Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 30 of 31]

1La push- plaža - Page 30 Empty La push- plaža Mon Feb 21, 2011 9:34 pm

belive.in.us.<3
belive.in.us.<3
First topic message reminder :

Plaža ^^

https://avenueglitter.forumcroatian.com

726La push- plaža - Page 30 Empty Re: La push- plaža Thu Jun 16, 2011 10:47 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
'Lažeš!' htio se je uverit,da laže.Nije mogao prigvatit,da se oženula sa njim.'Daj,da vidim prsten,' napravi par koraka bliže njima.

Trgla se iz razmišljanja kad je čula reč Žena i pogledala u Damona."Šta si mu sad rekao?" pitala ga je,tražeči da ponovi to što je rekao,jer se htela uvjerit,da je tačno čula.

727La push- plaža - Page 30 Empty Re: La push- plaža Thu Jun 16, 2011 10:55 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ne lažem," brzim vampirskim pokretom je dohvatio prsten iz kutije koja je stajala pored njega (jes da ga nije bilo, ali nek bude da jeste, onda me mrzelo tražiti slike xD) i stavio ga Renesmee na ruku. Potom se iskezio Jacobu i pokazao mu prsten "Vidiš?" Pogledao je u Renesmee "Rekao sam mu istinu, da si ti moja žena."

La push- plaža - Page 30 Ruby-Wedding-Rings

728La push- plaža - Page 30 Empty Re: La push- plaža Thu Jun 16, 2011 11:18 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
(Auuuuuu gde si pronašla taj presten *__* ? Hehhehe nek je bila tamo xD )


Gledao je u Renesmee-inu ruku i nije mogao,da veruje da su se stvarno venčali.Pogledao je u Renesmee 'Kako si to mogla napravit svima nama koji te zaista volimo?'

Prihvatila je njeguvu igru."Zar nismo rekli,da nečemo nikome reči?" Okrenula se prema Jacobu sa osmehom "I on me zaista voli.Više od svih vas.I još za razliku od vas brine se za mene i ne nestaje tek tako kako ti! I ja volim njega.Kraj priče,"poljubila ga je,da zada Jacobu još veči udarac,za to što je napravio.

729La push- plaža - Page 30 Empty Re: La push- plaža Thu Jun 16, 2011 11:27 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
*Ja na Google xD Rings i šta mi izbaci pa ja biram (: Ovaj mi delovao starinski da bi mogao da bude u kutiji na dnu (: *

Nasmešio joj se izvinjavajuće "Izvini, ali on misli da ti mene ne voliš. Morao sam da mu kažem." Gledao je čas u nju čas u Jacoba. Uzvratio joj je poljubac pa se opet iskezio. "Eto vidiš da voli mene."

730La push- plaža - Page 30 Empty Re: La push- plaža Thu Jun 16, 2011 11:38 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
(Zašto ja uvek ne nađem ništa lepo? xD Mnoooooogo je lep Very Happy )

"Opraštam ti,ljubavi," nasmešila se i bilo joj je nekako čudno,da mu je rekla ljubavi jer mu to do sad nije nikad rekla."Prihvati Jacob,njega volim.On je ono što želim i što sam uvek tražila," nasmešila se."I konačno sam dobila ono što sam želela i tražila," nasmešila seigledala u prsten.Bio je prekrasan.

'Nešto mi pravi,da si ju prisilio da se je udala za tebe i za to što sad priča.Sigurno si joj nešto uradio,kreten!' naljutio se i prišao pored njih.Nije mogao gledat dole,je bi video ono što nije htio videtna njezinoj ruci.Ne ako ne bi bio taj koji bi ga dao on.

731La push- plaža - Page 30 Empty Re: La push- plaža Fri Jun 17, 2011 11:14 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
*Drago mi je da ti se sviđa (: *

"Hvala ljubavi," nasmešio si i pobedonosno pogledao u Jacoba. "Rekao sam ti da me voli i da je moja žena." Pogledao je u Renesmee dok je gledala u prsten. "Rekoh da nisam kreten. I nisam joj ništa uradio. To je njena volja. Klinac, pomiri se sa istinom."

732La push- plaža - Page 30 Empty Re: La push- plaža Sat Jun 18, 2011 11:51 am

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
*Kome ne bi Smile *

'Ne zovi me klinac jer nisam klinac!' sad se još više razljutio.'Šta je Ed rekao na sve to? Sigurno nije bio veseo,da mu se čerka več udala.' Pokušao je sa ovim načinom,jer još uvek nije mogao,da veruje u to.'Nessi,ljubavi,kako si mi mogla to učinit?' spustio je pogled na nju.

Nije mogla skrenut pogleda sa prstena.Ni u najlepšim snovima si nije mogla zamislit,da bi dobila takav prsten.Ipak morala jih je videt. Imačeš posle vreme,da ga gledaš,Nessie, rekla si je i pogledala u Jacoba.Nije ni znala,da je tako blizu što ju je još više naljutila. "Zar nemaš više ni malo spoštovanja do nas?" gledala ga je."Ajde pomakni se,Jacob,treba mi svežvazduh." Rekla mu je znajuči,da če ga to povredit ali nije joj bilo briga za to.

733La push- plaža - Page 30 Empty Re: La push- plaža Sat Jun 18, 2011 12:00 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Edward je nešto zauzet. Nema ga nigde. A i siguran sam da mu neće smetati. Valjda je bolje da mu se ćerka uda za nekoga ko je kao ona nego za nekoga kao što si ti," nasmešio se dižući obrve. "Ne zovi moju ženu ljubavi i skloni se. Čuo si je. Ne želi te."

734La push- plaža - Page 30 Empty Re: La push- plaža Sat Jun 18, 2011 1:36 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
'Lepo što si tako siguran u to.Videčemo šta če bit kad sazna za vas.' Nije mogao verovat,da mu je rekla,da ide što podalje od nje.Nejevoljno je napravio par koraka unazat.

Nije mogla,da veruje da joj je rekao ljubavi i tad se još više naljutila ."Kako mi možeš reči ljubavi?! I još pred njim?"odmahnula je glavom. "Propustio si svoju priliku za to.Prihvati to več jednom! I sad nas ostavi na miru da mogu uživat sa mojim mužem."

735La push- plaža - Page 30 Empty Re: La push- plaža Sat Jun 18, 2011 7:02 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Gledao ih je ćutke i smeškao se Jacobu. Bilo mu je drago što je Renesmee pratila njegovu igru i oterala Jacoba.

736La push- plaža - Page 30 Empty Re: La push- plaža Sun Jun 19, 2011 10:51 am

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Gledao je u nju i nije mogao,da veruje,da ga tera od sebe.Pre si mislila drukčije,pomisli i odluči,da neče tako lako iči. 'Ne,ne idem,' rekao je odlučno.

Uhvatila je Damona za ruku i malo se podigla te šapnula mu na uho "Oteraj ga,molim te," rekla je skoro plačajučim glasom.

737La push- plaža - Page 30 Empty Re: La push- plaža Sun Jun 19, 2011 5:27 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Šapnuo joj je "Važi," pružio se i dohvatio njihovu odeću i brzim vampirskim pokretima se obukao i pomogao Renesmee da se i ona obuče. Kada su se obukli uhvatio ju je za ruku i podigao sa peska, uzeo je kutiju sa ostalim nakitom i dodao joj je. "Drži ovo." Okrenuo se ka Jacobu "Moja žena ti je lepo rekla da ideš, a kad već nećeš ti možemo da idemo i mi."

738La push- plaža - Page 30 Empty Re: La push- plaža Sun Jun 19, 2011 6:21 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Držala je kutiju u rukama i postavila se pored Damona.Največa želja sad joj je bila ta,da što pre idu odavde,da ga ne mora gledat. "Jake,zašto ne možeš barem jednom me poslušat i ideš? Ako me u stvari 'voliš' kako kažeš onda bi išao."

'Idite,ali srečemo se mi još.I,da nisi mislio da smo završili sa tim.' Pogledao je u Nessie 'I ako stojim ovde pokazujem ti,da se brinem za tebe i da mi je još stalo do tebe.'

739La push- plaža - Page 30 Empty Re: La push- plaža Sun Jun 19, 2011 9:03 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ma ti si mi najmanja briga, klinac," uzeo je Renesmee za ruku. "Idemo mi našoj kući. Neka je njemu plaža. Nek uživa."

740La push- plaža - Page 30 Empty Re: La push- plaža Sun Jun 19, 2011 9:31 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
'Te čemo još,da vidimo,' gledao je u njih.

Hodala je pored njega i svaki korak je ubrzala ritam,kako bi što pre išla odavde."Ovo se ne dešava," rekla je više za sebe,kako bi se uverila u to.Čvršče je primila njegovu ruku i uzdahnula.

741La push- plaža - Page 30 Empty Re: La push- plaža Mon Jun 20, 2011 1:47 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao je u nju i čvrsto joj stegao ruku kada je osetio njen pojačani stisak. Nije znao zašto, ali mu je smetalo to što ju je Jacob nazvao ljubavi. I pitao se zašto je slagao da mu je ona žena. Zar je moguće da sam se osetio nesigurnim zato što je njemu govorila da ga voli, a meni nije? A i šta mene to briga? Nije mi stalo da mi neko kaže da me voli. Ili možda jeste? Otišli su kod njega kući.

742La push- plaža - Page 30 Empty Re: La push- plaža Thu Jul 07, 2011 11:22 am

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Dođe na plažu,da se malo opusti.

743La push- plaža - Page 30 Empty Re: La push- plaža Thu Jul 07, 2011 11:23 am

•Party Poison•
•Party Poison•
Nije mu bilo ugodno u La Pushu, ali se zaželio plaže pa je došao, a onda je vidio Nessie.

744La push- plaža - Page 30 Empty Re: La push- plaža Thu Jul 07, 2011 11:27 am

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Nije videla,da je došao E,pa je sjela na drveče i gledala u more.

745La push- plaža - Page 30 Empty Re: La push- plaža Thu Jul 07, 2011 4:09 pm

•Party Poison•
•Party Poison•
Dođe kraj nje, htio ju je iznenaditi ali ga je 'namirisala'. Osmjehne joj se. -Ovdje provodiš dane, ha?-

746La push- plaža - Page 30 Empty Re: La push- plaža Thu Jul 07, 2011 6:28 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Uglavnom.Dok ne znam gde su mi roditelji," pogleda ga.

747La push- plaža - Page 30 Empty Re: La push- plaža Wed Jul 20, 2011 2:08 pm

Elly
Elly
Došla sam na plažu i sela na jedan kamen.

748La push- plaža - Page 30 Empty Re: La push- plaža Mon Aug 22, 2011 10:57 am

•Party Poison•
•Party Poison•
Dođu Edward, Nessie i Bella.

749La push- plaža - Page 30 Empty Re: La push- plaža Mon Aug 22, 2011 10:58 am

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Hoda ispred njih i skače okolo.

750La push- plaža - Page 30 Empty Re: La push- plaža Mon Aug 22, 2011 10:59 am

belive.in.us.<3
belive.in.us.<3
Evo nas - Nasmiješi se.-

https://avenueglitter.forumcroatian.com
Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 30 of 31]

Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31  Next

Similar topics

-

» La push
» Plaža
» Plaža
» Plaža

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com