com/

301Club - Page 13 Empty Re: Club Sun Apr 17, 2011 9:28 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Smesi se i dalje razmisljajuci da li da ga pita da idu kuci,ali joj se cinilo da su tek dosli pa je odustala od te ideje.Taman je htela da podje ka sanku po pice kad se neko ocesao o njih.Pogledala je preko ramena i ugledala Dave-a pa se primetno ukocila.Nije se bojala njega,vise je strepila zbog Roberta i -'odobrenja' koje mu je dala.Mislila je da se uz Roberta ne moze bojati nikoga,ali je znala da ce on to verovatno pogresno protumaciti,pa se bezuspesno pokusala opustiti dok im se Dave siroko cerio,da je bilo ocigledno da je namerno izazvao 'sudar'.

302Club - Page 13 Empty Re: Club Sun Apr 17, 2011 9:36 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Stegao je ruke u pesnice ne skidajući ih sa njenog struka kada je ugledao Dave-a. Gledao je besno ka njemu shvatajući da je ovo što je uradio bilo namerno. Hteo je da ga udari, ali nije hteo da pravi scene zbog Karle. To će uraditi na drugom mestu. Povukao je Karlu ka vratima.

303Club - Page 13 Empty Re: Club Sun Apr 17, 2011 9:38 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Isla je za njim maltene trceci "Ne moramo da idemo zbog njega." Bila je besna na Dave-a sto je uspeo da joj pokvari savrsen izlazak.Kakv kreten. Pomislila je ljutito.

304Club - Page 13 Empty Re: Club Sun Apr 17, 2011 9:44 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"I ne idemo zbog njega već zbog mene. Neću da napravim neku glupost i posle da žalim zbog toga," gledao je ispred sebe usporavajući korak.

305Club - Page 13 Empty Re: Club Sun Apr 17, 2011 9:50 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Onda dobro." Kaze stegnuvsi ruku za koju ga je drzala.U jednom trenutku joj je cak proslo kroz glavu da mozda njegov muski ponos zeli da se zadovolji udarcem jer je ona fakticki Dave-ov 'ostatak' ako se gleda po Dave-ovoj prici,a Rob nije bio neko ko bi se zadovoljio bilo cijim ostatcima. Prestani! Naredila je sama sebi ne zeleci da razmislja o tome. Hoce da ga udari zbog tebe,jer te voli,glupaco nezahvalna. Uzdahnula je izlazeci iz kluba.

306Club - Page 13 Empty Re: Club Sun Apr 17, 2011 9:58 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
I on je stegao njenu ruku suzbijajući bes koji je oseti kada je video Dave-a. Hteo je da ga udari zbog onog što je uradio Karli i zbog svega što je pričao kako bi je predstavio u lošem svetlu, ali je znao da sada nije ni vreme, a ni mesto. Mora da misli na nju. Ko zna kako bi se ona osećala. "Izvini."

307Club - Page 13 Empty Re: Club Sun Apr 17, 2011 10:01 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Uredu je...i ja bih mu najradije razbila njusku." duboko je udahnula trudeci se da zaboravi tu scenu.

308Club - Page 13 Empty Re: Club Sun Apr 17, 2011 10:12 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmeši se na to "Sad mi je lakše," otvorio joj je vrata od kola.

309Club - Page 13 Empty Re: Club Sun Apr 17, 2011 10:13 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Hvala." Usla je unutra i pogledala ga "Zasto?" osmehnula se kada je videla osmeh na njegovom licu.

310Club - Page 13 Empty Re: Club Sun Apr 17, 2011 10:25 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ušao je u kola i seo na svoje mesto, vezao pojas i pogledao u nju. "Zato što nisam jedini koji bi da mu razbije nos i sve zube."

311Club - Page 13 Empty Re: Club Sun Apr 17, 2011 10:28 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Necemo o njemu." kaze resena da ostavi tu temu po strani,a tad shvati da je zaboravila torbicu. "Torbica mi je ostala na sanku,idem zacas po nju." rekla je vec izlazeci iz auta.

312Club - Page 13 Empty Re: Club Sun Apr 17, 2011 10:34 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao je za njom. Nije hteo da ona ide nazad, ali ga je zeznula i nije stigao da je zaustavi pa je samo ostao u kolima čekajući je.

313Club - Page 13 Empty Re: Club Sun Apr 17, 2011 10:40 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Usla je u klub probijajuci se pored ljudi koji su djuskali i odlazeci do mesta gde su sedeli.Torbice nije bilo,namerno nije nosila nista vredno u njoj,samo sminku i vlazne maramice,imala je praksu da ne nosi telefon kad izlazi tako da joj je ostao u njenom autu.Osvrnula se pogledom pretrazujuci lokal.'Ovo trazis?' cula je tik iza sebe pa je poskocila ugledavsi Dave-a sa njenom srebrnom torbicnom. "Daj mi to!" rekla je trudeci se da deluje smireno.

(nesto mi se drami u zadnje vreme xD )

314Club - Page 13 Empty Re: Club Sun Apr 17, 2011 10:54 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
*Hahaha primetila sam xD*

Počeo je da lupka prstima o volan dok je čekao. Dugo se zadržala. Šta radi toliko? Pogledao je ka klubu čekajući je. A da nije naletela na onog skota? Na samu pomisao toga brzo je otkopčao pojas i izleteo iz kola otrčavši ka klubu.

315Club - Page 13 Empty Re: Club Sun Apr 17, 2011 11:00 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Nema ti zastitnika?' Upitao je cereci joj se u lice "Ne treba mi zastitnik!" rekla je najacavajuci muziku "Daj mi torbu!" rekla je pocevsi da cupka nogom iznervirano,pa se osvrnula prema vratima zeleci da moze da ga natera da joj jednostavno preda torbu,ali se on i dalje samo smejao 'Uzmi je' Polozio je na dlan i jednostavno je ispruzio prema njoj.Trebas samo da napravis korak i uzmes je,okrenes se i odes.To nije tesko. Udahnula je i znajuci da je to verovatno prilicno glupo napravila korak posegnuvsi rukom za tasnom dok je on nije podigao iznad glave drugom rukom je ni malo nezno gurnuvsi ka sanku tako da je sad bila izmedju sanka i njega.

316Club - Page 13 Empty Re: Club Sun Apr 17, 2011 11:10 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ušao je u klub i stao kako bi došao do daha od trčanja. Pogledao je po klubu, ali kako je bila gužva i mrak nije mogao ništa da vidi pa se uputio ka podijumu da je potraži jer je tu poslednji put video Dave-a. Nadao se da nije naletela na njega jer nije znao šta bi mogao da uradi da jeste. Gledao je po podijumu i nije je video, a onda se upitio ka šanku kada se setio da su tu stajali pre plesa. Možda je otišla do toaleta. Zavrti glavom Ma nije. Sigurno je naletela na njega.Prešao je pogledom preko šanka i onda ih ugledao kako stoje zajedno jedno uz drugo. Stegao je pesnice kao i vilicu. Smiri se, obećao si da nećeš biti ljubomoran. Ma nek ide do đavola obećanje. Brzim koracima im je prišao i samo je dodirnuo Dave-a po ramenu, a kada se on okrenuo udario ga je po sred nosa. "Kloni se nje!"

317Club - Page 13 Empty Re: Club Sun Apr 17, 2011 11:21 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Uzdahnula je kada je videla Roberta.U jednu ruku to je bio uzdah olaksanja jer je bukvalno bila sterana u cosak,a u drugu ruku je bila zabrinuta za njega.Kad je dosao do njih i udario Dave-a nije bila ni malo iznenadjena,samo se provukla pored Dave-a usput uzimajuci torbicu koja mu je ispala,pa se okrenula prema Robertu.Znala je da u ocima moze da joj se vidi strah ni sama nije znala od cega jer je bilo nekoliko razloga za to.Nije znala hoce li sad samo izaci ili ce ovde nastati prava tuca.
Dave je samo presao rukom preko nosa brisuci krv.A onda se iscerio 'Ne mozes obuzdati kurvicu ha?' pitao je podsmehujuci im se.

318Club - Page 13 Empty Re: Club Sun Apr 17, 2011 11:34 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao je u nju pa u Dave-a dok se tresao od besa pokušavajući da uspori disanje. Ali kada je čuo šta je rekao za Karlu bes ga je nadjačao i ponovo ga je udario. "Ona nije kurva! Nemoj slučajno da si je još jednom tako nazvao! Idiote! Idemo," okrenuo se Karli hvatajući je za ruku.

319Club - Page 13 Empty Re: Club Sun Apr 17, 2011 11:37 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Bez reci je krenula za njim.Grcevito ga je drzala za ruku ne osvrcuci se za njima.Nije znala sta da mu kaze.Kad su izasli iz kluba pogledala ga je "Izvini." rekla je tiho grizuci usnu.

320Club - Page 13 Empty Re: Club Sun Apr 17, 2011 11:46 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nisi ti kriva. Ja sam," izvadi maramicu da obriše ruku od Dave-ove krvi.

321Club - Page 13 Empty Re: Club Sun Apr 17, 2011 11:52 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Po cemu si molim te ti kriv?" pogledala ga je u oci.

322Club - Page 13 Empty Re: Club Mon Apr 18, 2011 12:01 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pa da ja nisam zeznuo stvari ti nikada ne bi ni izašla sa njim. A i sad sam te pusti samu."

323Club - Page 13 Empty Re: Club Mon Apr 18, 2011 12:03 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne mozes tako da gledas na stvari." Namrsti se "Nisam ti dala priliku da krenes sa mnom vec sam izjurila kao blesava." uzdahne "U svakom slucaju ti nisi ni najmanje kriv."

324Club - Page 13 Empty Re: Club Mon Apr 18, 2011 12:09 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"A ja tebi nisam dao priliku da mi ti kažeš šta se dešava već sam slušao onu fuksu i odveo je u krevet čim me je poljubila. Tako da jesam ja kriv."

325Club - Page 13 Empty Re: Club Mon Apr 18, 2011 12:14 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Nisi,ja..." zastane "Rekao si da niste spavali zajedno." kaze tupo ne mogavsi da svari ovu informaciju. Nije mislio tako.Samo zvuci tako.Ne bi lagao. ponavljala je u sebi dok je cekala da joj odgovori bilo kako.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 13 of 24]

Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com