Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 26]

1Katherine's house.. - Page 2 Empty Katherine's house.. Sun Feb 20, 2011 6:19 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
First topic message reminder :

mine ^^


26Katherine's house.. - Page 2 Empty Re: Katherine's house.. Sat Feb 26, 2011 1:03 pm

•Party Poison•
•Party Poison•
Htio je alkohola ali to vjerojatno ne bi ostavilo dobar dojam, pa je samo rekao -Ne treba ništa, hvala.-

27Katherine's house.. - Page 2 Empty Re: Katherine's house.. Sat Feb 26, 2011 1:05 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
slobodno uzmi nesto alkoholno.. prvi utisak neki put nije dobar

28Katherine's house.. - Page 2 Empty Re: Katherine's house.. Sat Feb 26, 2011 1:07 pm

•Party Poison•
•Party Poison•
Izdahne pa se nasmije. -Dobro onda. Malo votke. Ali malo.- kaže. -Još se uvijek premišljam oko Belle.-

29Katherine's house.. - Page 2 Empty Re: Katherine's house.. Sat Feb 26, 2011 1:08 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
-sipa mu- znas prvi put sam ovako prijatna sa nekim.. pa ne znam jednom da uradi ali sa nekim koga ne zna ali sta sad... naviknes se vremenom

30Katherine's house.. - Page 2 Empty Re: Katherine's house.. Sat Feb 26, 2011 1:10 pm

•Party Poison•
•Party Poison•
-Kako to da si takva samnom?- upita zainteresirano pa doda. -Ali možda ju je on očarao...Ili tako nešto.-

31Katherine's house.. - Page 2 Empty Re: Katherine's house.. Sat Feb 26, 2011 1:11 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
-pocne da se smeje- iskreno lepsi si od njega Ewdarde i veoma prijatniji... ne znam to je vasa stvar zar ne?

32Katherine's house.. - Page 2 Empty Re: Katherine's house.. Sat Feb 26, 2011 1:14 pm

•Party Poison•
•Party Poison•
-Ne bih znao, nisam upoznao tog Damona. Ali hvala- nasmije se.
-I bio sam spreman oprostiti joj, i sad si me ti morala razuvjeriti. Mislim da loše djeluješ na mene. Jadna Bella- nasmije se.

33Katherine's house.. - Page 2 Empty Re: Katherine's house.. Sat Feb 26, 2011 1:15 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
Jadna? A ne nije ta jadna nimalo.. volela bih da se za mene neko tako cimao kao ti za nju

34Katherine's house.. - Page 2 Empty Re: Katherine's house.. Sat Feb 26, 2011 1:20 pm

•Party Poison•
•Party Poison•
-Pa, ne vidim zasto se nitko ne bi za tebe.- slegne ramenima. -Nista ti ne fali. Jedino si malo drska. Ali nekima se to sviđa.- nasmije se.

35Katherine's house.. - Page 2 Empty Re: Katherine's house.. Sat Feb 26, 2011 1:21 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
-smeje se- malo drska? pa to bi trebalo kompliment jer nisam samo malo

36Katherine's house.. - Page 2 Empty Re: Katherine's house.. Sat Feb 26, 2011 1:24 pm

•Party Poison•
•Party Poison•
Nasmije se. -Da, imaš pravo. Nisi samo malo. Ali svejedno, bar si iskrena.- kaže i odjednom dobije jaku želju da se osveti Belli.

37Katherine's house.. - Page 2 Empty Re: Katherine's house.. Sat Feb 26, 2011 1:24 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
uvek kazem sta imam..mada nekad preteram priznajem-digne ruke kao da se predaje-

38Katherine's house.. - Page 2 Empty Re: Katherine's house.. Sat Feb 26, 2011 1:27 pm

•Party Poison•
•Party Poison•
Nasmije se. -Pa, ovaj put vjerujem da nisi pretjerala. Ne brini- kaže joj.
Odjednom je pomislio kako je Katherine savršena osoba za osvetu Belli, ali ipak, nije htio samo iskoristiti Katherine. Nije bio takav. Barem dosad.

39Katherine's house.. - Page 2 Empty Re: Katherine's house.. Sat Feb 26, 2011 1:29 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
-smeje se- ma.. ne znam .. ja ti savetujem da pustis to..ima toliko drugih vampirki.. -zavrsti glavom- jesam odvratna kao osoba,ali da imam tako nesto cenila bih to

40Katherine's house.. - Page 2 Empty Re: Katherine's house.. Sat Feb 26, 2011 1:39 pm

•Party Poison•
•Party Poison•
-Daješ li ti to meni neke skrivene znakove?- počne se smijati.

41Katherine's house.. - Page 2 Empty Re: Katherine's house.. Sat Feb 26, 2011 1:41 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
procitaj mi misli -nasmeje se-

42Katherine's house.. - Page 2 Empty Re: Katherine's house.. Sat Feb 26, 2011 1:42 pm

•Party Poison•
•Party Poison•
-Ne, odlučio sam da ću tebi pružiti privatnost- nasmije se. -ne znam ništa osim onoga što i sama ne kažeš- pogleda ju.

43Katherine's house.. - Page 2 Empty Re: Katherine's house.. Sat Feb 26, 2011 1:45 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
pa ne znam ja.. -nasmeje se- sta bi ti zeleo..

44Katherine's house.. - Page 2 Empty Re: Katherine's house.. Sat Feb 26, 2011 1:47 pm

•Party Poison•
•Party Poison•
Nasmije se. -Ja ne znam što želim u posljednje vrijeme.- kaže pa u njenoj glavi opet vidi Damona i bellu kako se ljube. Postajao je ljubomoran i razmišljao je; ako je ona njega prevarila, zašto ne bi i on nju?

45Katherine's house.. - Page 2 Empty Re: Katherine's house.. Sat Feb 26, 2011 1:49 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
da ipak ti volis Bellu..-nasmeje se cinicno- i to mnogo vise nego ona tebe izgleda..

46Katherine's house.. - Page 2 Empty Re: Katherine's house.. Sat Feb 26, 2011 1:50 pm

•Party Poison•
•Party Poison•
-Ne mogu si pomoci...Volim ju i svasta sam vec napravio za nju. Ali ako ona mene ne voli...- kaze i pogleda Katherine zavoljivo. -Onda nije moja krivica.-

47Katherine's house.. - Page 2 Empty Re: Katherine's house.. Sat Feb 26, 2011 1:51 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
naravno d anije.. ona je samo nezahvalna.. niko drugi joj ne bi pruzio to sto joj ti pruzas

48Katherine's house.. - Page 2 Empty Re: Katherine's house.. Sat Feb 26, 2011 1:52 pm

•Party Poison•
•Party Poison•
-Možda nisam pružao dovoljno. Ali ne želim sada misliti o tome i o njoj- kaže.

49Katherine's house.. - Page 2 Empty Re: Katherine's house.. Sat Feb 26, 2011 1:53 pm

†CursedOne†
†CursedOne†
nisi pruzio dovoljno?-cucne ispred njega- Edwarde raspitala sam se.. ti si ucinio i previse i u tome je problem

50Katherine's house.. - Page 2 Empty Re: Katherine's house.. Sat Feb 26, 2011 1:55 pm

•Party Poison•
•Party Poison•
-Ne znam, više u ništa nisam siguran.- odmahne glavom.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 26]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com