Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 19 of 40]

1Damon's house - Page 19 Empty Damon's house Sun Feb 20, 2011 10:01 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Damon's house - Page 19 Back-bay-open-houses



Last edited by Emma Cullen on Wed Mar 02, 2011 1:58 pm; edited 1 time in total


451Damon's house - Page 19 Empty Re: Damon's house Fri Apr 08, 2011 5:36 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Kao da mi je malo bilo jedne veštice evo i druge," kaže za sebe. "Uđi Rose, uđi," skloni se sa vrata da je propusti da uđe.

452Damon's house - Page 19 Empty Re: Damon's house Fri Apr 08, 2011 7:08 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
*Udje*

"Necu te dugo zadrzat..." pogleda ga.
"Moram razgovarati s tobom o Nessie."

453Damon's house - Page 19 Empty Re: Damon's house Fri Apr 08, 2011 7:39 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Prevrne očima "Da čujem."

454Damon's house - Page 19 Empty Re: Damon's house Fri Apr 08, 2011 8:01 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
*Namrsti se*
"Sta zelis od nje?" pogleda ga iznervirano.
"Zasto si se sad odjednom poceo i s njom druziti?"
"Ona je jedino sto mi znaci...i ako bude povrijedjena...mislim se to nikom nece svidjeti...a posebno nece tebi." prevrne ocima.
"Uostalom,ona je samo dijete...sta ti zelis od nje?"

455Damon's house - Page 19 Empty Re: Damon's house Fri Apr 08, 2011 8:09 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"A šta ti želiš od mene? Samo me napadaš svaki put čim me vidiš. Da ti se ja ne sviđam možda?" Iskezi se i digne obrvu. "Inače Nessie odlučuje hoće li biti sa mnom ili ne. Ne ti, ne Bella, ne Edward, već ONA. I ne mešaj se u ono što te se ne tiče. Traži dečka za sebe. Sva si neka bu žena."

456Damon's house - Page 19 Empty Re: Damon's house Fri Apr 08, 2011 8:20 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
*Bila je jako ljuta zbog ovog sto je rekao*
"Ma da...upravu je bila Katherine...Ja za tebe nisam znala do prekjucer...za mene si niko..i ne znam te." pogleda ga.
"Sta?Iskoristio si Katherine,pa si ju ostavio...s Bellom si htio biti prijatelj,ali si ju slucajno poljubio,pa je ona umalo prekinula brak sa Edwardom..." pogleda ga iznervirano.
"I onda da se meni svidjas?" nasmije se. "Sanjaj." frkne xD
"Samo se drzi podalje od Nessie...Znas,Edward bi bio jako ljut kad bi saznao da petljas nesto s njom...a ne zelis se s njim petljati." pogleda ga. "I da,i sad je ljut zbog onog sto se desilo izmedju tebe i Belle...sumnjam da bi se ovaj put suzdrzao."

457Damon's house - Page 19 Empty Re: Damon's house Fri Apr 08, 2011 8:33 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ha Katherine. Našla krpa zakrpu. I ti si za mene niko i ništa. Jedna nadrndana vampirica koja nije imala sex odkad se razišla sa svojim mužem Emmettom. Inače šta je sa njim? Pobegao? Smarala si ga. Pa koji bi pa normalan muškarac živeo sa takvom ledenom ženom. Koja se samo svađa," gleda u nju besno. "Ja nju? Jao Rose ja sam mislio da si ti pametnija nego ostale plavuše. Što ne pitaš mene za moju verziju priče ili Stefana, ako mene nećeš, pa ćeš videti ko je koga iskoristio i odbacio. Poljubio je jesam. To to videla nisi i odmah si umislila nešto oko toga i izlanula Edwardu. Bella me je odbila i dogovorili smo se da budemo prijatelji. Ali tvoj brat dobri i mili Edward se malo više povatao sa Kate. Jel ti rekla možda ona za to?" smeška se. "Nije. Ja bar mogu da sanjam, dok ti... sumnjam. Ne brini ti za Edwarda i mene, znam ja da se branim. A ti rospijo idi pa mu kaži za Nessie i mene i nalupetaj mu što više svojih gluposti. A videću šta će Nessie reći na sve ovo."

458Damon's house - Page 19 Empty Re: Damon's house Fri Apr 08, 2011 8:39 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
*Suze joj se ispune ocima kad joj je rekao to za Emmetta*
*Opali mu samar*
"Sve mozes reci,ali ne i to." pogleda ga bijesno. "Ja ne shvatam?Ne shvatas ti.Ne znas sta se desilo,zato nemoj govoriti ni o cemu."

"Ne interesujes me ni ti,ni Stefan,ni Katherine...ne interesujete me uopste vi..."
"Brinem se samo za one koje volim,a to su Edward i Nessie...I Bellu mozes uzeti ako ti se svidja..nece mi smetati."
"A to sta je Edward radio sa tvojom djevojkom...to nije do mene..Ocito nije bila zadovoljna onim sto dobija od tebe,pa je morala naci nekog drugog.Zar ne?" pogleda ga,pokusavajuci ga jos vise iznervirati.
"I ja nisam nista rekla Edwardu za vas dvoje.To je samo dokaz da me uopste ne znas...Bella je sama rekla Edwardu..."
"Uostalom,ne trebam se tebi pravdati..." namrsti se. "A vidjet cemo sta ce Nessie reci kad cuje za tvoje igrice s njenom mamom." nasmije se. "Sigurna sam da ce biti odusevljena."

459Damon's house - Page 19 Empty Re: Damon's house Fri Apr 08, 2011 8:50 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmeje se kad ga udari. "Šta bi? Pogodio sam bolnu tačku." Klimne glavom "Stvarno su odvratna. Ja možda svog brata mrzim, ali ne želim da mu se nešto loše desi i želim da bude srećan sa Elenom, ali ti... ti si nešto posebno. Pitam se šta bi Edward rekao da te čuje sad." Razbesni se "Ona mi NIJE devojka. Rose laži sebe vidim ti sve u mislima." Počne da se smeje "Pretekao sam te. Ha ha ha već sam joj rekao za svoje igrice sa Bellom."

460Damon's house - Page 19 Empty Re: Damon's house Fri Apr 08, 2011 8:58 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
"Jos od prvog dana mi se nisi svidjao,ali barem sam imala neko misljenje o tebi,mislila sam da si drugaciji." kaze razocarano.
"Ja volim svog brata i zelim najbolje za njega.Zar je to ljubav,?'" pogleda ga.
"Odreci se svog zivota zbog neke osobe,osobe koja bi ubila za tebe i onda dodje neko drugi i ona ostavi sve to i ode za njim..ostavi sve svoje zbog neceg sto je prolazno....To nije ljubav,ali ti to ne znas..Moj brat zasluzuje bolje od nje.A tvoj brat zasluzuje bolje od tebe."
"Ti ne zasluzujes nikoga.Ljudi poput tebe su uvijek sami,ostavljeni.Tako ce biti i ovaj put,ne brini se."

*Slegne ramenima kad je rekao da je ispricao Nessie o njemu i Belli*
"Ne poznajes ti nju.Ja joj uvijek mogu promjeniti misljenje.S njom sam od rodjenja, a ti?Mozda sedmicu,dvije..." nasmije se.

461Damon's house - Page 19 Empty Re: Damon's house Fri Apr 08, 2011 9:06 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"E baš ti verujem. Nisi ni htela da me upoznaš," gleda u nju. "Da to je ljubav, ali nije u redu što tako pričaš o Belli, ona nije kriva što sam ja nju poljubi, ne ona mene već ja nju. Draga moja moj brat je kriv što sam ja vampir on je mene ubio, a ja njega i to sve zbog jedne žena koja nas nije bila vredna, a to je Katherine. Tako da vrlo dobro znam kako je kad te izda žena koju voliš. Misliš da ne znam kakav je moj život? Znam i ne moraš da me podsećaš. Već je dovoljno bedan. Znaš šta? Radi šta hoćeš. Baš me briga. Truj ljude oko sebe i posle reci da si bolja od mene, a nisi." Otvori vrata. "A sad odlazi. Čekam Nessie da dođe."

462Damon's house - Page 19 Empty Re: Damon's house Fri Apr 08, 2011 9:15 pm

Quinn F.♡
Quinn F.♡
"Nisam rekla da sam ja bolja od tebe.Mi smo isti...Ali,ja se barem pokusavam promjeniti..."
"A sta ti radiS?Unistavas sve sto dotaknes,pa tako ces i s Nessie..?" odmahne glavom.

"I naravno da idem.Samo sam potrosila svoje vrijeme ovdje s tobom." krene do vrata.
"I mozes se pozdraviti s Nessie..." nasmije se.

"Nadam se da se necemo vidjati tako cesto...pozdravit cu ti Nessie,jer sumnjam da ces i nju vidjeti." nasmije se i ode. xD

463Damon's house - Page 19 Empty Re: Damon's house Fri Apr 08, 2011 9:22 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Kučka!" zalupi besno vratima za njom.

464Damon's house - Page 19 Empty Re: Damon's house Sat Apr 09, 2011 10:46 am

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Dođe ovako sređena nakon nekog vremena.Stane ispred kuče i razgleda se i pomisli Baš lepa kuča i nasmeši se.Sredi si haljinu i pokuca.

465Damon's house - Page 19 Empty Re: Damon's house Sat Apr 09, 2011 12:47 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ustane iz fotelje, ode do vrata, otvori ih pa se nasmeši kad je vidi. Odmeri je "Wow, izgledaš super."

466Damon's house - Page 19 Empty Re: Damon's house Sun Apr 10, 2011 1:54 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Nasmeši se "Hvala."

467Damon's house - Page 19 Empty Re: Damon's house Sun Apr 10, 2011 2:31 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Uđi," pomeri se sa vrata da je propusti da uđe.

468Damon's house - Page 19 Empty Re: Damon's house Sun Apr 10, 2011 2:42 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Uđe polako i razgleda se."Waw,ovo je stvarno veliko."

469Damon's house - Page 19 Empty Re: Damon's house Sun Apr 10, 2011 2:58 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmeši se "Da, veliko je. Mislio sam da nećeš doći," pogleda je.

470Damon's house - Page 19 Empty Re: Damon's house Sun Apr 10, 2011 3:08 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Zašto ne bi došla?" pogleda u njega.

471Damon's house - Page 19 Empty Re: Damon's house Sun Apr 10, 2011 3:10 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Rose mi je rekla da nećeš doći, i da mogu da zaboravim na tebe."

472Damon's house - Page 19 Empty Re: Damon's house Sun Apr 10, 2011 3:20 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Šta?! Zar je ona poludela? I odkad ona odlučuje šta ču ja uradit sa svojim životom?" pobesni.

473Damon's house - Page 19 Empty Re: Damon's house Sun Apr 10, 2011 3:25 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Slegne ramenima "Ne znam. Došla je ovde i napala me. Rekla je da će reći tvom ocu za nas i da neću dobro proći kod Edwarda zbog ono što je bilo i sa Bellom. A onda mi je rekla da će tebi reći šta je bilo sa Bellom kako bi me se klonila."

474Damon's house - Page 19 Empty Re: Damon's house Sun Apr 10, 2011 3:39 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Ovo je proprosto neverojatno.Može ona reči kome god želi,al ja ču radit to što ja hoču.Za ono si mi več ti rekao.tako da nema veze ono."

475Damon's house - Page 19 Empty Re: Damon's house Sun Apr 10, 2011 3:46 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Baš sam to i ja rekao, ali ona kaže da ti nju voliš više i da ona živi sa tobom godinama i da te poznaje bolje od mene."

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 19 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Create free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com